Споделете 11.8

  • 16 488
  • 584
# 165
Изгледах ей сега "Морето в мен" и от един час рева.
Някои филми ме изкарват от равновесие.
Виж целия пост
# 166
Изгледах ей сега "Морето в мен" и от един час рева.
Някои филми ме изкарват от равновесие.

Стига си кърмила вече  bouquet
Виж целия пост
# 167
Изгледах ей сега "Морето в мен" и от един час рева.
Някои филми ме изкарват от равновесие.

как му е оригиналното заглавие
Виж целия пост
# 168
Стар е той , "Mar adentro" е.
Виж целия пост
# 169
Мърморано, събра ми очите с тези неща Shocked Жестоки. М/у другото в Мола на Стамболийски си търсят човек за опаковане на подаръци. Има един щанд на 1-ви етаж(или както му казват някои - партер), под един от ескалаторите. Ако още си търсиш работа и това представлява интерес за теб - виж го.

Тъкмо за мърморана! Дано стане, хем да се види с някой лев през лятото!
Нали с една мама се уговори да й гледа детето, но не знам какво е станало в крайна сметка, тя май не каза нищо след това newsm78
Виж целия пост
# 170
Ами като се прибере в БГ ще се видим, да видим все пак детето дали ще ме хареса. Wink А за станиолените неща, благодаря. Обувката може да е обуе, мн е готино, но трябва да ходиш на пръсти и да внимаваш, щото фолиото се хлъзга, все пак. Чеша си крастата за високи обувки, защото не мога да нося, щото съм висока и не ми отиват. Simple Smile
Виж целия пост
# 171
И аз да споделя, купих си един мек пухкав шезлонг и го пльоснах на терасата.

Поради стриктната забрана да напускам София, докато не се излюпи бебичито август месец си заформям плаж на терасата.

Едно легенче да си топя краката, организирам да ми правят цаца, биричка и да носят на терасата.

Сега провеждам кастинг за мургави субекти да викат под терасата:
1. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕДЪР ПЕЧЕН
2. кУКУРУЗАААА, КУКУРУЗАААААААА
3. ЕВРИБАРИ НА МАГАРИ
4. ГИМНАСТИКА ЗА ЗЪБИТЕ, ЗАНИМАВКА ЗА ЕЗИКА
Виж целия пост
# 172
Изгледах ей сега "Морето в мен" и от един час рева.
Някои филми ме изкарват от равновесие.

Филма е ревлив. Екзистенциални драми. Хавиер Бардем е страшен обаче. Пфу.
Аз сънувах Монда.  Странно.
Виж целия пост
# 173
Досега пиф бира и ядох риба в парка, ама не се оплаквам де! Mr. Green
Виж целия пост
# 174

Аз сънувах Монда.  Странно.

 Shocked Ъ?
Виж целия пост
# 175
Кво бе, Монда и аз съм я сънувал.
Виж целия пост
# 176
Кво бе, Монда и аз съм я сънувал.

 Shocked

Абе вие ще ме уморите, откак съм се регистрирала в тоя форум, не съм сънувала никого, и силно се съмнявам, че ще ми се случи. newsm78
Виж целия пост
# 177
А, аз па тая нощ сънувах Апокалипсис.

Вода ме залива, нямахме храна (или пък беше с червяци), разруха, земетресения, хора се самоубиваха. Аз се борих и спасявах наред Crazy
Виж целия пост
# 178
Чесън, да не гледа преди 3-4 дена Дийп Импакт?  Laughing
Виж целия пост
# 179
Споделям, че съм ядосана. Много обичам едни плодови млекца на Елби и си купувам винаги когато мога. Днес нямах пари, но си купих две млекца, щото ми се допи, и отварям млякото - гъсто и мирише. Датата - до днес. Отварям друото - същата работа. Много ми е тъпо щото от 10те ми лева до края на месеца аз дадох 1.50 за тея млекца и те развалени...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия