Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 57 075
  • 456
# 300
така, така, добрите дела да се вадят наяве  Hug
Виж целия пост
# 301
така, така, добрите дела да се вадят наяве  Hug

Така ли?!  newsm78значи аз трябва да споменавам нон-стоп теб  newsm51 и още няколко мами от тук!!!  smile3525 вие си знаете кои  Wink

 newsm20 newsm20 newsm20

За вас
Виж целия пост
# 302
ааа моето не се брои, моето е професионално изкривяване  Mr. Green
Виж целия пост
# 303
ааа моето не се брои, моето е професионално изкривяване  Mr. Green

Да беееее!  hahaha hahaha hahaha Айде говори си!!!  Mr. Green  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 304
 Hug
хакнали са сайта на гоблените  Sad
Виж целия пост
# 305
Да, и аз установих, че не мога да влизам нито във форумите, нито в началната им страничка..... Странно, не виждам смисъл много-много!
Геш, дай ми , моля, време да изтичам до книжарничката със скенера. Обещала съм и на Кетри едни мелници, та с един скан - два заека.
Видях ти "твоите" работи и много ми харесаха, личи си майсторът! Моля те, кажи, картичките отзад как ги подлепваш, за да скриеш панамката?
И направо ми се зави свят като видях гръбчето на конкурсния  #Crazy Стискам ти палци да си "номинирана"!
Виж целия пост
# 306
Как така са го "хакнали",защо?
Виж целия пост
# 307
ако е вярна написаното, направили са го араби някакви, но честно казано не вярвам. само форума са хакнали, началната страница работи.  а са го направили от скука според мен или има лична свада с админите.
Виж целия пост
# 308
За  www.goblenite.org  ,ли говорите,момичета?! Може би вече са го оправили,щото аз ей сега се мотах там(да проверя дали някой ,случайно,не ми е отговорил на поста Simple Smile) .
Въобще не се срамувай,Здравче! babydust7 Добрите дела трябва да са на всеослушание!!!! smile3501 
Alexandra ,много благодаря за хубавите думи! То,да си призная честно,само този -конкурсния е толкоз хубав отзад Blush....другите (нали са под стъкло Wink)не са много за гледане Joy.И аз прескачам на големи разстояния,че ме помръзва да режа и да подпъхвам,ама ако е на повече от 2см ,гледам да мина през няколко бода отзад,че да не ми се "мота" много конеца (дано да обясних смислено!).
Kylie ,браво!Много хубави са станали твоите "първи работи"! smile3501А дали може да ми пратиш схемичките? newsm17
Бонбо-Нелла,не се притеснявай за времето....когато го имаш -тогава "потичай"(до скенера)  newsm62 .... Благодаря за похвалите! Turn-l (пак да си кажа:благодарение на Здравчето  Kissing Heart,мога да се "фукам" сега perko) А за картичките си купих едно течно лепило за хартия (безцветно),от "Офис 1". То е в стъклено шишенце със синя капачка и е с четчица,като при лаковете за нокти (производител: STANGER-Германия ; името му е: "Alleskleber /All Purpose Glue",което нямам идея какво значи,освен ,че е лепило).Изрязвам си картон ,който прегъвам по средата(така,че да се получат два листа).Върху втория лист ,както при всички картички,се пише посвещението,а върху първия-отгоре- залепям миниатюрката.После от цветен картон си изрязвам "прозорчета"-нещо като паспартута,които залепям само на първата страничка,върху мотивчето....и това е ! Цветен картон има и на листове А4,но гледай да е картон,а не цветна хартия,защото от лепилото много се намокря и набръчква хартията.(Дано да съм обяснила добре,че като гледам колко дълго е станалоооо ooooh!.)
Виж целия пост
# 309
и аз не мога да вляза в сайта на гоблените  smile3511
Виж целия пост
# 310
Аз пък влязох от линка на gesh44... Party
Виж целия пост
# 311
пусна ли са го, да
Виж целия пост
# 312
ketri,много са ти готини мъжете !!!!  newsm47  Да не си ги фотнала ти?! smile3509  newsm48  Видях,че имаш едни: "непочната зима", "недовършена есен",и "отминалите" пролет и лято Joy....дали имаш и схемичките ,да ми пратиш? newsm17 А да попитам за тази панама (за Ева) - така си я купила или си я боядисвала с нещо? newsm78
Виж целия пост
# 313
Момичета знаете ли онлайн магазини от които мога да поръчам ленена панама newsm12
Реших да шия феите на Mirabilia но в целия град не можах да открия ленена панама на ДМС smile3516.
Прегледах в интернет различни сайтове за поръчки но в тях не можах да намеря а какво остава за разнообразие от цветове.
Помогнете ако сте поръчвали smile3525
Виж целия пост
# 314
Момичета знаете ли онлайн магазини от които мога да поръчам ленена панама newsm12
Реших да шия феите на Mirabilia но в целия град не можах да открия ленена панама на ДМС smile3516.
Прегледах в интернет различни сайтове за поръчки но в тях не можах да намеря а какво остава за разнообразие от цветове.
Помогнете ако сте поръчвали smile3525
http://www.stitchshop.ru/shop/index.php?cPath=80_102
Аз гледах тук много голямо разнообразие от основи за шиене,но....още не съм сигурна дали могат да доставят до България newsm78.Писах им ,за да ги питам ,но не съм получила още птговор Thinking....ако ,случайно ,ми отговорят "ще се похваля" Peace.(Май сайта искаше регистрация,за да разгледаш продуктите. Thinking)....И аз от един месец си търся АИДА 14-бяла,ама мноооого безуспешно ooooh!! Чак не мога да повярвам,че никъде няма #Crazy!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия