Ко стаа, муцуни?



Ко стаа, муцуни?

Мноу убава беше роклата снощи, бравост 



Ко стаа, муцуни?





, а после ми се сърдят



Четах,четах , гледах снимки ейййй голям купон е било направо ме накарахте да съжалявам че не дойдох МНОГО СТЕ ГОТИНИ ВСИЧКИТЕ БЕЕЕЕ
/ Доста неща са се случили докато ме е нямало разбрах че и СОПРАНОВ
се е оженил - да са живи и здрави




, а после ми се сърдят 
Четах,четах , гледах снимки ейййй голям купон е било направо ме накарахте да съжалявам че не дойдох МНОГО СТЕ ГОТИНИ ВСИЧКИТЕ БЕЕЕЕ
/ Доста неща са се случили докато ме е нямало разбрах че и СОПРАНОВ
се е оженил - да са живи и здрави 









Препоръчани теми