Спамо- чат темичка- (18.6- 24.6)

  • 34 122
  • 2 434
# 1 725
ОООоо, Лео!!!! Hug Heart Eyes Hug
И без тва кафетата са ни само 3, ай сядай при нас!!! Hug
Виж целия пост
# 1 726
Добро утро Лео Grinning. Пухчето е най -ранобудна, но малкото бонбонче сигурно иска внимание и тя изчезна.
Виж целия пост
# 1 727
Пухи, добро и на теб  Hug

ОООоо, Лео!!!! Hug Heart Eyes Hug
И без тва кафетата са ни само 3, ай сядай при нас!!! Hug

Сядам за малко, после ще ходя само да закарам детето и се връщам пак  ooooh!
Виж целия пост
# 1 728
О, кафе има колкото си поискате, цяла кафе машина съм ви предложила  Hug.
Виж целия пост
# 1 729
Хора как спахте днес  ooooh!, страшен мор е   Tired
Виж целия пост
# 1 730
На мен жегата ми понася повече от студа ,спах си добре ,докато не ме събуди съседа, той има навика да се прибира по никое време и да си праска вратите на колата точно пред прозореца на спалнята ми  smile3515.
Виж целия пост
# 1 731
Добрутро.....  Hug
Кой ще пие с мен кафе???


Aз, 'брутру!
Виж целия пост
# 1 732
Добро утро Hug
Попрочетох малко назад, пак ли някои са се карали, не знам доколко сериозно или всичко е майтап newsm78

Аз вече оставих едното на ясла, напазарувах, а другото още спи. Допивам си кафето Simple Smile
Виж целия пост
# 1 733
добро утро ...може ли и аз от кафенцето по нагоре да се възползвам.... Praynig
Виж целия пост
# 1 734

Бела, МАЙКОУУУУУУУ, КВО ДУПЕ  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 735
Чао, народеееееееее,
ще си мисля за вас!!!
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 1 736
Чао Hug
Виж целия пост
# 1 737
Лек път и весело изкарване  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 738
Аре чао и да знаете, ЗАВИЖДАМЕ ВИ !!!
Виж целия пост
# 1 739
Добро утро,мили мои. Нямате си на представа колко се радвам да ви "видя" тук.  Hug Hug Hug

Кафенце? Да,благодаря на Алекс и Руска.

Руске,весело изкарване ти желая, да се върнеш отпочинала и почерняла. Изкъпи се веднъж в морето и за мен.

ЕлиТо,доколкото разбрах, започна скандала,но се надявам,че Бобката няма да се откаже от форума,заради определени индивиди.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия