Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 540
Официално уведомявам Естер, че лично ще поздравя Петър. Да няма после хън-мън Mr. Green
Виж целия пост
# 541
Официално уведомявам Естер, че лично ще поздравя Петър. Да няма после хън-мън Mr. Green

А той пък веднага ми се изфука на кю-то...какъв човек, грам не може да скрие  Mr. Green
Виж целия пост
# 542
Стига с тия диети, Естер, честит именик, давай тортата. Аз имам да качвам, майка ми пищи, че много съм свалила. Joy
Буболина, честита рожденичка! Само радост и усмивки да ти носи!  bouquet

Споделям, че колежките се пържат на държавен изпит. Стискаме палци. Peace
Виж целия пост
# 543
 Ще ходя на среща на випуска(от студентските години) утре! С нетърпение я очаквам!

Прерових си телефона да не би да съм забравила някой, но няма познат който днес да празнува...
Виж целия пост
# 544
Ео, ето торта черпя :

Виж целия пост
# 545
Естер, честит именик  Hug
Виж целия пост
# 546
Благодаря  Heart Eyes да казвам ли, че още не съм му измислила подарък...от желание да е нещо по-така (разбирай интересно, изненада, нестандартно) още нищо не съм му взела. Той повтаря, че не искал нищо, ама не може то така.
Виж целия пост
# 547
ester, да  ти е жив и здрав именика   bouquet
Виж целия пост
# 548
Той повтаря, че не искал нищо, ама не може то така.
A, не може, я питай Ицо...един подарък има от мен. За две години. Метър минавам и рождени и имени дни и годишнини. След първата книга подарък за 50 лв и втората, която се оказа, че сам си купил и не ми казал, нема пари за подаръци. Mr. Green
Обаче той сега другата седмица си взима стипендийката и аз се нареждам за подарък. Тъкмо навреме я взима преди моя рожден ден Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Всъщност, подарих му и два билета за концерти - Paradise Lost и Blind Guardian. Значи 3 подаръка...Хм, не е малко  Crazy, като се имат предвид финансовите ми ресурси.
Виж целия пост
# 549
Споделям ви, че тази седмица ходим само по доктори и изследвания...В понеделник пак...
Безсънието отново ме тормози и съм почнала пак да пуша по много.
И кръвното пак е нагоре... Rolling Eyes
Хубавото е, че уикенда ще прекараме във Велинград - нямам търпение!

Ester, да ти е честит именника!  bouquet
Виж целия пост
# 550
 Вчера напуснах работа.Във фирмата работих 6 години и си мислех,че няма начин да не ми текнат сълзите накрая,но се държах мъжки.Обичам професията си,все пак това ми е специалността,но положението стана просто нетърпимо и масово започнаха да напускат хора от нашия отдел.Ето,че днес и на моята улица изгря слънце!Започвам нова работа от понеделник пак по моята специалност при това с чувствително по-висока заплата!Животът е хубав! Simple Smile
Виж целия пост
# 551
Бубе, честит първи рожден ден на Джули   bouquet
Честито и на всички именници Simple Smile

Аз пък вече си имам още една помощничка Party Grinning
Много добре се справя, дано й е интересно и не я откажат ниските ставки  Peace
Виж целия пост
# 552
Кикиморо, честито. Май така е по-добре, отколкото да чакаш агонията на една фирма.
Виж целия пост
# 553
 Crazy

Превеждам един ужким нелюбовен роман. Двамата ми герои на 180-та стр. най-после случайно се сблъскаха в коридора и дълго потисканата им страст избухна толкова неочаквано, че капачките ми омекнаха.

Божке ... имам нужда от сладолед!
Виж целия пост
# 554
Абе той този сладолед какво е? Панацея? Лекува кръст, гъз, любовни мъки... ooooh!

Простете, не го любя този продукт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия