
да си починеш... нали?
малко снимки с нашия огромен чичо (2.05 см, 30 кг, обувки No 51)
Кало намери как да му запуши устата




Венци нали няма да расте да го стига
Верно си пропуснала единицата пред 30-то.Ама нали сме Ентилигенция се сетихме и сами

Как да не му се дореве на детето .Миньон, много си е сетно детето ти!
Разбира то,не го мисли,че е будала,като не се впечатлява от каките покрити със сребърен феролит

. Не ми се подхваща дори да мисля за ремонт, защото трябва да ходя да си подновявам кичурите- пак ще побелея повече.



е тук се смях с глас и сълзи


ама се качиха. няма нужда една по една да се цъцкат.

Нямах нет душко, нали си признах, че крада от съседите
.Ама как така? Тя си водела сметките в другия тефтер и сега не го носила.И кво ми смята? Защо не се обърка да ми каже по-малко пари,а повече.Дадох й според уговорката и нито лев повече.Аман от дребни селски тарикати. 
... бирата е мого студена, времето е много топло... мъкааа...
Направо не повярвах на очите си. А той стои и се хили доволен
Как си е бръкнал с бибата в памперса ума ми не го побира. И за секунди просто да си я пъхне в устата
... аз сега какво направих... снаха ще видя на куково лято...



.Ама на теб сигурно хи4 не ти е било до смях
.Въпросът, който аз си задавам е ...къде е гледала майка ти , 4е е пропуснала цяяяяялото омазване?!?! Аз за това не правя така и никога не съм правила. взимам я под мишница с мен и ....право в банята 

.За малко де, само 3-4 часа.предадох "щафетата"( Дария) на баща й пред блока, връщайки се от разходка, и потеглих за работа да заместя колегата. Утре по4ивам
( 4ак не мога да повярвам).НО от сряда до другия вторник съм отново на бойното поле
.тук не се диша............. 
Препоръчани теми