Защо само Варна,къде сме ние Софиянци,и другите окръжни градове?!

  • 14 578
  • 285
# 255
В 11ч. удобно ли ви е?
Виж целия пост
# 256
      ОК!Сряда,11часа,пред билетният център на НДК!!!Нека се преброим кои ще идват,да не стане като миналият път!
Виж целия пост
# 257
ми аз не мога през седмицата, защото съм на работа, но ако мога с нещо да съм полезна- насреща съм
Виж целия пост
# 258
Съжалявам, но и аз не мога през работно време, ако трябва с нещо друго да помагам - с удоволствие
Виж целия пост
# 259
Аз съм на курсове почивните дни . . да пуснем поне една петиция, да се обърнем и към някое сдружение, обединение или кой каквото знае, на родителите. Може вече някой да прави нещо и да се присъединим, помагайки кой с каквото може
Виж целия пост
# 260
и аз съм на работа, обратно на jd мога само през уикендите.  оставам открита да помагам .
Виж целия пост
# 261
    Ако повечето можете в неделя,да го направим в неделя тогава!Учителите така или иначе ще стачкуват и за напред,така че тъкмо ще видим настройката от 15 септември...Значи:
    1.В сряда от 11часът,пред НДК?!
    или:
    2.В неделя от 11часа,пред НДК?!
    Ми казвайте!Имате още два дни...
Виж целия пост
# 262
За мен е ок и в неделя, а и като че ли има повече смисъл да сме повече хора  Thinking
Виж целия пост
# 263
        Добре тогава остава за НЕДЕЛЯ,11ЧАСА,ПРЕД НДК,БИЛЕТНИЯТ ЦЕНТЪР!Нека се преброим!!!
Виж целия пост
# 264
и аз съм за неделя
Виж целия пост
# 265
ако има на кого да оставя детето в неделя - идвам , ако ли не - не идвам 4е е с  оперирано тъпан4е днес  и няма да го вла4а с мен. но мога да разбера едва в събота
Виж целия пост
# 266
     Ооо...Хармони,лекувайте се тогава,здравето е по важно,пък ние все ще решим нещо...Нали момичета?!
Виж целия пост
# 267
Може да успея, но към 11.30, за половин час да прескоча да се видим
Виж целия пост
# 268
     Ехооо...Кой ще дойде?!Хаиде да се преброим,да не стане като миналият път!!!
Виж целия пост
# 269
    Тъй като никой не пише,реших да ви предупредя,че ако няма заявили желание за среща,и аз няма да присъствам...И нека никой който е решил да дойде,и не се е обадил,не се сърди после че няма с кого да обсъди идеите си...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия