Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 270 375
  • 985
# 285
Щом знаеш, че има 2 школи, предполагам знаеш как лекуват "боаронците".
Виж целия пост
# 286
Бихте ли споделили момичета мнението на хомеопатите при които ходите за ваксините, ако сте обсъждали тази тема разбира се, ще ви бъда много благодарна   bouquet
В една тема споменаваше една мама че Ферфериева препоръчва полиоваксината само, чудя се как е при другите.
Виж целия пост
# 287
Не смятам да коментирам какво си говоря по тези въпроси с моята лекарка, защото това засяга само мен и нея. Има много писано във форума и много теми "за" и "против" ваксините. Все пак отговорността е върху родителя, защото той взема решение поради една или друга причина какво да направи.  Peace
Виж целия пост
# 288
Здравейте!Изчетох цялата тема с цел от вашите впечатления да се насоча към някой класически хомеопат.За д-р Ферфериева отдавна съм чувала добри отзиви но я изключвам заради голямата и натовареност и чакане при нея.Насочих се към д-р Вълков д-р Корнел ид-р Джокло.С първият уви днес неможах да се свържа включваше се само гласовата поща на телефона.На д-р Корнел всъщност нямам координати.Свързах се само с Д-р Джокло-тя приема нови пациенти.Моля да ме посъветвате към кой да се насоча(може и към друг доктор освен изброените).Ако някой има по скорошни впечатления и информация нека сподели.
Виж целия пост
# 289
Бихте ли ми препоръчали хомеопат, подходящ за възрастен човек. И все пак не разбирам защо трябва да е класически хомеопат, каква е разликата newsm78, че излиза че е много лошо ако не е класически.
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 290
Включвам се малко късно, но все пак може на някой да съм полезна.
д-р Корнел
Водя малката от около година при нея и за щастие не ми се налага много често да я навестяваме. Работи и с деца и с възрастни и мисля скоро и аз да си запазя час при нея.
Виж целия пост
# 291
...предполагам знаеш как лекуват "боаронците".

Аз не знам. Някой ще ми обясни ли защо хомеопатичните на Боарон не се "тачат" от класическите хомеопати? При все, че имат и не масови препарати.

Виж целия пост
# 292
Не хомеопатичните на Боарон, защото има и моноелементи. Не се тачат разните безумни комбинации, смески и схеми на лекарства.
А "боаронците" лекуват като не спазват принципите на хомеопатията. Най-често атакуват симтома като в традиционната медицина.
Виж целия пост
# 293
...предполагам знаеш как лекуват "боаронците".

Аз не знам. Някой ще ми обясни ли защо хомеопатичните на Боарон не се "тачат" от класическите хомеопати? При все, че имат и не масови препарати.



 А ти ще използваш ли Мерцедес S-класа като... каруца, ще му впрегнеш кон да го дърпа?
Виж целия пост
# 294
А ти ще използваш ли Мерцедес S-класа като... каруца, ще му впрегнеш кон да го дърпа?[/color]

Е, с обяснение като Вашето едва ли ще ми станат ясни принципите на класическата хомеопатия и разликите м/у нея и "боаронската". Wink

Вери, благодаря.
Виж целия пост
# 295
А ти ще използваш ли Мерцедес S-класа като... каруца, ще му впрегнеш кон да го дърпа?[/color]

Е, с обяснение като Вашето едва ли ще ми станат ясни принципите на класическата хомеопатия и разликите м/у нея и "боаронската". Wink

Вери, благодаря.

Много е просто: в "подписа" ми има линк, който гласи:

   Информативно за Хомеопатията  Прочетете поне няколко страници, за да зададете по-точно въпросите си.
Виж целия пост
# 296

И в крайна сметка има ли класически хомеопат в Бургас?!

Ние ходиме от 2-3 месец при д-р Джокло, досега само Боаронски монопрепарати ни е изписвала!
Виж целия пост
# 297
Има разбира се.

досега само Боаронски монопрепарати ни е изписвала!
Не виждам къде е проблема.
Виж целия пост
# 298
Може ли име на класически хомеопат, Вери?

Проблем няма, просто доколкото знам класическите хомеопати не боравят с препаратите на Боарон.
Засега не мога да кажа дали съм доволна, при нас проблема е постоянен и ще мине доста време до положителен резултат.
Виж целия пост
# 299
Напротив. Писали сме го и в тази тема. Боарон произвеждат и монопрепарати, които са си ок. Проблемни са онези бози- полипрепаратите.

Джокло е класически хомеопат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия