Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са някои от предложените имена за момиче?
Какви са някои съвети за избор на арабско-мюсюлманско име за момиче?
Какви са някои съвети за лечение на вирусна инфекция с висока температура?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са някои от предложените имена за момиче?
-
Какви са някои съвети за избор на арабско-мюсюлманско име за момиче?
-
Какви са някои съвети за лечение на вирусна инфекция с висока температура?
За лечение на вирусна инфекция с висока температура се препоръчва приемът на имунностимуланти като Isoprinosiн (инозин пранобекс) и лекарството Tamiflu (Roche), което е известно като ефективно при вирусни заболявания. Освен това трябва да се дават антипиретици за понижаване на температурата, да се приемат много течности и да се консумира лека храна.
-
Какви са някои препоръки за избор на име за момиче?
-
Какви са коментарите за децата в публикацията?
адско джизас --както казва Цвети .



/
. Вече четвърти ден поддържа мноооого висока температура /42гр/ с повръщане и се е обезводнил. Сега са го поставили на системи и дано скоро се възстанови
. Ако трябва ще пуснем чартър до Бахрейн да доведем Ноя за подкрепа
.
/.
. Но аз няма да нося много багажи този път
много се радвам за вас и дано се опе4е работата към хубав край!пепи, само бъди си ти, без притеснения и други,спокойно,ако е писано да е тя, хи4 няма да се смути от липси на екстри, надявам се да има моята нагласа, даже в пустинята, под палатка, но с любимия мъж,( само да няма ектри откъм скорпита, змийки и инсекти)!моля се да стане, да става бе за вси4ко , което 4овек си пожелае!за вси4ки, малко положителна мисъл и енергия не са ви излишни! 
Тя се шегува, че толкова ми е довтръснало от нея че чек ми се др..фа...Оставям ви за сега.. дано утре да е възстановя и да не се влача......
Как сте момичета?Ние вече сме.......в България!
Пътувахме добре.Алекс е герой!Тука е такава жега,че се чудя,къде е по-топло?!