С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 15 461
  • 290
# 105
Равия, виж сега... за да стимулираш лактацията трябва денонощно кърмене  Joy Joy Joy. Днес една капка, утре две... Като увеличиш кърмата достатъчно почваш кърмене в синхрон. Няма да лишаваш момчето от най-ценното в живота  hahaha. Не може да си добра майка само на едното си дете  Crazy.  Сега сериозно - столчето ми за кола е Чико - някъде към 150 лева е ама съм супер доволна. Предимство е, че ако задреме беба натискаш един бутон и теглиш стола напред и става като столче за пеленаче, че да може да спи удобно, иначе моя синковец се сгушва напред и главата му се клатушка смешно. Този номер става и от предната седалка перфектно, та аз сменям позициите като спра на сфетофар. Второто предимство е, че коланите много лесно се регулират и не е необходимо всеки път да викаш мъж с техническо образование, че да помага  Joy. Калина, за фирмата и името - трябва да имаш поне 5 измислени имена, защото като отидеш да резервираш ще разбереш, че половин Бг мисли като тебе  Joy
Виж целия пост
# 106
Добро утро!Тъкмо се боядисах и с кеф си отпивам от кафенцето!
Пепи,Честита годишнина!Да почерпиш и за златната сватба!
Кали,аз също мисля,че ЕООД е по-добре.Мъжо има ЕТ и иска да промени,защото причините Герчо ги изброи,да не се повтарям.
Нищо не съм платила на тази фирма ,тя има да взема от мен и пак не идва.Абе,кви са тия хора не знам.Аз цяла нощ не съм спала.Като се събудих в 1 ч. до 4 ч. будувах и мислих как може да има такива некоректни хора.Идват,започват нещо и си заминават.Те дали спят спокойно,а?Напоследък се чувствам толкова изнервена и изморена,че си викам -да тръгвам на работа,че да си почина.На всичко отгоре си купих вчера балсам за коса,като се прибрах,гледам срок на годност- 04.2007г   Направо #2gunfireЩе бягам да го връщам.
Айде,стига съм се ревала.Пожелавам ви приятен ВТОРНИК!
Виж целия пост
# 107
Добро утро,

Дю, ще се възползвам от кафенцето, че тъкмо вчера похвалих дребната как спи по цяла нощ и нощес имаше пак будувания  Sad

Кали, щом има специални темички няма да се оплаквам тук вече Hug

Пепи, честита годишнина (вече на патерица) и от мен! Много щастлив живот заедно ви пожелавам!

Кати, да не те плаша, ама като се върнеш на работа едва ли ще си починеш. Щотото освен домашните задължения се добавя и работата. Моят все ми вика - от какво си се уморила, нали не висиш до 19ч в офиса #Cussing out
Виж целия пост
# 108
Ех не успявам да ви изчета, зарината съм с работа все едно, че един век не ме е имало, шефа не ми звънна 15 дни чак се бях притеснила и вчера като го чух ми каза едвам се сдържах, но реших да те оставя да си починеш, че ако знаеш какво те чака...  Whistling не мога да си събера акъла а само ми звънят разни хора и искат нещо, дано утре е по спокойно, че и снимки да ви покажа, че още не съм ги разтварила на компютъра си!
Целувки и лек ден  Hug
Виж целия пост
# 109
Ясмин направи сама първите си крачки newsm44 newsm44 newsm44 (след усилени тренировки през уикенда)
Виж целия пост
# 110
Честито прохождане на Ясмин!Мама да направи питката,че и да я търкулне насам.
Виж целия пост
# 111
Ясмин направи сама първите си крачки newsm44 newsm44 newsm44 (след усилени тренировки през уикенда)

Браво на малките ходещи крачета на Ясмин!!! Майра, честито   bouquet
Виж целия пост
# 112
Майра, много се радвам за Ясмин!   bouquet
представям си колко си щастлива!
и съм сигурна че пред теб е проходила - те специално чакат милите да ни зарадват!
Виж целия пост
# 113
Честито прохождане на Ясмин!Мама да направи питката,че и да я търкулне насам.

Аз не съм месила никога през живота си Embarassed Кати, а за прощапулник знам, че трябва доста стабило да проходи, че да няма разочарование ако не тръгне след питката Mr. Green

Цачи, за малко да я изпусна. Аз я оставих до дивана и чистя с прахосмукачката, след малко се обръщам и я гледам как крачи към мен (тя не знам защо като види прахосмукачката и се лепва веднага за нея) Та явно е имала стимул Simple Smile

Виж целия пост
# 114
хайде честито и от мен.... иван го чаках да проходи стабилно за питката, но така и тръгна детето лазейки, ама не съм се вталясвала...
Виж целия пост
# 115
Точно стимул им трябва на децата.Малката проходи заради бутилка вино.Като се закучи,че трябва да я стигне...и така.Между другото съм чела из хороскопите,че от зодия РИБИ (каквато е тя)ставали най-големите алкохолици,престъпници,наркомани и т.н.
А за питката-аз изобщо не съм правила.Някои спазват бабешките традиции,ама аз не винаги.Като се сетя,че за прохождането на големия,свекито(тя тогава живееше все още при нас)прави питка и ми каза:"Аз ще раздам на съседите,че то не трябва да се спъваш като бягаш по стълбите."И аз все се чудя тя защо ли се сметна за по-пъргава и чевръста от мене? newsm78 Ама нейсе.Кой знае колко пъти се е спъвала,защото Алекс на всеки ляв крак се спъва горкия.
Виж целия пост
# 116
Браво на Ясмин   bouquet
Виж целия пост
# 117
Честити ходещи кра4ета на Ясмин.МОята Дари докато проходи, аз не знам дали ще оцелея Crazy.Перманентно съм в стойка Г.НЕ иска и в проходилка, не може да пълзи( а така се надявах).НОвото е като седи на пода и си играе и иска да стигне нещо поотдале4ено, запо4ва около оста си( т.е. дупето hahaha) да се върти и така се придвижва- седнала.
katimareva , е ти ме разби с тия хороскопи ooooh!.МОят мъж е риби , и майка ми също.По-дълги наблюдения имам върху майак ми , но , да те успокоя: не пуши( алерги4на е от цигарен дим Crazy), алкохол не лизва, ако не броя успокоителните, които гълташе по време на моя тежък пубертет, други  "наркотици" не е приемала Mr. Green
А това за спъването и питката- за първи път го 4увам Thinking
Виж целия пост
# 118
Честити първи стъпки на Ясмин! Мама сега й трябват здрави крачета, да я гони  Peace

За лека нощ ви давам това:
http://youtube.com/watch?v=PKDdF6vfjoo
внимателно гледайте между 0,55 - имаше часовник и 1,10 минута на клипчето- няма часовник #Crazy
Виж целия пост
# 119
Majra!!! Mnoooго се радвам!
Много ми е мило сега, като прохождат едно по едно. Нищо общо няма с досадата от "честити ходещи крачета на..." и се изрежда половината отчетна тема. Така си спомням нашите скорошни преживявания и ми става едно мило, мило....
Ние изобщо не сме правили прощъпулник.

Аз ще пукна този месец. До края ще уча сигурно всяка нощ с нашия лекар. Днес приключихме с изгарания травми и съм спец по преливането на колоиди и процентното съотношение между телесно тегло, обем кръв и количествените загуби. ако утре се оплачете, може и да ви се размине обощението на следващия урок. Joy

Равия, на Буш часовника ли му свиха албанците?? стига бе!
в следващите новини да не го покажат по бельо??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия