Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 495
Сакри, няма да обядваш в обедната почивка. Айде да се похвалиш после!
Виж целия пост
# 496
Ееее, чак пък такава треска не ме тресе.  Laughing Аз съм момчешко момиче, както казва дъщеря ми.
Виж целия пост
# 497
Както седя и си кълва маслини самичка, реших да ви споделя ей това. Много настръхващ клип и песен, особено клипът.

Nickelback - Savin Me
Виж целия пост
# 498
Наздраве на всички и от мен! Поздрав към пиещи и непиещи!
Виж целия пост
# 499
Калин, де прати Марта?
Виж целия пост
# 500

До денонощния, не всеки пазарува като теб!
Виж целия пост
# 501
Споделям, че днес роди момченце една моя приятелка ( на 43 години е, без мъж защото не й трябва) искаше детенце от 20 години, но все нещо не ставаше Hug
Преди малко майка й дойде да ми донесе бонбони, милата жена, очите й грееха, плачеше от радост и щастие....спомних си за моята мама..колко ли щеше да е щастлива в утрешния ден на 1 годинка на Джули Cry, така ми липсва, толкова съм сама в тази голяма радост, а как се радваше, като се роди Мериан и какви празници правеше... Cry
Виж целия пост
# 502
Буболино, не си сама, с тебе сме всички.  Hug
Виж целия пост
# 503
Много ти благодаря, сигурна съм, че много хора сте с мен Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 504
Да ви споделя как влязох да се къпя и така се унесох в мисли за живота, та си измих косата 5 словом (пет) пъти.

Почти свърших шампоана.

Скърцам от чистота.

Жалко, че не си стигам пръстетата на краката. Тях да бях измила толкова добре.
Виж целия пост
# 505
Бубич, тук сме  Hug Голяма част от нас фалшиви, но останалите сме истински с теб  Heart Eyes
Виж целия пост
# 506
Искам да е 8-ми, да е 8-ми, 8, 8, 8, ....

Споделям, че Луканката много ме кефи напоследък  Grinning
Виж целия пост
# 507
Искам да е 8-ми, да е 8-ми, 8, 8, 8, ....

И аз, и аз, и аз и аз и аз!
Виж целия пост
# 508
Тони, ти що?
Виж целия пост
# 509
Женя се на 7-ми, а ти?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия