Защо само Варна,къде сме ние Софиянци,и другите окръжни градове?!

  • 14 578
  • 285
# 270
аз в ще дойда в неделя със сигурност (ако ще има среща де)
Виж целия пост
# 271
За съжаление вероятността да дойде е минимална Sad Ако все пак имам някаква възможност ще дойда.
Виж целия пост
# 272
Аз мога да дойда в неделя. Сама съм, без дете, без мъж Peace.
Само не ми е ясно, какво ще обсъждаме. Хайде, записвайте се, че да не се въртя сама пред Билетния център.
Шапчице, пусни нова тема за среща направо. Тази едва ли я чете вече някой. (освен, виждам Wolf:))
Виж целия пост
# 273
Аз може би няма да мога, но приятелката ми ще дойде, ако срещата се състои
Виж целия пост
# 274
    Аз също ще съм там!!!А какво ще обсъждаме ли?!Ми тези стачки,тези летни отпуски,тези липси на места,работното време и много други...Нещата през това лято не видях да са се променили кой знае колко...
Виж целия пост
# 275
Дано видиш сутринта съобщенията си, пратих ти телефона си, за да се отрием там по-лесно. В 11-11:30 ще съм там.
Виж целия пост
# 276
последно ще има ли среща? да знам да идвам ли?
Виж целия пост
# 277
Ще има среща. След малко тръгвам newsm27.
Виж целия пост
# 278
И аз ще дойда.
Виж целия пост
# 279
Момичета, как мина срещата? някакви инициативи, идеи, изводи...
Виж целия пост
# 280
Аз не можах да дойда, малкия се тръшна с гнойна ангина. Това чудо го знаех само по книжките. Дойде и до нас, но скоро ще си ходи, надявам се.
Разкажете, какво стана?
Виж целия пост
# 281
София си има своите проблеми които никак не са малко. Много ме е яд, че тук не знаем абсолютно нищо за нашите общински съветници, а това са хората които ни представляват.Ако вземем например Англия положението е коренно различно. Там се наблюдава една отчетност нещо което го няма тук. Във всеки район избирателя знае точно кой общински съветник го представлява. Съответно знае ако има някакви проблеми на неговата улица например липса на улично осветление към кой съветник да се обърне. Англия е на много години пред нас защото има ефективна местна власт. В една държава местната власт е много по важна за гражданите от парламентарната. Важните решения в общината се взимат от общинският съвет. Интересно ми е колко от общинските си съветници познаваме.
Виж целия пост
# 282
     Майчета,отдавна пуснах нова тема.Там съм дала отчет!Аз се чудех къде изчезнахте,пък то...?!
            Напълно си права в това отношение...Не знам защо хората тук ги интересуват партиите,а не личностите в тях...И много бъркаме с това...Вземете примерно царската партия,всички гласуваха за царя,пък покрай него се намърдаха какви ли не...В Румъния ,правилно изкараха закон,щом се отцепиш от партията си,моментално губиш своето място в парламента...А тук какво става?!Лепнат се всякакви пиавици за лидера,и след това хоп,сменят статуквото,той вече не им е лидер,защото е загубил позициите си...А защо ги е загубил?!Защото същите тези хора пиавици не са си свършили работата...Така си замина и Царя,така си замина и Софиянски,така ще си отиде и Фюрера накрая,и ние все ще--------Ох много политаризирах нещата май а?!
    Включете се моля ви в новата ми темичка-Нова тема за проблемите с ДГ и ясли...!!!
Виж целия пост
# 283
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224998.0
Виж целия пост
# 284
Благодаря Тини Мини!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия