Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 57 076
  • 456
# 285
това с маковете е интересно, не го бях виждала  Flutter
Виж целия пост
# 286
Alexandra,много благодаря за похвалата! newsm51 Ама много ми стуваше да се вместя в срока(първоначалния,де),зарязах работи,които и до сега не мога да си наваксам #Puppy dog ....
Блазе на sissak !  grinning039,а ние тука .... sweating....
Бонбо-Нелла ,я дай тази схемичка насам....smile3508 не си я стискай ! smile3525....Аз си признавам,че колекционирам всякакви макове....а тези, даже, много си заслужават !!!!
А по въпроса ,защо не съм се похвалила с "конкурсния гоблен"....срам ме е  Blush,ама ще си кажа:не знам как да кача снимка във форума....Една от зарязаните задачи (покрай ушиването му),беше, да се поровя и да видя ,как аджаба става "това иначе толкова лесно" начинание....А иначе работя по събиране на "моите работи"( по примера ви,момичета Peace),които да сложа към подписа си ,ама още не съм снимала всичко....малко съм туткава в това начинание....ама ,ако някой ми обяви конкурсссс....и за 24часа ще приключа  Joy....
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143536

Виж целия пост
# 287
gesh, страхотна си!!! Отзад е станал супер  Peace аз като го гледам моя отзад, хич не е за пращане  Embarassed Пожелавам ти успех, стискам палци да си една от първите  Hug
Много ми харесаха и останалите неща от албумчето  Laughing
Виж целия пост
# 288
Бонбо-Нела гоблена който си избрала е много хубав newsm10желая ти спорно шиене и да показваш newsm53
Виж целия пост
# 289
На "Милена стил" нещата ги има в един магазин на "Пиротска" - като тръгнеш от Ботев посока ЦУМ - в района има и други гобленарници. Иначе можеш и по нета да им поръчаш.
А Анхор са немски конци.
А точно на тези двата има схемите - би могла да си комплектоваш сама. Аз по този начин шия сега Воденицата

Първо ще проверя на Окръжна, че Пиротска ми е малко неудобна, ако няма, тогава и до там ще се замъкна. По нета мога, да, ама ще има и пощенски, няма смисъл, ако ги намеря директно.
А, немски, мерси.  Hug
Не ща да комплектовам, нали ги има готови  Simple Smile
Виж целия пост
# 290
На "Милена стил" нещата ги има в един магазин на "Пиротска" - като тръгнеш от Ботев посока ЦУМ - в района има и други гобленарници. Иначе можеш и по нета да им поръчаш.
А Анхор са немски конци.
А точно на тези двата има схемите - би могла да си комплектоваш сама. Аз по този начин шия сега Воденицата

Първо ще проверя на Окръжна, че Пиротска ми е малко неудобна, ако няма, тогава и до там ще се замъкна. По нета мога, да, ама ще има и пощенски, няма смисъл, ако ги намеря директно.
А, немски, мерси.  Hug
Не ща да комплектовам, нали ги има готови  Simple Smile

Аз лично поръчвам по нета, защото ми излиза по-евтино. Не забравяй, че когато е от магазина, тогава плащаш наем на магазина, заплата на продавачките и така пощенските разходи от 2-3 лева стават нищо.
Виж целия пост
# 291
Момичета ето и моето творение

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148673

това ми е от първие и не е кой знае какво пък и снимката се оказа не много добра  Blush
Имам едно питане - когато имате на близко разстояние еднакви цветове режете ли конеца между тях или направо от едното място минавате на другото  newsm78
Виж целия пост
# 292
Аз лично поръчвам по нета, защото ми излиза по-евтино. Не забравяй, че когато е от магазина, тогава плащаш наем на магазина, заплата на продавачките и така пощенските разходи от 2-3 лева стават нищо.

А, искаш да кажеш, че в магазините е по-скъпо, така ли  Thinking
Виж целия пост
# 293

А, искаш да кажеш, че в магазините е по-скъпо, така ли  Thinking

Поне на Солария гоблените.
Виж целия пост
# 294
аз си прескачам смело, стига да не е много голямо разстоянието де.
Виж целия пост
# 295
аз си прескачам смело, стига да не е много голямо разстоянието де.

Аз вчера се пробвах с рязане ма ми се струва че болям таралеж ще стане отзад  Joy
Виж целия пост
# 296
И аз прескачам смело в бродерията, даже и на не много близки разстояния  Blush
Виж целия пост
# 297
по повод фъкането, няколко евтини възглавници
http://wohnen.search.ebay.de/knuepfen_Hobby-Kuenstlerbedarf_W0QQ … satitleZknQfcpfen
Виж целия пост
# 298
newsm20   Специални благодарности на Здравчето! newsm51  newsm18  love001  Както винаги тя е насреща,когато някой има нужда от помощ....и вече и аз си имам "мои работи" newsm44,за което е"виновна" тя!!!!    baloni smile3525
Виж целия пост
# 299
Еййййййййй!  Embarassed Embarassed Embarassed Не беше никак нужно!  Laughing Толко ме засрами, че няма да си подам носа!  newsm43
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия