Протест във Варна срещу проблемите на детските градини

  • 24 541
  • 600
# 480
http://www.radiovarna.com/index.php
Слушайте Радио Варна в момента - на светло . Говорят за нас. На сайта има и слушай онлайн за работещите!
Виж целия пост
# 481
http://www.radiovarna.com/index.php
Слушайте Радио Варна в момента - на светло . Говорят за нас. На сайта има и слушай онлайн за работещите!
А аз нямам звук на компютъра.... Crazy
Виж целия пост
# 482
сори за офф-а, ама как се слуша on-line Embarassed?
Виж целия пост
# 483
Тази същата младата я попитах дали има деца, отговорът й беше не е ваша работа.
А иначе възрастната жена с нея беше със сигурност журналистка, но за тази ....

Току що слушах и кмета по радио Варна, просто пуснаха запис на това което наговори на журналистите.
Виж целия пост
# 484
Аз също не чувам радиото, а колонките си работят.

сори за офф-а, ама как се слуша on-line Embarassed?

Има линк "слушай он-лайн"

И тази журналистка. Децата са на Варна. Кмета чий кмет е?
Виж целия пост
# 485
Аз също не чувам радиото, а колонките си работят.

сори за офф-а, ама как се слуша on-line Embarassed?

Има линк "слушай он-лайн"

И тази журналистка. Децата са на Варна. Кмета чий кмет е?
Очевидно момичето е адски неподготвено. Може би толкова й е умствения багаж....какво да се прави, хора всякакви...
Тази същата младата я попитах дали има деца, отговорът й беше не е ваша работа.
Аз може би това съм чула...
Виж целия пост
# 486
Аз също не чувам радиото, а колонките си работят.

сори за офф-а, ама как се слуша on-line Embarassed?

Има линк "слушай он-лайн"
и после какво се прави? свалям bsplayer и нищо
Виж целия пост
# 487
Кмета каза че с трима от нас не желае да разговаря.... Знаел за нас newsm78 newsm78
Едната подозирам че съм аз...останалите кои са , и защо съм набедена пак не знам....
Радио варна продължава с нас...
Виж целия пост
# 488
Чудят се дали да разгледат писмото ни...
опозицията искала да се разгледа, а управлявашите да се остави на по късен етап...
Станало политическа битка по думите на журналиста - Веселин Златков
Виж целия пост
# 489
krassenka, би трябвало да стане, щом си свалила bsplayer, но при мен няма звук, може и при теб да е така

Виж целия пост
# 490
Кмета каза че с трима от нас не желае да разговаря.... Знаел за нас newsm78 newsm78
Едната подозирам че съм аз...останалите кои са , и защо съм набедена пак не знам....
Благодаря ти много, че ни държиш в течение.
Несъмнено другите две сме аз и Юлия.
Базитов ми го каза, че изпълняваме поръчка. Знаел даже чия!!!  newsm11
Чудели се дали да разгледат писмото ни сега?
Тия здраво ги е напекло слънцето. Гаврата с електората е неописуема. Ясно защо преотстъпиха Гаврош-а на циганските деца.... smile3515
Виж целия пост
# 491
http://varna.dir.bg/2007/06/26/news1823927.html
Виж целия пост
# 492
Ако бяхме цигани щяха да ни молят да си пуснем децата в чисто нова градина, за да се върнем на работа. А сега какво? Децата не гласуват, няколко майки по-малко голяма работа!!! Нали има асфалтирани улици, шофьорите са повече Twisted Evil
Виж целия пост
# 493
http://news.bnt.bg/content/view/full/176359
Виж целия пост
# 494
Още нещо
http://vlastta.com/misc_1_1.php?id=1248
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия