ПАЗАРДЖИК - V- юбилейна

  • 16 542
  • 299
# 180
Фактура за прозореца плюс шейсетте лева, написали са на една фактура. Преди малко се чух с Ели и се разбрахме да ми даде адрес да я изпратя направо на някое от момичетата в София Peace.
Виж целия пост
# 181
Ами ако им трябва я пратете фактурата. Лошото е ,че тези 60 лева са от базара, но ще мислим кка ще си ги отчетем.
Поздрави от мен! Ние сме във Велинград и ние хладееец!
Виж целия пост
# 182
Ели не ми се обади да даде адрес, а аз в петък заминавам за морето. Да не се забавим много с тази фактура, защото тя каза, че трябвало бързо да я изпратим.
Виж целия пост
# 183
Вчера взех протокола от Яна Станева. Имат детенце на 6мес., за което трябват малки памперси и пюренца (но без спаначено, че не му понася добре)

Янче не си и пратила формата за членство в ДБМ    bouquet
Виж целия пост
# 184
Още см в Сф. Може би края на седмицата се връщам.

Мери, за изпращането на фактурата трябва да се разбереш с Мерелин от Сф. Другата седмица Роси се връща в София, може да я пратиш и на нея. Адреса й ще ти дам на ЛС. Чули сме се и тя е в течение на нещата. Даде ми чанти с дрехи и играчки. На мъжът ми в багажника са. Водихме ги до Сандански и Русе  Mr. Green Като се прибера в Пз направо в комплекса ли да ги нося? Нямам време да чета темата.
Виж целия пост
# 185
Ели, носи ги направо в комплекса.
Сонче, тя ми писа, явно не съм прикачила ккато трябва файла, тези дни като имам време ще и го кача пак Hug
Виж целия пост
# 186
Ели, носи ги направо в комплекса.
Сонче, тя ми писа, явно не съм прикачила ккато трябва файла, тези дни като имам време ще и го кача пак Hug


мацки,нещата в Ели са предимно бебешки-дрешки и игра4ки.нензам newsm78дали са за комплекса или не,преценете ,но е добре да ги погледнете преди да ги занесете Praynig

ако сте ми пуснали фактурата ще я взема и ще прведем парите за дограмата Peace
Виж целия пост
# 187
Здравейте, момичета!
Добре, че ме няма в Пазарджик - само предполагам кка се пържите там!
Ами аз не знаех, че ще има и играчки в багажа, значе е добре да се прегледа и без играчките да се даде конкретно за бенцето и има няколко по.големи дечица.
Дано Ели прочете , та да успее да направи подбор.
Виж целия пост
# 188
Здравейте, момичета!
Добре, че ме няма в Пазарджик - само предполагам кка се пържите там!



Янке, това е много гадно от твоя страна Twisted Evil
Виж целия пост
# 189
Добре, че ме няма в Пазарджик - само предполагам кка се пържите там!

 Close гаднярка  Wink

Заминавам на моренцето за 15 дни  grinning039
ще помоля, който е в града,  и има възможност разбира се, да държи връзка с Комплекса   bouquet

Виж целия пост
# 190
Какво точно трябва да се направи за комплекса.
Виж целия пост
# 191
Здравейте, момичета!
Палите за прозореца са преведени по сметката на фирмата. Елица явно скитосва някъде щом не пише. Все пак е време за почивка. ще се опитам да се свържа с нея, за да видя къде са останали дрехите и играчките. Те няма да се -загубят, ще отделим каквото трябва за Комплекса и останалото ще го складираме.
Лили, не се притеснявай за Комплекса. Тя и Яна спомена , че август излиза в отпуска, аз съм им заредила достатъчно от всичко, така че за една, две седмици дано да нямат проблеми и да си посрещнат нуждите на децата и майките.
Поздрави от мен!
Виж целия пост
# 192
Ели е още в Сф Wink

молбата ми е към вас да ми кажете дали от фирмата са полу4или парите за дограмата PraynigПуснах ги в 4етвъртък на обяд.

как са в Леси4ево?имаше шожари там и се 4удя дали са добре Rolling Eyes
Виж целия пост
# 193
Роси, за съжаление мога да се обадя в понеделник в лесичово да видя как стоят нещата. Елица държеше връзка с фирмата, но и директорката е в час и ще им каже.
Няма да мога да пиша какво съм направила, защото нямам интернет във Велинград. А сега през почивните дни никой няма да намеря докато съм в Пазарджик.
Виж целия пост
# 194
В Пазарджик съм до събота. Ще занеса дрехите в Комплекса. Дограмата вече трябва да е готова, парите Роси е превела. Не са ми се обадили , че е монтирана. За това утре ще позвъня аз, за да видим каква е уговорката. Разбрахме се Борисова и Илчева да си уговорят най-подходящото време за монтажа. На мен ми казаха до 30-ти.

Играчките може ли да дам на внучето на една колежка на майка ми? Детето е на голямата й дъщеря, която е малтретирана от мъжът си и в момента е с психични проблеми. Бащата нехае. Бабата се опитва да отглежда тригодишното момченце с щедрата заплата от Български пощи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия