Изпитите наближават, майки пак ще истерясват!

  • 27 652
  • 413
# 180
Как са истериите? Достигнаха ли критични стойности вече? Laughing
Кога излизат официалните резултати?
Виж целия пост
# 181
Здравейте и от нас. Резултатите ще са готови в неделя на 1 юли, или най-късно на 2 юли. Аз лично ще пробвам първо да ги видя на страницата на МОН. Спомням си преди 4 г. със синът ни как беше - видях ги в интернет(много чакахме докато се зареди  страницата) и после в училището гнездо чакахме, защото се забавиха с доставянето на списъците. Беше вече тъмно и родителите, на светлината на запалки и моб. телефони, разглеждахме списъците. Сега мисля, че няма да се чака толкова.
Пожелавам успешна подготовка на децата за изпита по математика. Дано не дадат някоя много гадна задача, защото и без това са много като брой - 50, за разлика от минали години - 2 задачи с две подусловия(едното мн. лесно)
Виж целия пост
# 182
Детето от притеснение е написало отговорите на последните два въпроса по два пъти.
Между другото на няколко въпроса е написала първо верните отговори и после ги е заменила с грешни!А беше толкова спокойна,но явно там са я хванали нервите!
Виж целия пост
# 183
Как'Сийче, дали вече получи информацията за начина на оценяване. Знам, че не ти е само това на главата, ама .... моите домашни животни не изтрайват вече  Twisted Evil
Виж целия пост
# 184
От два часа звъня, но никой не вдига!
Явно я изтървах жената или още не се е прибрала. Тук е доста горещо и може да са седнали някъде навън...  newsm78
Ще пробвам да я намеря до 21.30 и ако не се обади, ще оставя за утре.  Tired

ПП Имам само домашия й телефон, нямам мобилен.
Виж целия пост
# 185
Мисля,че преразказа се оценява с 25 т.,а теста със 75-общия сбор и на БЕЛ и на математиката е по 100 точки.Мисля,че въпросите са равностойни т.е би трябвало да носят еднакъв брой точки.
Виж целия пост
# 186
Мисля,че преразказа се оценява с 25 т.,а теста със 75-общия сбор и на БЕЛ и на математиката е по 100 точки.Мисля,че въпросите са равностойни т.е би трябвало да носят еднакъв брой точки.
Въпросите не са равностойни-50 въпроса за 75 точки,т.е. половината се оценяват с 1 точка,а другата половина-с 2 точки.Точно затова истерясваме в момента,защото незнаем кой въпрос колко точки носи!
Виж целия пост
# 187
Етооооооо!
В първата колонка пиша номера на въпроса, във втората - точките, които носи верният отговор:
1 - 1      11 - 2    21 - 1     31 - 2       41 - 2
2 - 1      12 - 2    22 - 1     32 - 2       42 - 2
3 - 1      13 - 2    23 - 1     33 - 2       43 - 2
4 - 2      14 - 2    24 - 2     34 - 2       44 - 2
5 - 1      15 - 1    25 - 1     35 - 2       45 - 1
6 - 1      16 - 1    26 - 1     36 - 1       46 - 1
7 - 2      17 - 1    27 - 2     37 - 1       47 - 1
8 - 2      18 - 1    28 - 2     38 - 2       48 - 1
9 - 1      19 - 2    29 - 2     39 - 1       49 - 2
10 - 1    20 - 1    30 - 2     40 - 2       50 - 1


Официалните инструкции са да оценяват максимално децата, така че ощетени няма да има!  Grinning
Виж целия пост
# 188
Благодаря, Сийче.   bouquet
Виж целия пост
# 189
Како Сийке, благодаря за инфото!
Като гледам с нашите 11 грешки се събират 58 т. Дано само това да са ни грешките  newsm78
Успех на всички и на математиката!
Преразказът ми се струва гадничък, особено за момчета - с тези описания и чувства. Но все пак аз съм математик.
Виж целия пост
# 190
Како, благодаря ти за информацията.
Хайде сега за математиката да се стягаме.
Моята вчера се държеше, ама днес хич я няма.
Виж целия пост
# 191
Пускайте връзки за инфо за математиката. Учителката на сина ми няма да е проверяваща. Ще разчитам на вас!  Mr. Green
Виж целия пост
# 192
Хайде, мамчета, половината мина!
Стискаме палци за финалната права!
Виж целия пост
# 193
Кога е изпитът по математика?
Виж целия пост
# 194
Кога е изпитът по математика?

На 25.06. 2007г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия