Спамо - чат темичка. (02.07 - 08.07)

  • 59 317
  • 3 940
# 1 350
Цомбе, ЧРД на патерици   bouquet
Виж целия пост
# 1 351
Лилянке, имаш ЛС, мойто момиче  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1 352
Доктора мина и замина.
Вирус било.
Би ми някаква инжекция,изписа ми ентерол,парацетамол,хексалгин,някакви хидратиращи прахчета,каза да си пия Даган-а.И диета - картофи,ориз и моркови.Довечера пак щял да дойде.
Да пазите децата,много е гаден вируса. Confused
Еми,утре ще пропусна ходенето при малчовците. Cry
Цомбе,имам у нас амидофен,казвай какво да го правя. Hug
За всички  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 353
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204056.0
Виж целия пост
# 1 354
добро утро  и от мен smile3507
Виж целия пост
# 1 355
Поразрових се и видях ,че снощи сте побушували на тема РОК и МЕТАЛ  superuu  superuu  superuu  superuu,аз пък ще ви поздравя с малко концертен дух от концерта на МЕНОАР,напълно автентично,любителско и от първа линия Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green




искате ли и още.....
Виж целия пост
# 1 356
Нищо не се вижда, Лори, само хиксчета Confused
Хи, Мънки Hug
Виж целия пост
# 1 357
много съжаля, че така сте се изпоразболяли  Sad
дано по-бързо да мине!
Виж целия пост
# 1 358
как  бе,на мен ми излизат като снимки и ги виждам newsm78
още ли не ги виждате?
Виж целия пост
# 1 359
от пощата си ги вадиш, а там ти си влязла само Wink
Виж целия пост
# 1 360
Дубру утру!
Виж целия пост
# 1 361
ООО, Окочич, Мунке и ако съм пропусналя някой друг.... Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 1 362
Боли ме мъдрец! Расте ми в бузата  Tired Надрусах се с течен аналгин, на гладно и чакам да стане 12, за да ида на зъбобол  Cry
Виж целия пост
# 1 363

Цомбе,имам у нас амидофен,казвай какво да го правя. Hug

Пиеш амидофен и аналгин, след два часа аналгин и аспирин, и така ги редуваш докато не спадне. Аз така свалям високата температура.
Оправяй се слънчице, дано бързо да мине Heart Eyes Hug

Лили, мерсаж Hug

Лорче, нямаше стриптизьор CryНо купона беше на ниво PeaceДа кажат Мина и Милена( уф, тя пък беше с чаветата и си тръгна рано, мамка му).
Виж целия пост
# 1 364
Боли ме мъдрец! Расте ми в бузата  Tired Надрусах се с течен аналгин, на гладно и чакам да стане 12, за да ида на зъбобол  Cry
Еми то понеже има много мозък и вече се чуди на къде да избие Mr. Green

Баси, кво ви стана на всички бе.Я се стегнете, щот ш дода и ш ви изплющя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия