Сега ми казват, че не можело толкова рано да ми преведат бонус, щот съм нямала и месец работа. Щяли да ми ги начислят следващия месец. За капак ми се обадиха от старата фирма, че НОИ са ми върнали болничния от Пирогов, защото срещу името на Ники не било написано, че ми е син
Сега трябва пак да ходя ш болницата за да ми нанесат тази корекция. И така да му е** ******* си станах с заплата за около половин месец. Бясна съм! .... уф кога ще отмине този лош късмет... 


Навсякъде искат да те прецакат и да ти вземат бонус 2 точки минимум.
Щото иначе досега да съм починала 


, затова само вечер ви чета, но гледам да следя темата редовно, в резултат на което много се забавлявам.
Напрао ти завиждам. И как може да си такава даскалица? Никой та не иска да му учиш детето,засрами са 
(як виц)
... няма да споделям картинките от учебниците ... гаднички са си. (който иска, може на ЛС..мога и картинки да приложа


Ей,вервайте ми, мислим се за най-лошата и отвратителна майка. Ша зема да подам молба до Отдела закрила на детето,да ми вземат децата.Ми то,може ли да съм толкова лоша
Препоръчани теми