Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 270 350
  • 985
# 795
Рок, аз имах предварително записан час за 8.01., но не отидох, така ми се случи. Не успях и да се обадя, сега като ми се наложи пак да ходя дали ще са ми дали игнор се чудя?  newsm78

Разбрах, че Рок дори не е пациент на Вълков, няма как да й/му дадат час.А ти като не си смятала да отидеш на предварително взетия час е било редно да се обадиш и да обясниш, че няма да отидеш, за да го дадат на друг, който се нуждае от прегледа. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 796
Здравейте,

Ние излекувахме кучешка тения на детето при Александър, който всеки месец приема тук в Бургас.
Виж целия пост
# 797
Искам да те помоля да разкажеш малко повече за Александър. Къде е кабинета му в Бургас?От кога сте негови пациенти и колко му се заплаща при преглед?
Виж целия пост
# 798
За Александър Папанчев ли става въпрос newsm78
Виж целия пост
# 799
Да, кажете за Александър - къде приема, за Папанчев ли става дума?
Виж целия пост
# 800
Да, кажете за Александър - къде приема, за Папанчев ли става дума?

  Да, за него става въпрос и нас ни прие в хот. Авеню. Пишете ми на лични, но може и да му пишете тук,  в темата за хомеопатия http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=758738.0
Виж целия пост
# 801
Не знам дали знаете,но от медицински център Хирон идват често хомеопати в Бургас http://chiron-med.com/
Виж целия пост
# 802
Не знам дали знаете,но от медицински център Хирон идват често хомеопати в Бургас http://chiron-med.com/


Не зная тези лекари колко са добри, но пише, че единия ден ще има презентация на продукти на Аквасорс. Аз не бих отишла при лекар който е и търговски представител и ще си пробутва лекарствата за процент.  Naughty
Виж целия пост
# 803
Много правилно .И аз не бих се доверила на такьв хомеопат.
Виж целия пост
# 804
Сигурно сте прави,на майка ми вчера и изчезна гласа,а е асматичка и имаше много тежки кризи,откакто е при Вълков е по-добре,вчера също отиде и днес си има глас,при нея помага,но на мен лично лечението на Вълков не можа да ми помогне,с тотална хистеректомия съм вече и в петък влизам за колоноскопия,явно е до организъм
Виж целия пост
# 805
Не знам дали знаете,но от медицински център Хирон идват често хомеопати в Бургас http://chiron-med.com/

Боже, какви са тези цени?..!
Виж целия пост
# 806
Не знам дали знаете,но от медицински център Хирон идват често хомеопати в Бургас http://chiron-med.com/

Боже, какви са тези цени?..!
Аз заради тях отчасти се отказах и отчасти защото при Вълков лечението не ми помогна,но пък на майка ми и на сина ми помага
Виж целия пост
# 807
Не знам дали знаете,но от медицински център Хирон идват често хомеопати в Бургас http://chiron-med.com/
Боже, какви са тези цени?..!
Аз заради тях отчасти се отказах и отчасти защото при Вълков лечението не ми помогна,но пък на майка ми и на сина ми помага
Ние сме при д-р Корнел от няколко месеца - нямам забележки нито към отношението, нито към цените, вдига винаги телефона..
Виж целия пост
# 808
А Вълков не ни дава телефон,можем само да се запишем и да отидем на преглед,през почивните дни няма връзка с него
Виж целия пост
# 809
Детето на моя приятелка е при Корнел и са разочаровани точно защото рядко си вдига телефона, през почивните дни и извън работно време е неоткриваема, назначава лекарство и иска проследяване, но 4 дена след това не си вдига телефона... Rolling Eyes На симпатии ли е, не знам newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия