Бебе в корема на мама расте, ДЕКЕМВРИ ще покаже момиче ли е то или момче!

  • 20 524
  • 291
# 180
Добро утро и от мен момичета!   bouquet  bouquet

Аз днес си направих една ранна разходка от 9 до 10.30 да ми вземат малко кръв и беше много приятно навън! Но май вече си е отново жега. Да ви се оплача, вчера се опитах да отида на йога за бременни в едно йога студио в Гео Милев, но обърках студията. И макар че двете зали бяха в сгради на пет минути една от друга, не ми обясниха добре как да намеря втората и се щурах като гламава в този пек около двадесет минути и не можах да я намеря. А най-много се ядосвам, че бях подранила с половин час - ако знаех че така ще стане, да бях го оползотворила в търсене, а не в стоене по пейки! Close

div4o, много късмет ти пожелавам и дано новините от изследването са добри!

Виж целия пост
# 181
момичета утре влизам в болница за няколко дена. в къщи не мога да легна и днес ме позаболя и корема едни такива остри болчици и се разбрах с доктора утре да вляза, сигурно до петък или понеделник. дано всичко с бебето е наред, че само кат си предтавя кенефите им  Sick немога да разбера защо е тази ужасна мизерия в МД направо да се погнусиш. ама ще ида да полежа де няколко дена. няма желаещи да си вземат отпуска,даж емъжа ми се ядоса кат му казах че трябва да си вземе болнични  newsm78  Shocked какво им става на всички незнам...

някой знае ли какво е папаверин ?
Виж целия пост
# 182
Папаверин е болкоуспокояващо, доста силно.
Виж целия пост
# 183
момичета утре влизам в болница за няколко дена. в къщи не мога да легна и днес ме позаболя и корема едни такива остри болчици и се разбрах с доктора утре да вляза, сигурно до петък или понеделник. дано всичко с бебето е наред, че само кат си предтавя кенефите им  Sick немога да разбера защо е тази ужасна мизерия в МД направо да се погнусиш. ама ще ида да полежа де няколко дена. няма желаещи да си вземат отпуска,даж емъжа ми се ядоса кат му казах че трябва да си вземе болнични  newsm78  Shocked какво им става на всички незнам...

някой знае ли какво е папаверин ?
папаверина доколкото знам успокоява спазмите на гладката мускулатура...поне така пише в упътването му bowuu Аз и с предната си бременност съм го пила....за малко 4-5 дни.
Анаисе дано всичко в болницата мине нормално...да си починеш и спрат блките:-)
Виж целия пост
# 184
момичета утре влизам в болница за няколко дена. в къщи не мога да легна и днес ме позаболя и корема едни такива остри болчици и се разбрах с доктора утре да вляза, сигурно до петък или понеделник. дано всичко с бебето е наред, че само кат си предтавя кенефите им  Sick немога да разбера защо е тази ужасна мизерия в МД направо да се погнусиш. ама ще ида да полежа де няколко дена. няма желаещи да си вземат отпуска,даж емъжа ми се ядоса кат му казах че трябва да си вземе болнични  newsm78  Shocked какво им става на всички незнам...

някой знае ли какво е папаверин ?
По скоро е отпускащо мускулатурата, като но шпа, но в следствие на това действа болкоуспокояващо.
Виж целия пост
# 185
Anaise.щом се налага влез.по-добре да си под наблюдение от колкото в къщи да се чудиш какво ти има и да се изнервяш!
До колкото си спомням ти май си като мен.нямаш много помощ от страна на бабите!Често викам неволята.но се справям.няма накъде
Виж целия пост
# 186
Анайс , бъди само спокойна и всичко ще е наред, малко лежане ще ви се отрази добре с бебчо. Пък и не е чак толкова зле , нали и аз лежах май месец 8 дни там. Свиква се  Wink
Виж целия пост
# 187
Сега забелязах.че на линииката за годишнината от сватдбата съм написала щастливо омъжени.каква грешка.сигурно много сте се смяли
Виж целия пост
# 188
Да ви питам, много остри болки имам в корема, лежах за задържане+утрогестан до 12 седмица, после бях добре и сега през седмица имам по два три дена силни пронизващи болки-постоянно пия магнерот и от време на време но шпа. Не кървя изобщо, дали да се притеснявам или е щото съм стар чанта-30? Confused Embarassed
Виж целия пост
# 189
де и роднините ми да бяха като вас да ми кажат някоя мила дума.
дари ти сигурно си била на 5 етаж, а за него говореха че ще го ремонтират. незнам дали е правен ремонт, но на 7 със сигурност не е.
Виж целия пост
# 190
Да ви питам, много остри болки имам в корема, лежах за задържане+утрогестан до 12 седмица, после бях добре и сега през седмица имам по два три дена силни пронизващи болки-постоянно пия магнерот и от време на време но шпа. Не кървя изобщо, дали да се притеснявам или е щото съм стар чанта-30? Confused Embarassed

Аз ако бях на теб щях да ида да ме види доки....аз поне като с епритеснявам за нещо както и тази сутрин се обаждам и отивам:-)
Така ще си по спокойна.
Виж целия пост
# 191
дивчо май си за лекар за консултация.
Виж целия пост
# 192
Привет!
Ей много сте писали от петък следобяд. Цяла сутрин се опитвам да ви изчета, ама все ме прекъсваха по служебни въпроси  Rolling Eyes и чак сега успях.

Лека седмица ви желая и дано не е толкова гореща!   bouquet
Виж целия пост
# 193
какво пиете за ниско кръвно
Виж целия пост
# 194
какво пиете за ниско кръвно

 Laughing вода и айран с повечко сол
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия