Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 46 660
  • 3 486
# 2 505
Мацки,нямам търпение да се запознаем на утрешния купон. Blush
Та в тая връзка,да попитам,ако някоя от вас,живуща нейде из центъра,има желание да я метнеме до купона,да свирне.Има място за трима души в колата. Peace
Виж целия пост
# 2 506
  Я се разкършете малкоооо...
Виж целия пост
# 2 507
Слънце пак мечтите съживява
Млади и горещи
Млади и горещи
Скоро е Гергьовден

п.п.- той празника  отмина , ама мен ме държи още... че и племенника с туй име ше е...
Виж целия пост
# 2 508
Здравейте спамърчета  Hug Hug Hug
Смятах да не влизам повече тук,
въпреки че някои ме наричат "доайен на спамо-чата"  Wink
Искрено ми липсват повечето от вас  Hug Hug Hug
но е под достойнството ми, да ме считат
за съмишленик, на цялата помия, която се изля тук  Sick Sick Sick
Милата Луна,
благодарение на нея, се създаде тази тема  Peace
и ми се повдига от гнусното и опорочаване .................


Моля за прошка  Praynig Praynig Praynig
Простете ми, че опитах да опазя достойнството на една нежна и омъжена жена .........
Простете ми, че опитах да спра цялата гнусна и отвращаваща помия ..............
Простете ми, ако наруших безоблачните ви забавления ...........
То стана голям купон - НЕМА ЩО ...........
Искрено съжалявам

Но на някои хора малко им трябва, за да са щастливи  Mr. Green
Живота е голям шегобиец - пляска мноооооого лошо през пръстенцата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Момченцата в пубертета имат лошия навик непрекъснато да се пипат за тестисите. Дължи се на непрекъснатия приток на хормони, което за тях е все още ново и непознато усещане. Някои от тези момченца запазват този си навик и като възрастни мъже. Но това вече се смята за крайно грозно и невъзпитано.
Има момченца, които намират за велико изживяване писането на мръсотии в чата. Обект са непознати момичета и жени. Двете неща (пипането на тестисите и говоренето на мръсотии) аз оприличавам на ексибиционизъм от най-долен вид. Същото е ако се загърнеш в шлифер и тръгнеш по парковете да си показваш шорката на жените - "Пипни го ма, пипни го"

Тонколона басова, майтап беше първия път, втория беше досадно, ама цяла седмица да чета пуберските ти изцепки - писна ми! Ако малките крави в твоята махала изпадат в оргазъм когато им говориш мръсотии, то тук аудиторията е друга. Не знам дали го забелязваш? И не ми пука дали ще се обидиш. Изглеждаш интелигентен човек, четейки някои твои изказвания. Можеш ли да се държиш като такъв?

Стояне, моите най-искрени почитания за смелостта ти  Peace Peace Peace
Влязох, единствено за да изкажа възхищението си от теб и ТЕО Peace

Много интересно - разгонения субект не посмя да те репликира  Joy Joy Joy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

На повечето от вас казвам - до утре слънчица  Hug Hug Hug
Подгответе се за ДИВ КУПОООООООН  Peace Peace Peace

п.с. Алекс - знаеш че те обичам приятелко  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много от тук присъстващите ме познават лично,
ама е по-добре да постъпим йезуитски  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 509
Случайно се намъкнах тук, искам да питам гости приемате ли, купона къде е и може ли да дойда? Embarassed
Виж целия пост
# 2 510
Случайно се намъкнах тук, искам да питам гости приемате ли, купона къде е и може ли да дойда? Embarassed

Каня те лично  Hug Hug Hug
Утре в р-нт Градина - 20.30  Peace
Виж целия пост
# 2 511
Случайно се намъкнах тук, искам да питам гости приемате ли, купона къде е и може ли да дойда? Embarassed
Мило ми Буболинче, в живота няма нищо случайно. И си се "намъкнала" тук, щото е време да се видим Hug Laughing
Виж целия пост
# 2 512
Много от тук присъстващите ме познават лично,
ама е по-добре да постъпим йезуитски  Mr. Green
агхахахахахахахахахах , опитвайки се да заблудиш бедните душици , та чак се окъка...
буахахахахахахахахахахахахахахахах
изобщо нямаш идея за "йезуитите" , ама да му мислят непросветените - нали! Wink  Важното е да използваме вместо п...а* - йезуит , а и звучи някак пооооо....-интелектуално нали... Wink

легенда:
*- женски полов орган , използван като нарицателно при изразяване на простотия или предателство..., има и още тълкувания , ама за сега няма да ги засягам!
Виж целия пост
# 2 513
Случайно се намъкнах тук, искам да питам гости приемате ли, купона къде е и може ли да дойда? Embarassed
О да, о даааааа, о даааааа....приемамееееее Hug Hug Hug
Само ако знаеш колко ми липсваш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
НЕ можеш да си представиш какъв купон става.
Звънни ми утре да ти кажа къде се намира точно.
Целувки на бебочка Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 514
Случайно се намъкнах тук, искам да питам гости приемате ли, купона къде е и може ли да дойда? Embarassed
 Hug
Супер,най-накрая ще се  запознаем.  bouquet
Виж целия пост
# 2 515
Мina , благодаря ти Hug
Emi , знаеш ли откага се чудя защо няма срещи, а то... Embarassed,  Hug
Отличничка , не , не.... МАГИ99 обичам те мила, липсваш ми и на мен Hug Heart Eyes  bouquet, ще ти се обадя утре  bouquet
bianka , дай Боже Hug, да не ми мине котка път Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 516

Няма за какво Буболинко  Hug Hug Hug

Чувствам се почти домакиня  Wink  Laughing
Резервацията я направихме аз и Лео  Wink  Peace
Виж целия пост
# 2 517
Аз продължавам с поздравчетата, не знам някой слуша ли, но....


Минеее- Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 518
добра вечер... Hug

я бързо да си признае кой ядоса Мина...  #2gunfire босовия...щъ ядеш КЮТЕК... #Cussing out

гледам другите сте изпозаспали..явно релаксирате за утре..


честито придобивки на отличничката...утре да се надяваме че ще ги видим ПОВЕЧЕТО... hahaha а и да ги снимаме...нъл може  newsm78

Виж целия пост
# 2 519
Абе дай нещо кат за купона ......по-хард-чалгийско Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия