С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 15 461
  • 290
# 180
ger4o, ти надмина очакванията ми за скоростно отчитане! Simple Smile
да си починеш... нали?

малко снимки с нашия огромен чичо (2.05 см, 30 кг, обувки No 51)
Кало намери как да му запуши устата Simple Smile

Виж целия пост
# 181
. . . . .
малко снимки с нашия огромен чичо (2.05 см, 30 кг, обувки No 51)
Кало намери как да му запуши устата Simple Smile

 . . . . .

килцата май са малко.


Аха, не се надявай много. Моя Стефан е със съвсем къса коса, обаче пак му правят комплименти какво нежно момиченце е... Rolling Eyes

Те и на Петьо до 3 години му викаха често момиченце, ама . . аз все се надявам, като имам две момчета, някой да го забелязва от време на време.

Иначе този месец беше много критичен от къмто финанси, ама да се надяваме, че вече изплуваме по малко. Сън не ме хваща, ама май не съм пропуснала сметка за плащане. Отпуснах се и да пазарувам, но децата са обзаведени за лятото вече. Остана да постегнем колата и ". . . е-е-е-е-е, и замирисва на море!". И кафе пия, отчет в 11 трябва да предавам, какво знаете вие!
Виж целия пост
# 182
Кали,какъв е тоз чичо? #Crazy Венци нали няма да расте да го стига Joy Верно си пропуснала единицата пред 30-то.Ама нали сме Ентилигенция се сетихме и сами  hahaha hahaha
 Като гледам снимката с многото каки, то на повече от една й се пишка  hahahaКак да не му се дореве на детето .Миньон, много си е сетно детето ти! PeaceРазбира то,не го мисли,че е будала,като не се впечатлява от каките покрити със сребърен феролит Joy Joy
Това със финансите е позната тема- толкова неща искам да направя, а парици  newsm78 . Не ми се подхваща дори да мисля за ремонт, защото трябва да ходя да си подновявам кичурите- пак ще побелея повече.
 Отивам на тръстиката, че дано да има поне за половината работи...
Хубав ден и успешна седмица! newsm10
 На почиващите - да не изгорите, ей  sun
Виж целия пост
# 183
Кали, Миньон много сладки снимки Peace

Кали, аз все се каня да те питам, вие като и двамата сте учители по английски някой от вас говори ли на Кайо на английски?

Ето и една снимка от мен - какво прави Ясмин, докато майка й си губи времето и снима Laughing


За финанси не ми се приказва изобщо - след 10 000е за кухня темата с почивките е изчерпана тотално Cry
Виж целия пост
# 184
. . .
Ето и една снимка от мен - какво прави Ясмин, докато майка й си губи времето и снима Laughing
. . .

Ами тя не си го губи  Laughing

Много съм работна днес, отложиха ми отчитането за къъъсния следобед, да не кажа за утре. Шефа не е готов с неговия. И сега си пия кафето. И уча ли, уча. На курс съм утре, а малко отсъствах. Ама на работа ми е по-спокойно да го правя, че у нас ми се размазва екрана и не се чете повече от 10 минути.
Почивка ще има, поне на планина при бабите ще отскочим за няколко дни - като базов лагер - а от там и до плажа не е далече  Mr. Green
Виж целия пост
# 185
като гледам как се забавлявате май само аз работя в тези летни дни  newsm78  Cry
не мога и да ви изчета  Sad
Равия, душо... Къв момък, кви 5 лева... Изглеждам като кит с моите 82 кг! най-много някой природозащитник да намеря....  Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha
...............
Joy Joy Joy е тук се смях с глас и сълзи  Joy
Виж целия пост
# 186
Гер4о е пропуснала да спомене че около 15 от тези килограми са разположени там, където не бива да гледаш английската кралица Mr. Green така че освен природозащитници, със сигурност и ценители на женската хубост ще се намерят Simple Smile

Равия,... да 130 кг имах пред вид, ама нали знаеш, че бъркам правописа Joy Wink

Майра, снимката е трепач! дай още де! много си стисната!
в мултиплай (където са мойте) може да се качват снимки без да се ризайзват, запазва ги в оригинален размер или ги намалява автоматично, няма ограничения за размера и големината. освен това можеш да качиш снимки с драг анд дроп, или копи пейст. в събота копнах около 300 снимки и ги зарязах да си се качват... 3-4 часа Simple Smile ама се качиха. няма нужда една по една да се цъцкат.
пробвай... може пък по-лесно да ни ги показваш тогава.
Виж целия пост
# 187
мъж ми незнайно защо е решил, че е много вредно да говорим на кало на английски. и ми се кара. може би не му се занимава, все пак по цял ден само английски си говорим....
аз тайно започнах понякога да му говоря на англ, и той МНОГО СЕ ИЗНЕНАДА! (кало) ей такива очи опулва и замира. чуди се какво ми става ли, не знам Joy
малко съм пропуснала момента. но мисля вече насаме да му говоря само на англ (ама как ме мързи....)
Виж целия пост
# 188
И мен ме навиват близките да говорим с децата на английски. Лошото е, че баткото е очарован от идеята и от месец-два също го иска  newsm78

Много ви е готин сайта, искам и аааааз!
Виж целия пост
# 189
Кали, не те е срам - аз и стисната, особено за снимки  Naughty Нямах нет душко, нали си признах, че крада от съседите Embarassed Само че едните явно се усетиха и си секюрнаха WLANa, а другите много скапан нет имат - тъкмо се вържа и прекъсне Crossing Arms

От 5 мин съм горд притежател на собствен нет, така че чакай много снимки Mr. Green

За английския - кажи на Венци, че се излага. Неземно богатство е да го научи сега - после да не се мъчи на стари години Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Кали,на вашия чичо и сантиметрите са му много скромни,бе-цели 2.Та той си е цял плод още.Ама като се имат  предвид жегите,ти е простено.
Аз моя синковец го изпратих на село днес да подивее на воля.Пък малката с една кашлица-като дърта пушачка. 2 пъти я водя на лекар-нищо й няма,нито дори гърлото е червено,нито надолу,а пък се дере яката.
Мъжо се върна с медал от състезанието-отсъствието му поне се оправда,докато аз свалях гадната Т с оцет и сода на малката.
Мацката от фирмата за дограмата ми поиска повече пари от уговореното и аз  #Crazy.Ама как така? Тя си водела сметките в другия тефтер и сега не го носила.И кво ми смята?  Защо не се обърка да ми каже по-малко пари,а повече.Дадох й според уговорката и нито лев повече.Аман от дребни селски тарикати. #Cussing out
Излях си душата набързо и отивам да си пия кафето,че голям сън му ударих с малката и не мога да се сафирясам.
Виж целия пост
# 191
аз пак ви прочетах... много е лошо тука да знаете  Joy... бирата е мого студена, времето е много топло... мъкааа...
Виж целия пост
# 192
Здравейте,
Моя дребен к'ви ги свърши тая сутрин не е истина...
Предупреждавам майките със слаби сърца да пропуснат следващите редове...
Та значи ставаме тази сутрин, човека наакан. Събличам му пижамата, оставям го само по памперс в креватчето му и отивам да му приготвя легена за миене на дупе. Майка ми се навърта около него, уж!, ама по скоро му говори нещо от съседната стая. Аз приготвих водата и отивам да го взема. Като влезнах при него, сварвам следната потресающа картинка - той прав, на чаршафа размазана една купчина ако и ... на бибата му също размазана една купчина ако ... а бибата му в устата Sick Направо не повярвах на очите си. А той стои и се хили доволен ooooh! Как си е бръкнал с бибата в памперса ума ми не го побира. И за секунди просто да си я пъхне в устата Sick... аз сега какво направих... снаха ще видя на куково лято...
Иначе събота и неделя бяхме в Трявна. Малък за първи път беше не басейн. Голям кеф му беше.
Герчо, много ти завиждам да знаеш. И аз искам вече студена бира на плажааааааа
Виж целия пост
# 193
Joy
Честито! Ами това е древен номер Simple Smile
аз реших първо, че се е хвърлил от някъде... а той се занимава с естествени науки човека Simple Smile
мали е домашно происводство ... не е на улични кучета или гълъби...  Joy
Снима ли? ние имахме подобен случай пред очите ми за екунди .. но не успя да си хапне. аз снимах Mr. Green
Виж целия пост
# 194
ей, Гери, развесели ме Joy.Ама на теб сигурно хи4 не ти е било до смях Sick.Въпросът, който аз си задавам е ...къде е гледала майка ти , 4е е пропуснала цяяяяялото омазване?!?! Аз за това не правя така и никога не съм правила. взимам я под мишница с мен и ....право в банята Peace
Ох,след про4етеното, забравих какво щях да ви пиша ooooh!
Ger4o , Наздраве Mr. Green!!!
Аз казах ли ви 4е пак съм на работа Crazy.За малко де, само 3-4 часа.предадох "щафетата"( Дария)  на баща й пред блока, връщайки се от разходка, и потеглих за работа да заместя колегата. Утре по4ивам Party( 4ак не мога да повярвам).НО от сряда до другия вторник съм отново на бойното поле Confused.А повярвайте ми- наистина е борба - да оцелееш  без климатик под земята Tired.тук не се диша............. #Cussing out
Та- с 2 думи- тук съм и ще ви наглеждам изкъсо Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия