Изпитите наближават, майки пак ще истерясват! - 2

  • 25 206
  • 405
# 180
И при нас бяха казали, че днес по обед ще са готови резултатите. Да, да, ама не! Утре.
Виж целия пост
# 181

 atworksmile3508 smile3508 beer beer3 beer2 Popcorn eat cook cook
Виж целия пост
# 182
Е, някои ще черпят, други вече се примирихме.  Mr. Green
Виж целия пост
# 183
Ееееееееее,дано всички да черпим!Стига с тоя песимизъм!В крайна сметка никой незнае кое ще се окаже най-доброто за детето му! Heart Eyes
Виж целия пост
# 184
да бе по4ивка Mr. Green
утре на синковеца му е последния в НГДК ,а резултатите на 13ти Twisted Evil
някои ще си 4акаме още Rolling Eyes
Виж целия пост
# 185
Е, някои ще черпят, други вече се примирихме.  Mr. Green

Казах ти и по-рано...вземи се в ръце и стига си ходила с наведена глава........
Виж целия пост
# 186

Казах ти и по-рано...вземи се в ръце и стига си ходила с наведена глава........

Да бе, да, наведена!  Mr. Green
И що? Аз, когато е трябвало, съм се справила и то не зле.  Wink
Друг е въпросът, кой как го разбира "справянето" и целта му. Оттук идват разногласията вкъщи, но, както вече казах, примирих се.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 187
Хайде успех на всички днес и да не съборите сайта пак.
 Grinning Grinning Grinning
И довечера да се похвалите.
Виж целия пост
# 188
Да попитам, на сайта на таблицата с резултатите от изпитите нали има и място за 1-во, 2-ро и 3-то класиране - ще публикуват ли там и резултатите от класирането? И ако някой е запознат от предишни години, за София  привечер ли да го очаквам или има шанс и по-рано?
Виж целия пост
# 189
От сайтът на РИО - София

"Директорите (или упълномощени от тях лица) на училищата, приемащи ученици след завършен VІІ клас по Наредба №11 на МОН да се явят на 10.07.2007г. в 18.30 в НПГПТО "М.В.Ломоносов" (ул. "Кирил и Методий" №148) за получаване на листингите с резултатите от първото класиране."

Виж целия пост
# 190
Да попитам, на сайта на таблицата с резултатите от изпитите нали има и място за 1-во, 2-ро и 3-то класиране - ще публикуват ли там и резултатите от класирането? И ако някой е запознат от предишни години, за София  привечер ли да го очаквам или има шанс и по-рано?
Би следвало точно там да е.Поне така се надяваме и ние.Отваряме през няколко минути страницата на мон,но няма още нищо.
Виж целия пост
# 191
В сайта на Дарик пишеше за ранния следобед. Успех на всички!
Виж целия пост
# 192
Благодаря ви! За оценките от изпитите не истерясвах толкова, колкото за класирането... Mr. Green Е, ще чакаме, друго не ни остава! И от мен успех!  bouquet
Виж целия пост
# 193
Ние(и много други) пък нямаме номер за Интернет и следователно не можем да ползваме сайта на МОН.Имаме само входящ номер на бележката,обаче с него не става  Shocked Само регионалното РИО отваряме,там и без това са дадени имена+оценки на всички деца.
Виж целия пост
# 194
В училището на моя син са дали 3 произведения за 8 клас по БЕЛ:"Крадецът на праскови", "Диви разкази" и Йовков
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия