Изпитите наближават, майки пак ще истерясват!

  • 27 651
  • 413
# 195
Как`Сийка ,благодаря много!Както бях писала,на моята дъщеря грешките са на по-лесните въпроси,т.е. тези с по 1 точка.Така,че въпреки 15-те и грешки събира доста точки!
Успех на всички дечица и по математика!  bouquet
В момента се занимаваме с тестовете по математика от сайта на министерството.При отговорите са дадени и точките на всеки въпрос,така че, ако не намерим друго инфо,ще си правим аналогия оттам! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 196
Дъщеря ми каза, че на БЕЛ въпросите са били много подобни на последните примерни тестове. Аз изброих поне десет, които съм чела я в Стандарт, я в тези на МОН. Това в смисъл на какво да очакваме на математиката. Като гледам примерните на МОН, явно трябва да си преговорят модули, правилата за степенуване, линейни уравнения и неравенства, проценти, ъгли. Нещо друго сещате ли се?
Виж целия пост
# 197

Успех тогава!  Grinning
Виж целия пост
# 198

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 199
Благодаря,Как`Сиике.  bouquet 
Виж целия пост
# 200
Горим от нетърпение, а? Ще поглеждам, дано успеят децата ви!
Имам една молба, след приключване на олелията, може ли някоя мама да допълни таблицата на Мина от другата тема? Окзва се много полезно четиво, така ще помогнем на тръпнещите догодина ... Ако не ви затруднявам, де! След 6 години като пак дойде моя ред, ще съм много благодарна! Живот и здраве и след 13 - също!
Виж целия пост
# 201
След 6 години като пак дойде моя ред, ще съм много благодарна! Живот и здраве и след 13 - също!

Мазохистка!  ooooh! Crazy
 Joy
Виж целия пост
# 202

Имам една молба, след приключване на олелията, може ли някоя мама да допълни таблицата на Мина от другата тема? Окзва се много полезно четиво, така ще помогнем на тръпнещите догодина ... Ако не ви затруднявам, де! След 6 години като пак дойде моя ред, ще съм много благодарна! Живот и здраве и след 13 - също!
Нещо съм изпуснала! EmbarassedЗа коя тема и таблица става въпрос?След 3 години пак ме чака същото и мен,та да попитам!  bouquet
Виж целия пост
# 203
Преди време имаше тема за избор на най-желаните училища за детето Карамфила. Ето я темата:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156072.msg3013964;topicseen#msg3013964
Виж целия пост
# 204
Имам една молба, след приключване на олелията, може ли някоя мама да допълни таблицата на Мина от другата тема? Окзва се много полезно четиво, така ще помогнем на тръпнещите догодина ... Ако не ви затруднявам, де! След 6 години като пак дойде моя ред, ще съм много благодарна! Живот и здраве и след 13 - също!

Ей, тая пешеходка далеч ще стигне! Щото навреме тръгва!
Виж целия пост
# 205
Айде майчета, стискайте палци и на малчуганите, които кандидатстват за СМГ след 4-ти клас.
Дъщеря ми е днес на изпит. Аз си мислех, че ще съм спокойна, ама нейсе, топка ми се е свила в стомаха. На пробните изпити има добри резултати, но все пак си ми е притеснено. Надявам се да не съм предала и на нея.
Резултатите излизат утре сутрин. Ще дам отчет.
Виж целия пост
# 206
Стискам палци на дъщеря ти и на теб.
Виж целия пост
# 207
Успех!  Grinning
Виж целия пост
# 208
Успех!   Peace
Виж целия пост
# 209
След скандалът миналата година и отстраняването на директора, дано тази година изпитите да са "честни" и подготвените деца да имат шанс. Пожелавам успех на дъщеря ти и и стискам палци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия