Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 270 366
  • 985
# 705
Защо, какво му е отношението?  Shocked

Ами след като изпих цяла опаковка от изписаното ми лекарство нямаше никакъв ефект, а се появиха и нови специфични симптоми. Записах си час и отидох. Часовете се бяха измедтили с половин час. Той беше видимо изнервен от това и бързаше за някъде. Дори не ме изслуша, прекъсна ме, каза да си пия конституционното, което ми е дал. Стана и излезе, дори не можах да му кажа, че имам нови симптоми. Вече две седмици от тогава няма резултат. Няма и как да има, след като симптомите не отговарят на лекарството.
Виж целия пост
# 706
Защо, какво му е отношението?  Shocked

Ами след като изпих цяла опаковка от изписаното ми лекарство нямаше никакъв ефект, а се появиха и нови специфични симптоми. Записах си час и отидох. Часовете се бяха измедтили с половин час. Той беше видимо изнервен от това и бързаше за някъде. Дори не ме изслуша, прекъсна ме, каза да си пия конституционното, което ми е дал. Стана и излезе, дори не можах да му кажа, че имам нови симптоми. Вече две седмици от тогава няма резултат. Няма и как да има, след като симптомите не отговарят на лекарството.
E това което споделяш е наистна повод да се замисля , да не кажа направо да се откажа от намерението да се запишем .И моя позната се е записала -каза че е темерут.Засега лечението и няма резултат.А ти защо си изпила цяла опаковка -надявам се да не са гранули.
А за цените някой да каже.
Виж целия пост
# 707
Tweetys, а ти хроничен проблем ли лекуваш? Ако е така, предполагам е твърде рано да се говори за липса на резултат от лечението. Понякога са нужни месеци, дори години може би за лекуването на такива проблеми.
Виж целия пост
# 708
Не е хроничен. Имах възпаление на гърлото и с усложнения. Изписа ми Инфлуенцинум от боаронските гранулки. Не ми повлияха.
Виж целия пост
# 709
Извинявай, но какво е това лечение - две седмици с едно и също лекарство. При мене обикновено го изписват 3 до 5 дни максимум и ако евентуално заболяването не се е повлияло /което до сега 5 години вече, не се е случвало/, отивам и веднага ми го сменя.
П.П. Аз не съм при Гълъбов.
Виж целия пост
# 710
Не знам. Айде за неуцелването на лекарството на вски хомеопат се случва, ама да не издлушаш пациента за симптомите това ме втрещи, та нали именно по промяната на симптомите се разбира дали има подобрение или влошаване. Определено не смятам да ходя повече при него. Детето ми е при Корнел. И тя не винаги улучва от първия път, но поне се старае, изслушва всичко внимателно, задава уточняващи въпроси ако се колебае между лекарствата.
Виж целия пост
# 711
Как го пи този Инфлуенциум две сeдмици?
Виж целия пост
# 712
Не, Инфлуенцинума го пих 5 дни по 5гранулки на 4 часа. А след това 2 седмици пих и все още пия конституционното, което той ми приготви.
Виж целия пост
# 713
Инфлуенцинума го пих 5 дни по 5гранулки на 4 часа
  Е това ме разби .

Виж целия пост
# 714
Оказва се, че тази схема я прилага на повечето си пациенти.
Виж целия пост
# 715
Е това май ме отказа от него .
Виж целия пост
# 716
Може ли да споделите мнение за д-р Румен Стойчев от Добрич. Някой лекувал ли е хроничен проблем при него и дали лечението е дало резултат? Доколкото знам не лекува деца, а възрастни и идва в Бургас един път месечно.
Виж целия пост
# 717
Момичета, никой нищо ли не може да сподели за д-р Р. Стойчев? Confused
Виж целия пост
# 718
Напротив. Все сме му отбор фенки и студентки тук. Разгледай назад в темата, има много писано за него.
Виж целия пост
# 719
Напротив zk, писаното за него е твърде малко - намерих не повече от 2-3 мнения в темата. Както и да е...ще съм благодарна, ако споделите дали има добри резултати при него при лечение на хронични проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия