...и пак за пиърсинга...татуто...и още нещо...

  • 27 646
  • 488
# 375
Русе, утре си на фризьор.От 3 Whistling
Трябва да го оставим за другата събота май Thinking
Преди фризьора Whistling
Аз отивам, па ти- ако щеш! Crossing Arms
Нека после ти се подиграват Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Crossing Arms
В 1 часа да си у нас.... Whistling
...иначе тръгвам без теб Crossing Arms
Виж целия пост
# 376
Русе, утре си на фризьор.От 3 Whistling
Трябва да го оставим за другата събота май Thinking
Преди фризьора Whistling
Аз отивам, па ти- ако щеш! Crossing Arms
Нека после ти се подиграват Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Crossing Arms
В 1 часа да си у нас.... Whistling
...иначе тръгвам без теб Crossing Arms


Ей ся стана въргала  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 377
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing
Виж целия пост
# 378
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing


Надушвам че Руска и Бомбето май днес ще ходят /дано не бъркам/  Whistling
Та малко търпение - после ще споделят ако са го направили
Виж целия пост
# 379
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing


Надушвам че Руска и Бомбето май днес ще ходят /дано не бъркам/  Whistling
Та малко търпение - после ще споделят ако са го направили

 smile3508
Виж целия пост
# 380
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing

Що не си направиш сега?Най-подходящото време е.
Виж целия пост
# 381
....Що не си направиш сега?Най-подходящото време е.
Да. Така е. Ние заради това ще ходим днес! bowuu

....и понеже не знам друго студио,
ще ходим в МАНИЯ, дето ми пробиха пъпа.... Wink

После ще споделим..... Whistling
Виж целия пост
# 382
Ето,гледай каква си изпълнителна.Пък другите не вярваха. smile3534
Виж целия пост
# 383
Вие добре си се хилите тука, ама аз пак не разбрах нищо за студио - някое добро в София? Някое изпитано? Хайде споделете, че и аз съм решила да се барна с картинка до пролет Laughing

Що не си направиш сега?Най-подходящото време е.

Така мисля, до другия месец да съм готова, че да може до пролет да е готова за показване Wink то нали май става като раничка и после чакаш да ти паднат корички.....или пак нещо не съм разбрала?  newsm78
Виж целия пост
# 384
....Що не си направиш сега?Най-подходящото време е.
Да. Така е. Ние заради това ще ходим днес! bowuu

....и понеже не знам друго студио,
ще ходим в МАНИЯ, дето ми пробиха пъпа.... Wink

После ще споделим..... Whistling

ние сме в трепетно очакване, да знаеш Hug
Виж целия пост
# 385
Ето,гледай каква си изпълнителна.Пък другите не вярваха. smile3534
Ще видят те. Ааааа-ма ХА!  Crossing Arms
Предизвикателки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

РС, ние за това отлагаме от лятото....
уж щяхме еснта да се правим, а то- стана догодина.... ooooh!


.....

ние сме в трепетно очакване, да знаеш Hug
Търпение........ТЪР-ПЕ-НИ-Е...... Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 386
Търпение........ТЪР-ПЕ-НИ-Е...... Whistling Whistling Whistling

а я дай докато си чакаме някакъв сайт на студиото да разгледаме Laughing
Виж целия пост
# 387
Търпение........ТЪР-ПЕ-НИ-Е...... Whistling Whistling Whistling

а я дай докато си чакаме някакъв сайт на студиото да разгледаме Laughing
......а ще отскочим и до тук..... Whistling Whistling Whistling

Оххххх, не мога повече да пниша,
че ми треперят гащите от страх,
ама назад- в темата има и други сайтове Crazy
Виж целия пост
# 388
В колко ще ходите? Whistling
Виж целия пост
# 389


Вече май са там  ooooh!
Луди женки  Mr. Green Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия