Спамо- чат темичка- (18.6- 24.6)

  • 34 122
  • 2 434
# 1 710
Сажалявам явно ви бвше по добре без мен...не искам да ви развалям Купона Успех на Вси4ки! и приятна ве4ер! Hug
Виж целия пост
# 1 711
Ей, аре стига де!
Божо, стой тука Hug
Виж целия пост
# 1 712
...прекланям се пред тези които вдяват от една дума...
Виж целия пост
# 1 713
Идвам да кажа лека нощ
Виж целия пост
# 1 714
ЛЕКА НОЩ!
Виж целия пост
# 1 715
...прекланям се пред тези които вдяват от една дума...
За разлика от теб.

Айде лека нощ. Цомбич, до утре,мила. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 716
Добро утро!
Виж целия пост
# 1 717
Добро утро, ранобудно пухче, добро утро на всички  Grinning .
Виж целия пост
# 1 718
Мммм, много ароматно кафе,Алексче Heart Eyes!!!
Виж целия пост
# 1 719
Пийни си мила, сигурно имаш нужда, като гледам сладура който си гушнала Hug. На колко месеца е?
Виж целия пост
# 1 720
Някой ми е откраднал чашката с моя дзвер  Close
Виж целия пост
# 1 721
Добрутро.....  Hug
Кой ще пие с мен кафе???

Виж целия пост
# 1 722
Аз, и ти пожелавам страхотна почивка ,цопни едно краче и за мен Grinning.
Виж целия пост
# 1 723
Алекс, благодаря ти, мила!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И с двете ще джопна в твоя чест!!!! Hug
Виж целия пост
# 1 724
Добро утроооо  Hug Руске, Алекс  Hug само вие ли не спите днес?  Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия