Спамо- чат темичка- (18.6- 24.6)

  • 34 122
  • 2 434
# 450
Страхотен ден Heart Eyes

Ама Луне, на мен ми изглежда, че човека го е набол с няколко меча Laughing
Виж целия пост
# 451
Страхотен ден Heart Eyes

Ама Луне, на мен ми изглежда, че човека го е набол с няколко меча Laughing
А, те точно с това ме поздравиха сутринта Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 452
Това са краката на крокодила бе, не са мечове.
Виж целия пост
# 453
Добро утроооооо, бандиткиииииии   Hug Hug
Минавам и заминавам, че съм на шопингтерапия днес  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Обичам виииии  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
Луне Heart Eyes
Любов моя  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 454

Джей Джей, де ти е въображението?!?!?!?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Чакай да видя пак  Nerd

Ми, на мен ми прилича на кон, който си подлага главата, за да му я ръцнат със секирката   33uu
Виж целия пост
# 455
Лео Hug С Руска ли ще шопинговате Sunglasses
Виж целия пост
# 456
Лео Hug С Руска ли ще шопинговате Sunglasses

10000000%
И не са ми се обадили Crossing Arms
Вече поздравих роднините им до десето коляно Crossing Arms
Виж целия пост
# 457
Това са краката на крокодила бе, не са мечове.
Бравооооооо, Бомбова, синът ми вече те  обичааааа!
Абееееее, привличаш мъжете ти, сал с една репликаааа. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 458
Това са краката на крокодила бе, не са мечове.
Бравооооооо, Бомбова, синът ми вече те  обичааааа!
Абееееее, привличаш мъжете ти, сал с една репликаааа. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 459
Добро утроооооо, бандиткиииииии   Hug Hug
Минавам и заминавам, че съм на шопингтерапия днес  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Обичам виииии  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug
Луне Heart Eyes
Любов моя  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

МЛЯЯЯЯЯЯЯС!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Шопингувай!!!! И аз отивам, за малко, но синът ще харчи, отвътре му ишде на човека... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 460
как сте сладурчета мили Heart Eyes,толкова много дни не съм влизала във форума ,че сега ми бягат клавишите от пръстите от бързане да пиша Rolling Eyes
Виж целия пост
# 461
Ние вчера шопинговахме с Радо Laughing
Днес чакаме и едни книжки, които поръчах по нета, че не ги намерихме в книжарниците - поне да има с какво да се занимава.

Лори Hug
Виж целия пост
# 462
абе ЕлиТо,как го караш твойто дети да чете книжки Rolling Eyes,мойто все неще,все му се играело и разни такива ,направо е скръб ,абсолютна ooooh!,а какъв списък има от училище за четене през лятото......
Виж целия пост
# 463
Това, за книжките е супер. Сашо не заспива без да му се прочете поне една.
Виж целия пост
# 464
Лори, все още аз чета, той може да срича, поне засега с желание Sunglasses Септември ще е първолак Simple Smile
Иначе вечер не се ляга без приказка, даже малкия се е научил като облечем пижамата, ляга на спалнята и вика "Мамо-о-о, пикака" (Мамо, приказка) Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия