Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 405
Ихаааа, блазе ви!

Искам да завали. Ама нощем - да измие улиците и небето. Сутринта да е зелено и хубаво.
Виж целия пост
# 406

Еовин, да навлезеш в програмирането през С++
е все едно да вземеш шофьорска книжка и
веднага да седнеш зад волана на нов мерцедес клас С++

Не ми напомняй, че и книжка трябва да взимам, баща ми се размрънка  Confused Мислех, че е забравил. Не ми се мъчи пак с тая простотия Sick
Виж целия пост
# 407
На мен C++ ми се вижда сто идеи по-лесен от вземането на книжка, така че всъщност Ео - дерзай  Grinning
Виж целия пост
# 408
Ми не е така. Искам пак да изкарам курса, вместо да уча Аутокад. Бляк.
Виж целия пост
# 409
Ами явно жена-програмист мога и да стана, но жена-шофьор по-трудно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 410
На мен C++ ми се вижда сто идеи по-лесен от вземането на книжка, така че всъщност Ео - дерзай  Grinning
И да ти правя конкуренция Mr. Green Една приятелка викаше да почвам направо с Джава. У ПловдивЪ имало фирма, която си търсела програмисти с френски и с джава Laughing, но Ицо ще ме убие, ако си отида в Пловдив и той остане да виси в София и после пак едно 13452345 години, докато решим къде да живеем Mr. Green
Виж целия пост
# 411
Да се надуя малко. Имам отличен по английски в 11 клас МГ. Никога не съм помагала за домашни, но детето ме помоли и ми стана интересно. Една история да се представи като вестникарска статия от таблоид. Постарах се и се получи добре. Госпожата казала - браво. Flutter
Виж целия пост
# 412
Естер, ти си интелигентна девойка. И Паскал не е бил малко.
Ти сега ме амбицира и аз да се изръся 12 кинта за С++
Виж целия пост
# 413
Калиноу, повтаряш 11 клас ли, мари?
Виж целия пост
# 414
Благодаря, Wolf Simple Smile Струва си наистина да се почне от C++, именно защото повечето други езици са си C-based Simple Smile

А, Ео, java или .NET сега са наистина черешката на тортата и се търсят, така че никога не е късно още една жена в нашето поприще.  Blush
Виж целия пост
# 415
Мен ли имаш предвид под жена във вашето поприще?
Виж целия пост
# 416
Вълчо, да ти я пратя, бре?
Подарък за рожден, имен ден , каквото там имаш наскоро Whistling Преди да съм се зарибила вярно да я науча. Crazy
Виж целия пост
# 417
Калиноу, повтаряш 11 клас ли, мари?

Толкова нагло ме помоли дъщеря ми, че не успях да реагирам и запретнах ръкави. Пльосна един лист пред мен и каза - Таблоиден стил. Постарай се, ще ме оформят за годината. Shocked... И аз се постарах.
Виж целия пост
# 418
Мяу ме убеждава на скайп колко щяло да помогне в средата на работния ден да се налющя с джин с тоник Rolling Eyes
Виж целия пост
# 419
Оф, мн. ми е скучно в момента на работа. Нямам абсолютно нищо за вършене. На всичкото отгоре и времето минава толкова бавно. ooooh!
След малко ще ходя да обядвам и сега се чудя какво да си взема. Искам да ми е вкусно. Heart Eyes
Вчера в един индийски магазин пробвах една пола. В дилема съм, да я купувам ли или не. Според мен ми стоеше прилично, ама не съм толкова убедена. Малко ми е голяма, ама може да се понесе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия