Споделете 12.8.

  • 18 704
  • 731
# 450
Калино, и в чувал да си, пак няма да изглеждаш като 50 цента на дребно.
Виж целия пост
# 451
 А така Калин@, моята борба с килограмите остана на заден план от както спрях да се меря на кантар, от 4 години не съм се качвала, не знам колко кг. съм и дори не ми пука, много е хубаво така.
Виж целия пост
# 452

Гледам да не влизам в красива мама. Още по-зле ми става....Не припарвам и до темата за дрес кода. Там се чувствам като 50 цента на дребно.
Боже....то да беше само дрес кода, сега и на сватбите посегнаха.
Виж целия пост
# 453
Боже....то да беше само дрес кода, сега и на сватбите посегнаха.

 Shocked Къде? Давайте линк, де.
Виж целия пост
# 454
А така Калин@, моята борба с килограмите остана на заден план от както спрях да се меря на кантар, от 4 години не съм се качвала, не знам колко кг. съм и дори не ми пука, много е хубаво така.
завиждам ти. аз сутрин не излизам, ако не се претегля 4 пъти.. Cryот 4 дни съм на диета. днес се боря да омятам 4 кила диня
Виж целия пост
# 455
Споделям, че станах в 3. И вече пак ми се пие джинтоник. От жегата ли е?
Виж целия пост
# 456
Споделям, че станах в 3. И вече пак ми се пие джинтоник. От жегата ли е?

Тцъ. Мисля, че си с ПМС.
Виж целия пост
# 457
Кифле, страхотни имена имат децата ти!!!
Виж целия пост
# 458
За Де Ваня - http://urville.chez-alice.fr/    Това е аналог на Монк, само че в областта на архитектурата. Де Ваня, не е синът ми. http://www.youtube.com/watch?v=AxAR9dnSuQM
Виж целия пост
# 459
Споделям, че станах в 3. И вече пак ми се пие джинтоник. От жегата ли е?

Тцъ. Мисля, че си с ПМС.

Тц, ППМС е. Първото "П" е перманентен.
Виж целия пост
# 460
Кифле, страхотни имена имат децата ти!!!
  Мерси Смядовска и аз си ги харесвам, ако има трето, бая мислене ще падне да го напасна към техните. Непременно ще пусна тема във форума, живот и здраве  Blush
Виж целия пост
# 461
А ние като го избирахме, името, не знаехме за Форума  Close
Виж целия пост
# 462
И ти си го измислил добре Тоне. Нямам забележки Simple Smile Даже ми беше в списъка, ама скоро го задраскахме.
Виж целия пост
# 463
Кифле, страхотни имена имат децата ти!!!
  Мерси Смядовска и аз си ги харесвам, ако има трето, бая мислене ще падне да го напасна към техните. Непременно ще пусна тема във форума, живот и здраве  Blush

Може третото да го кръстиш на мен.
Димана, Момчил и Десислава! Ток и жица!


Искам разрешението ви да се самоубия!
Виж целия пост
# 464
Мара е луда!
Кифле, имам да те черпя бира на другата среща, това е решението, ще хвърля кантара.
Мяу, малко ме е страх от хомеопати(тук чете ли Александър?), друсат някакви неща, дето само те си знаят какви са Crazy
В аптеката си поръчах днес на Боарон някакво за алергия, утре ще си го взема Tired Дано действа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия