С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 15 461
  • 290
# 90
Здравейте милички, в събота през нощта се прибрахме от Испания изкарахме превъзходно, ще ви пиша по-късно, че 200 мейла ме чакат за отговор и още не мога да си събера мислите  Wink
Виж целия пост
# 91
дообре дошла (снимки? Simple Smile )
Виж целия пост
# 92
Виц на деня за нашия отдел:

Отива търговец на митница, подава документите на гишето и чака. Показва се митническият служител и му казва:
"Господине, има нови правила за документите. Трябва да ги попълните на немски."
Чудил се търговеца какво да прави и накрая казал:
"Какъв немски, аз не знам и една дума на немски!"
Седнал на столчето в чакалнята, мислил и сложил 50 евро в документите. Отива и пак ги подава. Отворил ги митничаря, разгледал ги и казал:
"И как да не знаеш немски, ми ти полвината документи си ги направил."
Виж целия пост
# 93
И за кърменето и по въпроса нормално раждане/секцио всеки да си решава както му харесва. Аз за раждането много се пънех, че най-добрия начин е естественото... Питайте ме сега Rolling Eyes Още не съм се възстановила и май от тоя проблем (хемороиди) отърване нема Confused Следващия път ще бъде секцио. За кърменето, то си е божа работа, че все още съм дашна. Вече спрях да се цедя през деня, така че квото пусна си е аванта. Иначе ми е кеф да кърмя, но нека всичко да бъде с мярка... крайностите не са приятни нито за едните, нито за другите.
Бори, Никата го подстригахме с машинката в къщи.
Мене много ме ядосват в новата работа. Не знам писах ли не писах ли, дано не се повтарям, договор ми дадоха едва на четвъртия ден след като постъпих с мотива, че сега го подготвяли. Тогава ми казаха, че за дните без договор щяли да ме компенсират с бонус. Да ама миналата седмица си получих парите без тъпия бонус #2gunfire Сега ми казват, че не можело толкова рано да ми преведат бонус, щот съм нямала и месец работа. Щяли да ми ги начислят следващия месец. За капак ми се обадиха от старата фирма, че НОИ са ми върнали болничния от Пирогов, защото срещу името на Ники не било написано, че ми е син Shocked  #Cussing out Сега трябва пак да ходя ш болницата за да ми нанесат тази корекция. И така да му е** ******* си станах с заплата за около половин месец. Бясна съм! .... уф кога ще отмине този лош късмет...
Виж целия пост
# 94
многоо гадно, Гери. теоретично възможно ли е да се оправи болничния? егати и идиотщината!
Виж целия пост
# 95
По въпроса с мойта дограма-тя стана историческа.Първата фирма,която я започна-собственика беше познат и му платих предварително,с уговорката,че ще свърши работата много бързо.Започна и не довърши.Като го търсим по тел.,не вдига.Викам си тука работата не му е чиста и подадох жалба в полицията-аз не си оставям магарето в калта.Срещнахме се в пол.управление и ми върна парите пред инспектора-беше се уплашил,че ще го съдя.Наех следващата фирма да довърши като не съм плащала нищо и пак не идват.Сложиха вратопрозореца,остана само да се измаже отвън,за да се сложи водобрана и няма,и няма.Този път те имат да вземат и пак не щат.А документ тук никой не дава,затова никаква агенция няма да се заеме.Ако си поискаш документ,ти начисляват 20% отгоре.Тук всичко се прави с устна уговорка и затова стават гафове.
Виж целия пост
# 96
За сгрешен болничен - теоретично може да се коригира. При мен така се случи с втория болничен след раждането. Беше сгрешен, от фирмата ми го върнаха, а личната на детето ми го коригира. Това беше миналата годината, преди промените. Но мисля, че и сега не би трябвало да има проблем. Само дето ще забавят парите от болничния и губиш време в разправии...
Виж целия пост
# 97
Аз днес съм яхнала метлата. Вече е 3.34, а не съм ни закусвала, ни обядвала. Карам на 2 кафета Confused

Патилата са дълги,...освен разправии с нотариуса за грешен номер на мястото в подземния гараж, ми предстоят и разправии с плочкаджиятa, че си е включил в сметката 2 неща, дето не е правил... #2gunfire

Отгоре на всичкото, за да ми срежат едно перде на 2 ми взеха 20е..и сега като се прибрах - побеснях - зашили са ми улея, където трябва да си напъхам релсата  #2gunfire

Разправията с услужливата лелка в пощата и набутването ми в новата ел.компания също продължи днес, защото тия не били получили отказа виждаш ли #Cussing out
Виж целия пост
# 98
 Мдааааа, така като чета, трябва тежката артилерия да изкарваме #2gunfire #2gunfire #2gunfire Навсякъде искат да те прецакат и да ти вземат бонус 2 точки минимум.
 Кали, ако някой друг не се изкаже осведомен, ще попитам и ще ти кажа, но кажи до кога искаш инфото. За име не ме питай- имената на фирмите, на беба и на фандацията ми идват почти като цикъла- ненадейно и неочаквано. Ако нещо ме озари, ще свиркам.
 Гери и аз още се възстановявам от раждането. Все още недоумявам на констатациите,че късно родилите жени се подмладявали, изглеждали по-жизнени и ала-бализми. Имам сериозни проблеми с кръста и напоследък с ръката.Лошото е,че се задълбочават.Не се чувствам нито по-млада,нито по-жизнена. Само съм благодарна,че детето ми е кротко  Praynig Щото иначе досега да съм починала  #Crazy
 Момичета, успех на всички с майстори, шефове,получаване на парички за болнични, бонуси и всякакви дължими суми! Peace
 Хубава вечер от мен, може по-късно пак да попиша   typeuu
Виж целия пост
# 99
оф, мами... днес ми е такъв ужасно крив ден, че просто не е истина. Първо сутринта бях на масаж и след масажа никва мисъл не се завъртя в главата почти цял ден. чувствах се все едно съм със супер ниско кръвно и гаврътнах 3 къси кафенца, а като го премерих беше почти 160/100, което си е доста. Като резултат водя цял ден някакви срещи, а мислите ми свършват на половината... Мъка... Изобщо плача за почивка вече и още 5 дни ми се струват като 5 месеца
Кали, докато тая мисъл ми е в главата в никакъв случай не си прави ЕТ, ЕООД е най-добрия вариант - в първия случай ще ти свири гъза от осиг и данъци до лекарска забрана + всичко отговаряш и с цялото си движимо и недвижимо имущество през закона. Темата е дълга, ама ще ми е по-лесно да ти я обясня по тел., че тука ако се разпиша с тея бягащи мисли незнам къде ще му излезе края.
Днес шефа ми ме пита за 22 път кога излизам отпуска!?!? не остана очарован от полученото инфо, но ако вземат да ме приберат в СФ по-рано вече ще си търся друга работа... 12 дни няма да ме има и това е най-дългата ми отпуска от 7 години! На всичкото отгоре в момента имаме страхотни технически и всякакви други проблеми и губим маса пари ежедневно и естествено още повече ще се намръщи, че въпреки всичко заминавам на море.  като капак бащата на голямата щерка на моята приятелка има ден за свиждане в неделя и ще чакаме да благоволи евентуално да я върне по обяд, че да не оставяме пътуването за понеделник
Виж целия пост
# 100
 wavey
Ама много е весело при вас... Laughing.

Както вече споменах, нямам свободен достъп до интернет в офиса  Sad, затова само вечер ви чета, но гледам да следя темата редовно, в резултат на което много се забавлявам.

Първата работна седмица мина добре. И при мен, както при Dew, има много променени неща и сега се чувствам все  едно започвам  нова работа  Confused. МИналата седмица се "ориентирах в обстановката", а днес ми беше първата работна среща с клиент Rolling Eyes, откакто съм се върнала на работа. 

А сега да ви почерпа по случай годишнината от сватбата със съпруга ми 


Лека и спокойна вечер!



Виж целия пост
# 101
pepi111, честита годишнина! Обичайте се и си подарявяйте хубави моменти при всеки удобен случай.
 Кали , мила моя, нали мога да те наричам така  Mr. Green , как я изтърпя таз "дойна" опасТна женица от кърмаческия??? #Crazy Напрао ти завиждам. И как може да си такава даскалица? Никой та не иска да му учиш детето,засрами са  Embarassed Марш в ъгъла! Ша ми са праи тука на Интелигенция. Я първо научи кога се пишат главни букви, па тогава давай акъл . И ако искаш да знайш - АМ е отрова! От най-опасните! Sick
Ужаааааааааааааааааааааааас! #Crazy
Виж целия пост
# 102
мани мани... наталка... ужасТ!  Joy
аз заради това недоверие на майките се отказах да уча дечица. пък и не искат да ми плащат на немски  hahaha (як виц)
затова от 5 дни уча с един приятел спешна и обща медицина на английски, че се явява на някакви изпити и сънувам.  Sick... няма да споделям картинките от учебниците ... гаднички са си.  (който иска, може на ЛС..мога и картинки да приложа Mr. Green
иначе ми е много готино, защото той е изключително забавен.

чак днес си прочетох някои писанки, леле..колко обърнати пропуснати и надбавени букви имам! запетайки и пълен член във форума съвсем сеотказах да пиша, вече направо ми изглежда накриво "яТ" и "ъТ" .
време е или за нова клавиятура, или за почивка.
утре НАЙ-СЕТНЕ си взимам новия комп!

Гер4о, мерси за съвета. Ти си третия човек на това мнение, до края на месеца ще подам документи, защото чух, че ще увеличават държавните такси.
Наталка (КАбив?) Идеи за име , моля мили мами Simple Smile Simple Smile

Днес само ви чета през редче, много ходих в това задръстване, не можах да стигна изобщо до училище... ми той Бай Буш минава  точно през моя понеделнишки маршрут и по моето време.

Майра, за лошите дни си има определени теми във форума. на всяка нова страничка по двойки се караме, и всеки ръси глупости, ама му олеква на човек... тръпка си е.  Crazy

Кати, ако само за водобран чакаш, и не си го платила, пробвай с трета фирма. тече ли вътре, как е положението? При нас всичко направиха добре, с водобран и замазки, но си тече...
Виж целия пост
# 103
Повече НИКОГА,АМА НИКОГА няма да влизам в кърмаческия! #Cussing outЕй,вервайте ми, мислим се за най-лошата и отвратителна майка. Ша зема да подам молба до Отдела закрила на детето,да ми вземат децата.Ми то,може ли да съм толкова лоша  Mr. GreenПък съм тъпа и неграмотна,въйййййййййй ,направо ужасТно,както се изразява наЩа многоуважавана даскалица Кали. Mr. Green Mr. Green
 Сега понеже още тука ме търпите- искам съвет- какво столче за кола да си взема-Вие с какви сте,доволни ли сте и т.н. В голяма чуденка съм,а трябва до седмица да го решим този въпрос. Praynig
Виж целия пост
# 104
Добро утро!
Я пийнете по едно кафенце

Пепи, честита годишнина! Пожелавам ти безброй подобни мигове!

Равия, нашето столче е Belleli /май беше от 8 до 18 кг./. Доволна съм, дано и Гергана да е доволна. За цената /около 140-150 лв./ мисля, че си заслужава.

Лек ден ви пожелавам и без нерви, ей!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия