Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кой е класическият хомеопат, който практикува в Бургас?
Кои са другите препоръчани хомеопати в Бургас?
Какво е общото мнение за д-р Вълков като хомеопат?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кой е класическият хомеопат, който практикува в Бургас?
-
Кои са другите препоръчани хомеопати в Бургас?
Освен д-р Вълков, други препоръчани хомеопати в Бургас са д-р Феърфериева, д-р Спасова и д-р Пейчев. Д-р Феърфериева е класически хомеопат и приема в кабинета си в Бургас; за записване на час можете да се обадите на 0889530195. Д-р Спасова и д-р Пейчев също са препоръчани, но техните контакти изискват допълнителна информация от техните пациенти.
-
Какво е общото мнение за д-р Вълков като хомеопат?
Д-р Вълков е известен като много добър класически хомеопат, който е внимателен и отдаден специалист. Много пациенти са доволни от неговата практика и внимание към пациентите, като някои дори го описват като изключително внимателен и съвестен в работата си. Мненията за д-р Вълков като хомеопат варират; някои хора са изключително доволни от неговите лечения и го препоръчват, докато други изразяват недоволство от начина, по който той предписва лекарства. Съществуват и различни възгледи относно това дали той е класически или некласически хомеопат. Мненията за д-р Вълков са разнообразни; някои пациенти споделят положителни резултати от лечението при него, като изразяват благодарност за подобренията в здравословното състояние. Въпреки това, има и такива, които изразяват разочарование от отношението му и липсата на проследяване на лечението. Също така има пациенти, които са се отказали от практиката му поради различни причини.
-
Какви са общите впечатления и мнения за д-р Ферариева и д-р Феърфейвър като хомеопати?
-
Какви са впечатленията от д-р Спасова като хомеопат?
Помагали са ни в доста тежки диагнози. Тази година изкарах и курса за майки- освен абсолютното разширяване на мирогледа ми и общата култура вече мога да се справя и с леки грипни състояния, емоционални изблици /от зъби/, продължавам да уча и да задълбочавам знанията си, за да мога и други неща. С курса добих увереност, че имам адекватна реакция във всяка ситуация. А се записах, за да мога да разпознавам добре симптомите и да давам ясна картина на д-ра. Който е посещавал кл.х. знае, че кашлица, сопол и температура са твърде оскъдни симптоми. Препоръчвам ви това знание от все сърце, човек се чувства даже някак си одухотворен след курса. Саото общуване с д-рите, които са безкрайно интересни и широки хора ще ви радва