Изпитите наближават, майки пак ще истерясват!

  • 27 652
  • 413
# 165
http://www.mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/test_bel-2007.pdf
http://www.mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/kluich_test_bel-2007.pdf
Виж целия пост
# 166
Имаме 9 грешки на теста,не знам обаче  преразказа как ще бъде оценен!
Виж целия пост
# 167
А колко точки носи всеки верен отговор?
Виж целия пост
# 168
А колко точки носи всеки верен отговор?
Верните отговори събират определен брой точки и после се ще се изчисляват по някаква формула,и така се получава оценката.Но кой въпрос колко точки носи не се знае.Абе някаква абсолютна секретност,като че ли кандидатстват в Оксфорд!
Виж целия пост
# 169
И ние го решихме имаме 9 грешки ,но незнам какво значи това??
Виж целия пост
# 170
Ние сме с 15 грешки и както се очакваше -само на лесните въпроси е сгрешила- Embarassed!Но това си се знаеше-тя винаги така прави,не е толкова лошо-зависи от преразказа,но оценката трябва да е между 4 и 5?! newsm78
Виж целия пост
# 171
Аз пък да се похваля, че не ме свърта.
Една грешка, може би.
Виж целия пост
# 172
Девет грешки, но не беше сигурен как е отговорил на всички въпроси. Има няколко съмнителни, така че грешките може да са и повече.
Яд ме е, че повечето са на първите страници - два са от текста.
А кой въпрос колко точки носи - има ли начин да се разбере?

schreier, браво на детето ти!   bouquet
Виж целия пост
# 173
Девет грешки, но не беше сигурен как е отговорил на всички въпроси. Има няколко съмнителни, така че грешките може да са и повече.
Яд ме е, че повечето са на първите страници - два са от текста.
А кой въпрос колко точки носи - има ли начин да се разбере?

schreier, браво на детето ти!   bouquet
Единственият начин засега е ,ако имаш някакви тестове от пробни изпити,да сравняваш приблизително въпросите и да правиш аналогия с точките на въпросите от пробния.Пак нищо не е сигурно?! newsm78
Виж целия пост
# 174
При нас грешките са три. Не знам обаче кой въпрос колко точки носи, т.е. колко губим с тези три грешки. Не знам и как се оценява преразказът....
Виж целия пост
# 175

Единственият начин засега е .......

О, утре вечер може би ще знам. Учителката му ще е проверяваща и обеща да каже кои въпроси как ще се оценяват. Утре щяла да разбере, когато им дадат инструкциите.
Проблемът е, че синът ми не си спомня за няколко въпроса как е отговорил, та няма да можем да сме сигурни какво е направил. Но пък - каквото, такова. Нищо повече не може вече да се направи. Освен да се разчита на математиката, но се съмнявам там тестът да е по-лесен.  Thinking

И да попитам - забранено ли е децата да си препишат отговорите и да ги изнесат след изпита? Поне да можем предварително да знаем какво да очакваме...
Виж целия пост
# 176

Единственият начин засега е .......

О, утре вечер може би ще знам. Учителката му ще е проверяваща и обеща да каже кои въпроси как ще се оценяват. Утре щяла да разбере, когато им дадат инструкциите.
Проблемът е, че синът ми не си спомня за няколко въпроса как е отговорил, та няма да можем да сме сигурни какво е направил. Но пък - каквото, такова. Нищо повече не може вече да се направи. Освен да се разчита на математиката, но се съмнявам там тестът да е по-лесен.  Thinking

И да попитам - забранено ли е децата да си препишат отговорите и да ги изнесат след изпита? Поне да можем предварително да знаем какво да очакваме...
Ще чакаме тогава утре да пишеш!По принцип е забранено,но аз казах на дъщеря ми да помоли за едно листче и там да ги напише,а тя ми отвърна,че ако трябва на ръката ще си ги напише и ще ги донесе. LaughingВ действителност е попитала квесторката,може ли да използва ръбчето на плика с теста и тя и е разрешила ,а и другите деца в стаята са се възползвали.Така ,че донесе една лентичка,на която има 52 отговора,но пак е някакъв ориентир! Mr. Green
Виж целия пост
# 177

Единственият начин засега е .......

О, утре вечер може би ще знам. Учителката му ще е проверяваща и обеща да каже кои въпроси как ще се оценяват. Утре щяла да разбере, когато им дадат инструкциите.
Проблемът е, че синът ми не си спомня за няколко въпроса как е отговорил, та няма да можем да сме сигурни какво е направил. Но пък - каквото, такова. Нищо повече не може вече да се направи. Освен да се разчита на математиката, но се съмнявам там тестът да е по-лесен.  Thinking

И да попитам - забранено ли е децата да си препишат отговорите и да ги изнесат след изпита? Поне да можем предварително да знаем какво да очакваме...
Ще чакаме тогава утре да пишеш!По принцип е забранено,но аз казах на дъщеря ми да помоли за едно листче и там да ги напише,а тя ми отвърна,че ако трябва на ръката ще си ги напише и ще ги донесе. LaughingВ действителност е попитала квесторката,може ли да използва ръбчето на плика с теста и тя и е разрешила ,а и другите деца в стаята са се възползвали.Така ,че донесе една лентичка,на която има 52 отговора,но пак е някакъв ориентир! Mr. Green
От къде тия 52 отговора,като въпросите са 50???
Виж целия пост
# 178
Нашите резултати са 6 сигурни грешки и една под въпрос/не си спомня точно кой отговор е дала/.
Аз доволен, много доволен. За този изпит посещаваше курс от началото на февруари. 
Вчера говорих с експерта по БЕЛ от РИО Пловдив, относно зачертаванията по беловата на преразказа. Човекът сигурно си помисли, че държа палмата на първенството по лудост Mr. Green Но важното е, че ме успокои като каза, че работи ще бъдат анулирани само, ако са си написали името на беловата или има някакви странни рисунки. Каза, че никога не са се анулирали  за зачертавания.
Офф, доста адреналин изръсих. Сега започвам да се нервя с математиката.
Как'Сийке, дано драснеш кое колко ще се оценява Laughing
Виж целия пост
# 179
Ще, ще, само и аз да науча, че доста ангажименти ми се събраха за довечера.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия