...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 637
  • 488
# 240
Тия наистина ги бива!!! Shocked
А някой ще помогне ли за додър татуировач(така ли се казва) в София? Whistling

И сега да споделя за моя пъп-
току- що говорих с Миро по телефона
и той каза, че е нормално първите месеци
да изтича течност от канала и че няма нищо страшно,
щом не ме боли.... Thinking
Виж целия пост
# 241
ама верно си ги бива тези Wink
Виж целия пост
# 242
Тату на дискретно място!
Ще е хубаво и обица на пъпа! Аз имам  Hug
Татуту е малко опасно ,но...
А за дупките на ушите на лявото ми  ухо имам 3,а на дясното 2  Mr. Green
Мисля да си правя тату долу на кръста ...но още не съм сигурна!   newsm78 
Имам една долу на крака и отзад на лявото рамо!
Не знам...но на мен най ми допада тату на дискретно място!  Hug
Виж целия пост
# 243
Тия наистина ги бива!!! Shocked
А някой ще помогне ли за додър татуировач(така ли се казва) в София? Whistling

И сега да споделя за моя пъп-
току- що говорих с Миро по телефона
и той каза, че е нормално първите месеци
да изтича течност от канала и че няма нищо страшно,
щом не ме боли.... Thinking


Радвам се за теб  Peace
Виж целия пост
# 244
Не мислите ли,че е много изтъркано обица на пъпа? newsm78
Гледам из улиците всички мацки се окичили Confused
Аз имам под устната,на езика, на носа и 12мм флешове на ушите от 6-7 години,но скоро мисля да ги махам,че искам да си намеря сериозна работа Crazy
Виж целия пост
# 245
Не мислите ли,че е много изтъркано обица на пъпа? newsm78
...
Ми не- що? Всеки си ивма мнение по въпроса... Wink

Цомбееее, я гледай кво намерих! Whistling
Тук има доста симпатични,
дай да си изберем нещо  Crazy

 
Виж целия пост
# 246
Така е,но просто не ми харесва да съм като останалите мацки.
Виж целия пост
# 247
Така е,но просто не ми харесва да съм като останалите мацки.
Е- хубаво де! Както казах-
хора- разни, вкусове- всякакви... Peace
Виж целия пост
# 248
Не мислите ли,че е много изтъркано обица на пъпа? newsm78
...
Ми не- що? Всеки си ивма мнение по въпроса... Wink

Цомбееее, я гледай кво намерих! Whistling
Тук има доста симпатични,
дай да си изберем нещо  Crazy

 
E вече тотално се омешах CrazyНе знам какво да си избера Thinking
Виж целия пост
# 249
Аз пък толкова искам пиърсинг на носа,досега два пъти се дупчих и двата пъти ми ги отхвърля-защо? Не съм толкова чувствителна,а ушите не слагам само благородни метали...искам си на носа! Дали да се дупча пак като родя? дайте ми съвет как да я задържа тая обица!
Виж целия пост
# 250
А забрменни свалих си обицата от пъпа някъде в 7мия мсец, и я сложих дни след раждането.

Винаги съм се чудила как ще се разделя с обицата на пъпчето си като забременея Sad Като я махнеш докато си бременна не се ли затваря бързо дупката???
Виж целия пост
# 251
Привет момичета имам обичка на пъпа приблизително от година ,сега обаче ми е бръмнала мухичка в главата искам или малка на веждата или на носа и така съм раздвоена.Да си кажа ама няма да се смеете щото есента ставам на 34 години и ми се иска да не ставам смешна ,знам мама съм на три съкровища и е време мама да мирне ама по сърце съм щура и луда като на 17 какво да правя  newsm78Мислите ли че ще е смешно да си сложа малка обичка на веждата  newsm78 Embarassed
Виж целия пост
# 252
И аз карам 34- тата си година,
но сега си нправих пиърсинга на пъпа. Wink

  ... Мислите ли че ще е смешно да си сложа малка обичка на веждата  newsm78 Embarassed
Не мисля, че ще е смешно.
Харесват ми малките обички на веждите, и на носа,
но мисля, че за да се решиш на такава стъпка-
трябва да имаш идеални вежди, или съответно- нос,
защото едно бижу так неминуемо привлича вниманието Wink
Виж целия пост
# 253
Мами 73 цвети,
чавек е на толкова на колкото се чуства.Разбира се, че няма да ставаш смешна.
Щом искаш, сложи си още една обеца. Хич да не ти пука какво ще кажат хората; важното е ти да се чустваш добре.
Виж целия пост
# 254
Страхотни сте благодаря за подкрепата на 18 .08. отивам да си сложа обичка на веждата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия