ДЕКЕМВРИ ще съм горда мама на малък мъж или на дама!

  • 13 518
  • 299
# 135
Момичета, аз имам питане - как се справяте с домакинската работа? Аз май никак. Днес след работа реших, че ще отидем с дъщеря ми да хапнем навън, за да си спестя поне готвене, но май нищо не си спестих, защото тя изобщо не яде, а аз повърнах това което изядох.  В къщи реших да мина само с моп пода, защото не е почиствано от 30-ти   Embarassed и...получих контракции. А след зацапването в понеделник и вторник - никак не ми се иска да се преуморявам. Е, добре де - от един моп??? Ами  сега как да се епилирам  /  как растат косъмчетата сега  smile3516 като може да продължа с контракциите. Как се оправяте вие? Не ми се ще да се бръсна, но май до там ще опра. Вече сериозно се замислям за домашна помощница поне за 2 часа през почивните дни. Но май трябва да потърся в друга тема.
Ох - пак ви се оплаквам, но недоумявам как ще се справям  newsm78
П.П. не съм уточнила май, че мъжа ми ще липсва 2 месеца   smile3544 Иначе и той се опитваше....
вместо редакция съм натиснала цитат, но се надявам да ми е простено  Embarassed
Виж целия пост
# 136
Завърнах се и аз от док , страхотно беше днес ... само дето тоя път дето го пътувахме беше доста уморително. Та бебо е добре, даже отлично, цели 63,4 мм. мяташе едни ръчички  Laughing По повод изследванията ми каза ,че БХС ще правим в 15г.с. ,а ФМ в 20 г.с.
Сега отивам да сложа и аз снимчицата на бебока в албума  Grinning
Виж целия пост
# 137
Здравейте дами!Искам да ви споделя,че утре съм при Димитрова и чесно казано съм доста притеснена.Стискайте ми палци! newsm10
G-Baby  
Аз понеже съм доста оформена  animal085Вече всички панталони ме стягат и се наложи да пазарувам вече.С мъжа ми отидохме в един магазин за бременни и дами ХХХLи си купих 2 панталона,една рокля и един комплект/туника и 7/8 дънки / и съм доволна Малко ми се видя скъпо за това качество-Турция,но иначе ми харесаха ,а и нямам време да бръмча да търся другаде магазини.Магазина се намира до пазара Кирков-точно на колоните.Сега поне съм спокойна с какво ще отида на работа утре Grinning
Успех ти желая в пазаруването!
P.S.Панталоните са много ефтини и те не са лоши.
Виж целия пост
# 138
Aми как да се справям-както и преди.Слава Богу,се чувствам много добре,пускам си прахосмукачка,пералня,простирам,даже скоро прах пердетата и сама си ги свалях и закачах,качена на стол и табуретка едно в/у друго.И моя мъж го няма,иначе,като е тука,много ми помага.Само дето ми е гадно да чистя банята,не знам защо.Няма да ви казвам от кога не съм я мила,че ме е срам Rolling Eyes А ,да ,ходя си на козметичка да ме епилира,не забелязвам някаква промяна в степента на болка LaughingДано така да си я карам,че почти докато родя,мъжът ми ще е все в командировки в Румъния-три седмици там,една тук.След това уточнение, за секса кво да ви говоря? newsm78
Виж целия пост
# 139
Здравейте,сладуранки!Нямах нет цял ден и доста ми беше скучно особено следобяда,когато детето спеше.Не съм свикнала да лягам,цял ден е ветровито.Знаете ли от кога до кога Димитрова ще е в отпуск?Вчера се обадих на моята позната гинеколожка,от София да ми записва час във Фемина да видим кога ще ходя.Ще бъде след 23юни.Миналата седмица бях на видеозон тук при моята лекарка.всичко беше нормално.отговаря на малко повече отколкото съм по седмици.усетих го да мърда вече 
Виж целия пост
# 140
Имам една молба към тези които четат темата в момента. кажете ми лентичката за бременност коя седмица и кой ден показва, защото нещо се обърках. Така навремето на Ивето й показваше едни седмици, аз виждах - други. Да не говорим, че тук всички почти ви виждам 8 г.с.  newsm78
Виж целия пост
# 141
Показва 12 с.
 и 6 дни
Виж целия пост
# 142
интересно ми е защто и моята си седи на 10 с.
Виж целия пост
# 143
   Мерси ГАЛЧО ,    bouquet толкова и трябва да е, а аз виждам 12 седмица и 3 дни. Да, твоята наистина седи на 10 седмица и пише че остават 204 дни.
Виж целия пост
# 144
лека нощ,зщото моята едва ли ще бъде лека-уринирам поне 7-8 пъти,а и утре съм на преглед при Димитрова! Simple Smile
Виж целия пост
# 145
За прегледа утре ти пожелавам късмет!
   Лека нощ и стискай още малко, скоро ще отшуми зора за често пишкане. Аз вече ставам само по един път или пък изобщо.
Виж целия пост
# 146
Добро утро , момичета. Наистина е добро , освен хубавите новини за бебо, тази сутрин получих страхотен подарък. Преди месец си продадох колата и днес милия ми подари нова кола  newsm01 .Сега само трябва да си я регистрирам, но за това си има хора, няма аз да се редя по опашки в КАТ. Получих и намек за сватба през близките месеци ,но официално предложение няма още.  Hug
Виж целия пост
# 147
добро утро!Дари 76 поздравления много се радвам за теб!Ти от кой град беше
Виж целия пост
# 148
От Русе съм  Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Добро утро момичета   bouquet
Дари - честити придобивки и хубави новини. Страхотен ти е бебока. Усещам се как стоя в снимките и гледам мъничетата / най-вече моето  Embarassed / и ми е едно такова приповдигнато.
Тази вечер и аз не съм ставала да пишкам - направо да не повярваш. Явно вече отминават неудобствата на първите 3 месеца.
Приятен ден на всички и към работещите - по-често вдигайте краката на бюрото - препоръка на доктора  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия