
Ger4o, ей,какво ще правим като отидеш на морето? Ще умрем от скука- дано Кайо на Калина е по-деен, та тя да пуска малко снимки да ни развеселява.Иначеееее- като гледам и шефовете ви са се кротнали и мъжовете,абеееее направо отпускарски сезон.Аз от вчера бера само ядове, но ме мързи да пиша и да обяснявам. До тука поне с 7-8 човека ,предимно държавни заспали чиновници съм се скарала, с поне още толкова предстои да се заям, ама нова седмица- с нови сили ще ги подритам!
Та сега, отивам да поспя.Притеснено ми е за детенце - от известно време, когато спи и се събужда с много силен рев- уплашена е от нещо, но от какво.Всеки път да сънува
- едва ли? Днес беше много неспокойна- един час рева с прекъсвания, но както си играем и тя изведнъж почва да плаче.С нищо не й е провокиран плача.
Преместих я в хола, тясе кротна, умири се, като притихна, час и половина си се ровеше с играчките
Така и не разбрах, какво му има на това дете.Последно-отивам да
. А не знма как ще изкарам до края. Вече трябваше да съм си вкъщи, но извънредно имаме предване на живо
и ще вися още 4ас тук. Утре БСП имали преесконференция и вместо оби4айни съботен ден( по4ти неработен), ще трябва да дойда в 9 и през 2 час ще има , я новнии, я живи връзки....Абе- лудница ще е . НИкиакви разходки в парка няма да има за мен
.Дари ще я видя сигурно 4ак в неделя...
до вторник ще съм всеки ден на работа
.така като го гледам се справя.От другата седмица застъпва в график, а колежката ще е извън софия.Което ще рече че аз половин ден ще работя моята си смяна, а другатао половина от деня ще му седдя "дежурна" на повикване, да не сгафи нещо..Ох, оплаках се.... 
няма нужда Кайо да е по-деен... като се замисля.... хич няма нужда, моляяя 
/ и като не правя едно от двете неща не знам кво да я правя и къде да я дена
нали не си представяте, че ще се отървете от мен
И пак така - заспим за малко и после рев. 



