Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 570
.:.Stef.:. , честит рожден ден!
Виж целия пост
# 571
 Embarassed Embarassed Embarassed
Благодаря ти  Hug

Ео, ти си пич, знам - не можеш ли да събереш някоя бойна дружина, и двама души да сте само, пак е нещо...
Виж целия пост
# 572
Възмутих се от това: http://savestrandja.hit.bg/
Не мога да повярвам че някой иска да унищожи това място.
Искам да пусна тема тук в Клю-то, но мисля че е прекалено късно за каквито и да е организирани действия Sad
и аз разбрах преди малко SadSad

За какво става дума???  Confused
Виж целия пост
# 573
За МГМ става въпрос, нали?
Мдам Simple Smile
Виж целия пост
# 574
МОГАТ ЛИ ТРИМА СЪДИИ + ЕДИН ИНВЕСТИТОР И ЕДИН КМЕТ ДА убият НАЙ - старата планина на ЕВРОПА?

НЕ И АКО ИЗЛЕЗЕМ ВСИЧКИ НА УЛИЦАТА ДНЕС, ВЕДНАГА СЛЕД АБСУРДНОТО РЕШЕНИЕ!

Днес, 7.30, на Попа.
Но прочетох, че нямало разрешително за протеста...

С две думи - искат да преебат (извинявам се) национален парк Странджа, като не искам и да си помислям в какво ще го превърнат Confused
Виж целия пост
# 575
Ау, значи аз ще гледам да ида на протеста, точно в 7 имам друга среща на Попа, с групата , с която ще заминаваме във Франция точно на екологичен проект. Ще гледам да ги убедя да идем на ппротеста.
Виж целия пост
# 576
Имаш почерпка от мен!
Благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 577
За нищо! Рожден ден имаш? Честито   bouquet
Виж целия пост
# 578
Споделям:
Днес имам имен ден и ви черпя всички вас!
Кой каквото душа му сАка:



Виж целия пост
# 579
Пипинце, и за бабиерите мислиш. Ще си близна Хавана Клуб, благодаря! Да си жива и здрава!
Виж целия пост
# 580
Честито на именниците, рождениците и наздраве на всички просто пийващи за удоволствие  Laughing
Днес разбрах, че не трябвало да се работи, и никаква не я свърших, празниците трябва да се уважават, все пак.
Тръгнах да плащам тока, но отидох на кафе, после на обяд и сега се прибрах. И тока остана неплатен, май ще трябва да тичам нататък точно преди края на работното им време.
Ужасен мързел ме е налегнал, срам ме е.
Виж целия пост
# 581
И мен а на всичко отгоре и някакъв червей ми се появи на компа и не мога да си отворя D: - то, абе изобщо, аз напъвам да работя, то не ми дава  Laughing
Виж целия пост
# 582
за първи път споделям, не ми се смейте.
снощи гледах `шоуто на слави` /по принцип отдавна не го гледам, ама що ли ми трябваше.../.
влюбих се в един мъж. не е красавец, даже леко грозноват. обаче, страхотен глас + излъчване. цяла сутрин се рових в гугъля за него. то има доста, де.
боже! на тия години - като ученичка. а снощи беше хладно, даже.
Хихихи- търсим го и ние по списанията smile3534
Виж целия пост
# 583
Честито, Пипинце! Да си жива и здрава!    bouquet
Виж целия пост
# 584
Възмутих се от това: http://savestrandja.hit.bg/
Не мога да повярвам че някой иска да унищожи това място.
Искам да пусна тема тук в Клю-то, но мисля че е прекалено късно за каквито и да е организирани действия Sad

И аз ще гледам да дойдем с половинката. Ама нямаме черни очила и ленти, но мисля, че все пак ще се класираме, нали?  Grinning. Дано се отзоват повече хора..

Аман от строителство и унищожаване  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия