Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 555
Благодаря ви на всички  Hug
Да споделя освен, че не ми се работи и глава нещо ме боли...и се чудя, и се мая какво да купувам... ooooh!
Виж целия пост
# 556
CTramell, ти си разкошен човек  Hug За МГМ става въпрос, нали?

Естер, честит именник и от мен!
Виж целия пост
# 557
Тая торта отдавна я гледам. Ако няма да ядете, казвайте!
Предлагам Съфорумките на диета да хапнат плодовете.
После съм аз. Аууууу.
Виж целия пост
# 558
Споделям, че жребият на Левски не ми харесва, но ме устройва.
Виж целия пост
# 559
за първи път споделям, не ми се смейте.
снощи гледах `шоуто на слави` /по принцип отдавна не го гледам, ама що ли ми трябваше.../.
влюбих се в един мъж. не е красавец, даже леко грозноват. обаче, страхотен глас + излъчване. цяла сутрин се рових в гугъля за него. то има доста, де.
боже! на тия години - като ученичка. а снощи беше хладно, даже.
Виж целия пост
# 560
Тая торта отдавна я гледам. Ако няма да ядете, казвайте!
Предлагам Съфорумките на диета да хапнат плодовете.
После съм аз. Аууууу.
о, няма да се разберем , Вълчо. И аз я искам. С плодовете!!
Предлагам да я разделим на половина и да дадеш плодовете от твоята половина на задиетените форумки Laughing
Виж целия пост
# 561
Ами добре. На най-задиетената ще дадем лентичката, дето е околовръст.   Hug

Очаквам включване от една мама, днес е родила трето ... 8 килограмово
делфинчееееее.  Joy в делфинариума във Варна. Господи, как искам да видя такова бебе.
Виж целия пост
# 562
Ехееей, това за делфинчето е страхотно Heart Eyes

И ви отстъпвам моето дялче от тортата. И от лентата околовръст.
Виж целия пост
# 563
за първи път споделям, не ми се смейте.
снощи гледах `шоуто на слави` /по принцип отдавна не го гледам, ама що ли ми трябваше.../.
влюбих се в един мъж. не е красавец, даже леко грозноват. обаче, страхотен глас + излъчване. цяла сутрин се рових в гугъля за него. то има доста, де.
боже! на тия години - като ученичка. а снощи беше хладно, даже.

Калин Диков, нали?
Виж целия пост
# 564
До две седмици да сте приключили с  диетите. Ще черпя с шоколадова торта Crazy
Бебе делфинче Heart Eyes
Виж целия пост
# 565

ъхъм. Blush
познаваш ли го?
Виж целия пост
# 566
Fortuna non penis -това пък как се превежда. Делфинчето се казва Пепи.
Виж целия пост
# 567
не. Наистина е магнетичен, не само гласът. Бягам много далеч от такива.
Виж целия пост
# 568
Възмутих се от това: http://savestrandja.hit.bg/
Не мога да повярвам че някой иска да унищожи това място.
Искам да пусна тема тук в Клю-то, но мисля че е прекалено късно за каквито и да е организирани действия Sad
Виж целия пост
# 569
Възмутих се от това: http://savestrandja.hit.bg/
Не мога да повярвам че някой иска да унищожи това място.
Искам да пусна тема тук в Клю-то, но мисля че е прекалено късно за каквито и да е организирани действия Sad
и аз разбрах преди малко SadSad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия