мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 296 115
  • 943
# 225
да,наистина не се скъса..но се притеснихме от течноста която имаше..не беше сперма,ами..това овлажняване..иии дали в него не се съдържа сперма..но мерси
Виж целия пост
# 226
тя си е от неговия полов орган..чувала съм че и казват "мъзга" и че  е възможно съдържанието на сперма в нея..но малко
Виж целия пост
# 227
ето ако някой иска полезна информация за цялото чудо..
http://www.pudriera.com/f/viewtopic.php?p=51197&sid=9e13fcd6 … b78bc2f67d6fc84da
пише много..и мисля че ще е от полза
Виж целия пост
# 228
Здравейте.
Аз изпих хапчето на втория ден след гафа, при положение че горе долу тогава трябваше да ми дойде и откакто изпих хапчето вече 1 седмица оттогава никъкав цикъл, нито ми е прилошавало нито нищо, направих си тест днес и излезе отрицателен, възможно ли е да не е верен защото са минали само 9 дни от гафа? и ако наистина не съм бременна дали не ми закъснява заради хапчето? Моля ви дайте съвет.
Виж целия пост
# 229
Здравейте.
Аз изпих хапчето на втория ден след гафа, при положение че горе долу тогава трябваше да ми дойде и откакто изпих хапчето вече 1 седмица оттогава никъкав цикъл, нито ми е прилошавало нито нищо, направих си тест днес и излезе отрицателен, възможно ли е да не е верен защото са минали само 9 дни от гафа? и ако наистина не съм бременна дали не ми закъснява заради хапчето? Моля ви дайте съвет.

Защо изобщо си го пила?! newsm78
Виж целия пост
# 230
В листовката си пишеше че нежеланите ефекти са закъсняване или прибързано идване на цикъла..мисля че не няма от какво да се притесняваш..прочети си листовката внимателно и виж какво пише там..
Виж целия пост
# 231
Оф, сега като ви чета се чудя защо изобщо го пих.Чакам да ми дойде все още, но вчера ми се виеше свят и повръщах ужасно много.Дали са странични реакции от хапчето или симптоми на бременност, защото с миналата ми бременност се чувствах точно така, но пък от гафа е минало много малко време-стана в неделя, а пих хапчето в понеделник към 12 на обяд.Някой има ли предположения, че аборт хичм не ми се прави, но като гледам май ще се наложи. Cry
Виж целия пост
# 232
Оф, сега като ви чета се чудя защо изобщо го пих.Чакам да ми дойде все още, но вчера ми се виеше свят и повръщах ужасно много.Дали са странични реакции от хапчето или симптоми на бременност, защото с миналата ми бременност се чувствах точно така, но пък от гафа е минало много малко време-стана в неделя, а пих хапчето в понеделник към 12 на обяд.Някой има ли предположения, че аборт хичм не ми се прави, но като гледам май ще се наложи. Cry

Тука Ванга я няма да даде предположение,и няма как някоя от нас да даде.Така,че когато може правиш тест и така,но трябва да са минали 2 седмици от гафа.
Виж целия пост
# 233
Ами може би не Ванга, просто жена която е минала през това, явно ти не си-радвай се!
Това пък за две седмици не го бях чувала, 5 или 7 дни - да, но 14...
Виж целия пост
# 234
Ами може би не Ванга, просто жена която е минала през това, явно ти не си-радвай се!
Това пък за две седмици не го бях чувала, 5 или 7 дни - да, но 14...

Без да знаеш не говори дали съм минала или не.К'во значи да имаме предположения?Тука има жени дето са го изпили 5 часа след гафа и са забременяли,има и такива които са го пили на 20-ят час и не са.Тука предположения не може да има.Кога трябва да ти дойде цикъла?
Виж целия пост
# 235
Симптоми като виене на свят, повръщане накуп и без цикъл дотук не прочетох, да не говорим пък за продължение.Ти ако си минала през това можеш да споделиш твоя опит, а не да ми говориш за Ванга.Ясно е, че ще си направя тест, но все още е минало малко време.Другото ясно е, че в момента само това ми е в главата и моля за обмяна на опит, така че ако имаш нещо да кажеш по моя въпрос давай.
Виж целия пост
# 236
Симптоми като виене на свят, повръщане накуп и без цикъл дотук не прочетох, да не говорим пък за продължение.Ти ако си минала през това можеш да споделиш твоя опит, а не да ми говориш за Ванга.Ясно е, че ще си направя тест, но все още е минало малко време.Другото ясно е, че в момента само това ми е в главата и моля за обмяна на опит, така че ако имаш нещо да кажеш по моя въпрос давай.

Интересно какво очакваш да ти кажат. Rolling Eyes
Чакаш няколко дни и правиш тест,това е.Виене на свят и повръщане не започват от първата седмица на бремеността.Никъде не казваш с колко време примерно ти е закъснял?Ако изобщо ти е закъснял,понеже това "още чакам да ми дойде" не знам как да го разбирам?Поясн9...и по-кротко с тона. Stop
Виж целия пост
# 237
Кротка съм си аз даже много имайки предвид психичното ми състояние в момента.Аз също се надявам за симптоми за бременност да ми е рано, но миналата година ми свърши на 7.08., от 17-ти започнах да повръщам и да ми се вие свят, в последствие се оказа че съм бременна както е видно от линийката ми.Трябва да ми дойде на 1-ви, което ще рече, че би трябвало да съм в овулация но време на гафа ако приемем, че съм като повечето жени, защото не знам кога ми е овулацията.От това най-много съм притеснена.Затова питам симптоми като виене на свят и повръщане, а не само гадене някой имал ли е след взимане на таблетката???Моля, ако някой е имал да ме успокои.
Виж целия пост
# 238
Кротка съм си аз даже много имайки предвид психичното ми състояние в момента.Аз също се надявам за симптоми за бременност да ми е рано, но миналата година ми свърши на 7.08., от 17-ти започнах да повръщам и да ми се вие свят, в последствие се оказа че съм бременна както е видно от линийката ми.Трябва да ми дойде на 1-ви, което ще рече, че би трябвало да съм в овулация но време на гафа ако приемем, че съм като повечето жени, защото не знам кога ми е овулацията.От това най-много съм притеснена.Затова питам симптоми като виене на свят и повръщане, а не само гадене някой имал ли е след взимане на таблетката???Моля, ако някой е имал да ме успокои.

Да има,аз знам за моя приятелка.Тя повърна много бързо след като вазе хапчето,и изпи още едно,така пишеше на опаковката,че ако се повърне май до 4 часа след приема да се вземе втора таблетка.Не беше бременна.Не се притеснявай от сега,1-ви е другият петък,важното е че не ти закъснява все още,виж дали ще ти дойде,ако не тест.Дано всичко е наред.
Виж целия пост
# 239
Мерси, това хем ме успокоява, хем не.Аз повърнах 3 дни след приема.До 1-ви ще изперкам, ще пробвам още днес един тест.Ще докладвам по-късно, дано е отрицателен. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия