...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 639
  • 488
# 270
Аз съм твърдо за тату, имам една на глезена и никога не съм съжалявала, че съм я направила. Колкото до пиърсинга, лично аз не съм фен, слагала съм си на пъпа, след седмица я махнах. Ако питаш мен избери си нещо което ще подчертае твоята идентичност, но найстина внимателно подбери това което ще си татуираш за да не ти се налага веднага след като си я направиш да я махаш. Имах още две татута, но си ги премахнах точно защото не ги бях дообмислила. Иначе начини за премахване има, така че споко! Joy И не боли чак толкова, поне мен не ме болеше!

И аз искам на глезена.Твоята каква е там?
Виж целия пост
# 271
Китайски символ който носи значението Силна Жена! На мен много ми допадат такъв тип татуси!
Виж целия пост
# 272
Китайски символ който носи значението Силна Жена! На мен много ми допадат такъв тип татуси!

А може ли да пуснеш снимка как изглежда този символ ?
Виж целия пост
# 273
Китайски символ който носи значението Силна Жена! На мен много ми допадат такъв тип татуси!

А може ли да пуснеш снимка как изглежда този символ ?

Мога, само че трябва да го направя когато съм вкъщи, че на работата нямам снимка!
Виж целия пост
# 274
...Мога, само че трябва да го направя когато съм вкъщи, че на работата нямам снимка!
Прибра ли се вече в къщи? Whistling
Виж целия пост
# 275
Пътува още...
До пет-десет минути ще ви покаже снимка най-тривиалната татуировка през последните четири години. Имайте само още малко търпение Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Пътува още...
До пет-десет минути ще ви покаже снимка най-тривиалната татуировка през последните четири години. Имайте само още малко търпение Simple Smile
atwork
Виж целия пост
# 277
Пътува още...
До пет-десет минути ще ви покаже снимка най-тривиалната татуировка през последните четири години. Имайте само още малко търпение Simple Smile
atwork
Надай се.Няма да е скоро Whistling
Виж целия пост
# 278
Моето е  та -ту е на дупето и какво да ви кажа боли,но ако се епилирате ще издаржите.Аз съм много страхлива от инжекции ме беше страх ,но като си реших че ще си направя.Татуировката си я направих на морето преди четири години.
Виж целия пост
# 279
На което и място да се прави татуировката си боли.Все пак това е игра,която се забива в кожата CrazyНай-неприятно е правенето на очертанията(контура).
Който се притеснява от болката, може да помоли за лидокаин-спрей, би облекчил малко положението.
Виж целия пост
# 280
На което и място да се прави татуировката си боли.Все пак това е игра,която се забива в кожата CrazyНай-неприятно е правенето на очертанията(контура).
Който се притеснява от болката, може да помоли за лидокаин-спрей, би облекчил малко положението.


 Peace
Виж целия пост
# 281
Ето ме и мен! Специално се извинявам на Руска за закъснялата снимка ама съм забравила! Това е моя татус: http://store.picbg.net/img.php?file=260c2367f8b33885.JPG
А колкото до болката мисля че при всеки е различно, ако си кека ще умреш на стола, мен лично и трите пъти не ме е боляло.
Виж целия пост
# 282
Упс не ми работи линка! Я кажете как по друг начин да покажа снимка??? Praynig newsm78
Виж целия пост
# 283
Упс не ми работи линка! Я кажете как по друг начин да покажа снимка??? Praynig newsm78
качи я тук Peace
Виж целия пост
# 284
...Мога, само че трябва да го направя когато съм вкъщи, че на работата нямам снимка!
Прибра ли се вече в къщи? Whistling
и
Упс не ми работи линка! Я кажете как по друг начин да покажа снимка??? Praynig newsm78

Завидна реакция! След пет дни (почти седмица) - изстрел с халосен патрон! Обичам ви, красиви мами Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия