Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 480
Въргалия, опомни се момиче.  Laughing

Аз съм само на фрапе, въпреки, че не бих отказала една мента с прясно мляко. Mr. Green
Виж целия пост
# 481
Харесах си умопомрачителен  #Crazy пръстен. Сребърен, с бяло-прозрачен камък с форма на око и с розово камъче в него като зеница...Баси колко е красив! И баси ква съм стисла. Досвидяха ми се парите и сега се самоизяждам като чичо ви Скруч. Money
Виж целия пост
# 482
Сакри, много ли беше скъп? И утре е ден все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 483
Сакри, бъди точно пиче, петък - пазарен ден!
Виж целия пост
# 484
Споделям, че отново ми предстои да почвам от нула. Писна ми.......Впрочем, дори и лошият опит си е опит, какво толкова. Tired
Има голяма вероятност и по тази причина да си изтърва моренцето.....баси, там се зареждам.......ама, ако се наложи, моите хора ще вървят без мене.
Виж целия пост
# 485

зъбобол ме побърква, за туй ще се самоубивам  Laughing
като знам колко по-страшни неща са ти се случвали, един зъб с мед да го намажеш.
Виж целия пост
# 486
Щом е бил умопомрачителнокрасив пръстенът, сигурно е продаден вече.
Виж целия пост
# 487
Споделям, че отново ми предстои да почвам от нула. Писна ми

И втората работа ли се оказа куц кон?
Виж целия пост
# 488
Жозефина, я смени цвета на косата, понякога върши чудеса.
Виж целия пост
# 489
Споделям, че отново ми предстои да почвам от нула. Писна ми

И втората работа ли се оказа куц кон?
Може и така да го наречеш. А аз съм уморен кон, нали се сещаш?
Само дано накрая не ме убият вече. Tired
Виж целия пост
# 490
Разместихме хола. Мъжът ми си изнесе бюрото, компа и милиардите бумаги в детската стая (Криско още спи при нас) и днес го пренаредихме. Стана доста просторно и уютно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Само дано накрая не ме убият вече. Tired

Налей си едно жинче, хапни сладолед. Утре ще му мислиш, мамка му и живот.

Днес се замислих, че май само на Парис Хилтън не й се налага да работи, всичко друго щъка като обезумяло по планетата.
Виж целия пост
# 492
За три денонощия съм спала има-няма 12 часа. Тази Копа Америка ще ми вземе здравето. Но като знам, че има, не мога да легна да спя, мамицата му.
Виж целия пост
# 493

Днес се замислих, че май само на Парис Хилтън не й се налага да работи, всичко друго щъка като обезумяло по планетата.

И на Монда.
Виж целия пост
# 494
Сакри, много ли беше скъп? И утре е ден все пак Simple Smile

Бравос! Ей така ви обичКам - взехте ме за мезе. Crazy

Дуци, пръстенът струва 34лв. За едни скъп, а за други - без пари. Обаче...от сега се виждам, че трудно ще изкарам утре работния ден и ще си го ЗАкупя след това. Ясно е, че няма да мирясам. hahaha

По същия начин преди време се литнах по едни дънкови обувки на висок ток. ooooh! Няколко дни ги гледах на витрината само, защото струваха луди пари. #Crazy Е, купих си ги след доста терзания и триумувания и след това ги намалиха на половин цена.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия