"Sapore di mare" или Ваканционни мами в Италия 58

  • 22 275
  • 288
# 195
Хелоу мами Hug
Гери 4естити ти буйки,да си ги носиш със здраве Peace
Италинка 4естит рожден ден на твоето мом4е newsm59
да разте хубав,силен и щастлив и много да ви радва  bouquet
Кал4е тук съм Mr. Green,4акай рано ми е още Peace
Сонита ААА голяма си паника Shocked,успокой топката.Естественно не вси4ки бебета могат да са едни и същи Mr. Green.Едни по големи,други по малки Peace.А той бебо сам ще си реши кога му е времето да излезе Party
ААА за епидурала казах ли ти аз,4е всяка болница има собствени реголи Naughty.А ти не та не,на луди се били правели. Mr. GreenТърси си колкото се може по скоро болница където я правят Peace
Моргас Емма е страхотна,голям бонбон Peace
Лека ве4ер на вси4ки  bouquet
Виж целия пост
# 196
Добра Вечер !!!

Италинке, да ти е жив и здрав синът !!! Весело изкарване на празника и дано тортата удържи. Ако снимате, да не ни забравиш след това.. Hug

Сонче, take it eas baby...скоро ще гушкаш гооолямо беборанче  baby_neutral

Бимбе, вие още ли не излизате?? Жега ли е ?

Линде, значи си купила бански. Честит да ти е. Пак ще те питам, къде отивате на море?

Гери, суперски са обувчиците. Изглеждат и доста удобни. Със здраве да си ги носиш  Grinning

Ники, айде дееее...нямам търпение да родиш  hahaha

Моргъс, много сладуранска твоята Ема. Изглежда много спокойно дете, а така ли е всъщност?  Peace

Виж целия пост
# 197

Моргъс, много сладуранска твоята Ема. Изглежда много спокойно дете, а така ли е всъщност?  Peace


 Laughing Първите два месеца бяха много трудни, заради коликите. Постоянен рев, гладна ли е - реве, боли ли я - реве, спи ли й се - реве, обличам ли я - реве. Всичко беше придружено с рев, и то какъв! С глас до небето! Остай се, че в рода има и оперни певци, не знам:)

Като стана на 3 месеца, всичко се промени. Като че ли изведнъж спряха коликите, от ден за другия, очовечи се, започна да има доверие в мен и баща си и сега вече се радва на всичко, с изключение на обличането и заспиването, винаги е придружено с истерийка:) Но пък е много добро детето, какво искаме от него, още е толкова мъничка всъщност:)

Как я карате с малкия юнак?
Виж целия пост
# 198
Здравейте мацки,

Преди малко се върнахме от ваксини. Порева си доста Матеучо. И после като захапа цицата, 100 часа не пуска и не можем да си тръгнем. Следващите ваксини са на 27ми август.

Разпаднаха се плановете ни за море на Созопол. Другата двойка нещо не успяват да се организират, та май чисто сама ще си ходя до БГ. Проблема е, че като съм сам самичка, мъжа ми вече започна да се пазари да не съм ходила за 3 седмици, а за 2. Тръшна се, че не може без детето и това е. Преди не можеше без мен, сега и дума не обелва за мен, само за детето се тормози.

Моргъс, моят Маттео е добро дете. Не е от спокойните, но се убедих че винаги си има причина за истериите му. Обаче хич не обича сам да седи. Търси внимание нон стоп...и е право детето, на кого му седи самичък. Когато играем е най слънчевото дете.. Heart Eyes

Следобед съм на кола маска на ново място, да видим дали ще остана доволна. После съм на гинеколог. Мацки, откакто съм родила до преди седмица и половина кървях..разбира се последните една две седмици съвсем малко, но...ненормална работа

Днес много пусто ми вижда тук...дека сте бе???

Аз отивам да мия наакано дупе и после се захващам за работа. И все пак ще се навъртам наоколо.

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 199
Добро утро, заповядайте на петъ4ната закуска, моля  bouquet

После няма да ме има 2 седмици, та хапнете добре поне сега за моя сметка... Joy
Ани, отиваме в Беллариа, близо до Римини...ще преско4им и до Сан Марино и Флоренция да разгледаме..
Приятен ден на вси4ки и хубав уикенд.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 200
Линдитке,Честит Имен Ден на Паоло:)Много да те радва и обича  Peace

Ако има и други Пиетро и Паоло да се чувстват поздравени  Heart Eyes

Нещо приятно и разхлаждащо(безаолкохолно  Wink )




Ник,няма рано....общо взето 38 седмица си е супер временце...така че куфара да е готов и очакваме включване  Crazy

Първите 3 месеца са по-сложнички,докато бебето се адаптира и ние свикнем с него ....подгответе се писхически  Peace ,но после става все по-весело  Peace

Анджи, да ги нЕаме тия...детето ще му липсва,а ти?Аз се фръцкам веднага на таз реплика  Twisted Evil


Весело лято на всички вииииии  Heart Eyes

Нямамеееееее  Crazy

Виж целия пост
# 201
Линдитке, с тея закуски, знаеш ли какви д..... ще отпериме.  #Crazy Честит имен ден на Паоло  Simple Smile Добре ми звучи вашата ваканция. Флоренция ми е любима. Въздухът там е особено приятен.

Калче, и да се фръцкаме и да не се фръцкаме, това е положението Минке <имаше един такъв лаф>  Hug

Маттео в момента е хванал една дрънкалка и полудява от кеф. Да видим за колко ще успее да удържи сам

Виж целия пост
# 202
Тези закуски много изкушаващи, Линдитке  Crazy Някои хора сме на режим от 1 месец, ей  Laughing Нищо, че не съм качила и грамче, той бебока наваксва и заради мен с тези плюс 800 грама  Mr. Green Лакомо дете, ще приготвям и аз цицата като Анджи за повечко  hahaha
Ник, да ти кажа абсурдно ми се струваше с този епидурал, а сега съвсем лошо ми става! По Миланско болниците нямат пари, ей това е проблема да знаеш! Какво да ти говоря, заболява ме главата с тези болници, добре че тази, в която работи моя док в Милано, май гарантира на 100% епидурал, та той ще ме праща там всичко да си изследвам и там ще ходя да раждам сигурно, освен ако недай боже нещо стане и спешно се наложи да хукваме към по-близката. Реално тази в Милано през август, ако не слагам трафик, ще я достигнем за 40 минути, което е нищо все пак, то при положение, че мъжо е тук и тръгваме веднага. Ако мъжо е в Милано, идва да ме взема и тръгваме наобратно, ей тогава става по-сложно и дълго и ще отидат поне 2 часа!
Честито на всички именници и от мен! Линдита, да ти е жив и здрав твоят Паоло и много да те слуша   bouquet
Сега се сетих, че имам един познат Паоло от Белинцона и ще му пиша честитка!
Виж целия пост
# 203
 Честит имен ден на всички, които празнуват днес!    bouquet
Много го харесвам този християнски празник!
  Grinning

Виж целия пост
# 204
Добър ден моми4ета Hug
Линдитка мерсаж за вкусната закуска,жалко,4е е виртуална Mr. Green
4естит имен ден на Паоло и приятна по4ивка в Белария.Миналата година ходихме там,не е лошо Peace
Анджи не се оставай и не се 4увствай виновна,все пак си ходиш един път в годината.Като ще  му липсва толкова  Матео на мъжът ти и не може да издържа без него да дойде по рано в Бг.Ей много 4увствителни тези мъже Mr. Green.Ни без ку4е могат ни без бебе Heart Eyes
Все пак трябва да разберат,4е и ние имаме нужда от малко спокойствие,да си постоим при баба и дядо,да се видим с роднини и приятели Party.
Аз моя мъж още от сега съм го предупредила,4е до година поне 2 месеца ще си стоим в Бг. Peace.
Кал4е не се притеснявай ще ви държа в те4ение Wink.
Само,4е аз ти нямам телефона Rolling Eyes.Имам само този на Гери,но тя тръгва за Бг Rolling Eyes
Виж целия пост
# 205
Ники, много малко ти останало ........ сега ти гледам лентичката! Чак се развълнувах, след това живот и здраве съм аз  Crazy
Готова ли си с всичко вече? В коя болница ще раждаш? ... където има епидурал  Twisted Evil Laughing Маурицио ще присъства ли?
Аз също като скорораждаща ще съм тук, ако искаш ще ти пратя телефона ми да пишеш като се появи малкият Габри  Heart Eyes Така ще зарадвам момичетата тук, ако някой случайно не го направи преди това  Crazy
Виж целия пост
# 206
Честито и от мен на всички именници! Честит Рожден Ден на Италийкиния Джулиано!
Ани, Матео е голям сладур!
Ани (пиколина), жалко за мастита и кърменето, ама какво да се прави...
На предстоящите да раждат - леко раждане и сладки бебчета!
Линдита, приятна ваканция!
Виж целия пост
# 207
Здравейте!
Бре, моята беба май ще е ящна, днес излапа сумати каша и ми се кара между лъжичките да не бавя дозите, та и мляко пи прасето му с прасенце, на мама си и по това папане  Joyмяза!
Сонче, и аз мисля, че трябва да си броиш сама седмиците от последния цикъл. Нашето легълце е с две степени на решетката-оградка, с натиск към легълцето се активира плъзгането надолу и нагоре, ние засега сме я сложили на ниско, да не се навеждам много, но като почне беба да се изправя, ще е горе вдигната.
Юли, и нашата бебка реве като заспива и като я преобличаш- особена фобия има от ръкавите. Цвили и след баня и миене на дупе, май и харесва да си е във водата. А иначе ще е петтеголе-все на масата да стои до нас като се храним или сме на кафе, или с гости, да слуша и да се кокори и хили.
Деси Филипополска, ами да екшъни сред уж споко квартала, няма шум обикновено, птички пеят, дръвчета приятелски размахват клонки, но под тях на моменти едни муцуни освирепели...а кака Миленка посред екшъна като първа МАФИУЗА(както казват тук) надвесила балкона си над балкона, Мара подробната! Joy
Виж целия пост
# 208
 Joy Joy JoyНики, ще ме умориш с това за италианските мъже- ни без куче, ни без бебе могат, а без жени май по-могат.
Сонче, страшен аватар, много ми харесва!
Виж целия пост
# 209
Миликс, от първия ден на последния цикъл броя термина, цикъла ми е редовен, тъй че няма тън-мън, официално сме с термин 29-ти! А това, че сме по-дебели и ни го изместват малко е съвсем друга работа  hahaha
Страшно е бебето с динята, нали  Laughing Мъжо каза, че иска и нашето така да го снимаме, пък после сме щели да ги измием  Mr. Green Ще ме уморят тези мъже! А и опредението на Ник ми хареса  Laughing

Сега пак за бебешките легълца! Ами то нашето хич не е практично, така като го гледам! Уж Фопапедрети, модерно, пък нефункционално. Махат му се всички решетки на няколко степени, едната се маха тотално, за да стане като легълце. Но височината на матрака не се мени! Тази плоскост въобще не се качва нагоре и леглото остава мнго ниско! Абсолютно неудобна работа и ако не бяхте отворили дума вчера въобще нямаше да ми дойде наум как ще се мъча после! И сега какво да правя идея нямам. Мъжо казва, ако искаш да вземем от Икеа някако легълце, гледахме че има височки, колкото за първите месеци! Сигурно е решение, какво ще кажете вие?

Я ми кажете, какви превъзки пост-парто да си взема??


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия