Спамо - чат темичка. (02.07 - 08.07)

  • 59 317
  • 3 940
# 3 750
Миленски, тази не я одобриха Simple Smile Имала малки колела... Търсим комбинирана, с големи колела и... да не е бяла или червена...
Виж целия пост
# 3 751
Стоянчо, виж дали не продава някой МАГ ИНГЛАНД модел Принцеса. Тя е точно каквато търсите.
Виж целия пост
# 3 752
Стоянчо, виж дали не продава някой МАГ ИНГЛАНД модел Принцеса. Тя е точно каквато търсите.
Мерси, Еми. Открих обаче, че имало раздел "купувам" Simple Smile Пуснах обява там, но ще погледна и за тази марка (за всеки случай) Simple Smile
Виж целия пост
# 3 753
Няма никой,но за всеки случай...
Виж целия пост
# 3 754
Стоянчо, ето това е-виж дали ще я харесати си пусни питане, че такава търсиш
http://www.shtarkel.com/m2_1.htm
Аз съм супер доволна.
СТорми, аз наминавам  Wink
Тенкс!
Виж целия пост
# 3 755
а има надничащи Mr. Green
Благодаря за ретро песничката Hug
Виж целия пост
# 3 756
Стоянчо, ето това е-виж дали ще я харесати си пусни питане, че такава търсиш
http://www.shtarkel.com/m2_1.htm
Аз съм супер доволна.
СТорми, аз наминавам  Wink
Тенкс!
а има надничащи Mr. Green
Благодаря за ретро песничката Hug

 Hug Hug Като я пусках нямаше живо пиле... Peace

А това палаво блонди....
Виж целия пост
# 3 757
Любимото ми интернет-радио се е напълнило с реклами (разбираемо е, трябва да имат центове за сиренье)... Така че:

Обявявам награда!

На приносителя на интернет-радио, което да излъчва алтернативен рок (от 90-те и след тях), да не ми бръщолевят някакви американчоси (които не могат да кажат такива лесни звукове като "О" и "Ръ"), да не ме лъжат, че е за рок, а да ми пускат Майкъл Джексън,

ще се връчи голямата награда - дружно потупване по рамото (или на друго място, по избор на спечелилия)

Поощрителни награди за втория и третия - нашата вечна признателност и любов
Виж целия пост
# 3 758
Ехооооо,народеееееее. Къде изчезнахтеееееее?Няма ли да пишетееееееее?

Темата на втора страница изпаднала... newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 3 759
Ехооооо,народеееееее. Къде изчезнахтеееееее?Няма ли да пишетееееееее?

Темата на втора страница изпаднала... newsm78 newsm78 newsm78

Ooooooooooooo, Медовинке, точно гледах твоите снимки, припаднах. Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 3 760
Ехооооо,народеееееее. Къде изчезнахтеееееее?Няма ли да пишетееееееее?

Темата на втора страница изпаднала... newsm78 newsm78 newsm78

Ooooooooooooo, Медовинке, точно гледах твоите снимки, припаднах. Crazy Crazy Crazy

Нема се пуашиш,Тео.Снимките са супер,ти - още повече. От кво се срамуваш?
Виж целия пост
# 3 761
Ехооооо,народеееееее. Къде изчезнахтеееееее?Няма ли да пишетееееееее?

Темата на втора страница изпаднала... newsm78 newsm78 newsm78

Ooooooooooooo, Медовинке, точно гледах твоите снимки, припаднах. Crazy Crazy Crazy

Нема се пуашиш,Тео.Снимките са супер,ти - още повече. От кво се срамуваш?

Ма нямам никъв спомен, че си ме снимала в тая поза, и като я видях, инфаркт щях да получа. Явно и аз имам бели петна. Mr. Green Joy Аааааа, иначе от кво да се срамувам, нъл не ми се виждат гащите. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 3 762
Е,точно де.Гащи се не видат. А за белите петна...хм...
Виж целия пост
# 3 763
 Flutter Flutter Flutter

Наблизо има некъв концерт, къв??? newsm78

Досега навън слушах БТР и изпяха тоя вечен хит!!! Поздравявам ви!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 3 764
Е,точно де.Гащи се не видат. А за белите петна...хм...

Не бе, щот и Цомбето и тя има бели петна, та затва. Иначе верно не си спомням кога сме се чепатили така. Mr. Green Joy ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия