32 арабско-българска победоносна

  • 15 508
  • 286
# 120
до сутринта 4е моите каки не са си прибрали тв от градината и ще ходя да го внасям и да мия 4иниите,който стане 1ви или си легне сутринта да пусне кафето
СВАТЕ мерси за съгласието
Виж целия пост
# 121
Свате,лягай си и си почивай повече!
Свата,да те глези сега!
Не 1,ами 2 мъжки!Майка-героиня си ни ти!  Hug
Лека и от мен!
Виж целия пост
# 122
Свате,лягай си и си почивай повече!
Свата,да те глези сега!
Не 1,ами 2 мъжки!Майка-героиня си ни ти!  Hug
Лека и от мен!


о глези ме ,няма по щастлив от него,2 в едно
Виж целия пост
# 123
Добрутрооо , на всички !!!   Д Е С И ---- верно ли не се шегуваш ?!?  Еййй, тайна - потайна , само да не ни правиш на шаранчета като Ноя ---- ако е вярно ----- Честито Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug  и дано момиченцата ти се радват на две  чудесни братчета , желая ви го от сърце !!!  А ти си наистина смела жена - браво   bouquet  bouquet  bouquet   Аз днес ще се боря с две касетки кайсии - компоти и малмалад - стискайте палци да не заспя над тавите , че ме беше хванал ококор  , а сега пред битката ми се спиии.....отиде ми младостта в сън.... лек ден на всички !!!
Виж целия пост
# 124


ПЕПИ дано по бързо да оправиш кайсиите и да седнеш пред компа
аз отивам да си доспивам
Виж целия пост
# 125
Е, Деска, днес кафенцето е много феерично и красиво  Twisted Evil. Мерси  Hug.
Ноичка, аватара ти е трепач  newsm10. Само така, да повдигнем духа и каквото друго можем  Joy  hahaha /имам предвид пръстчето на ръчичката Twisted Evil/.
Вие момичета генерална репетиция ли правите за утре  newsm78?!? Ани, утре остарявам  ooooh! - ех, кога минаха тези 12 години  Thinking Twisted Evil  Mr. Green.
 newsm44 Урааа, за закуска ще си пийна бозичката на Пепи  Joy. После отивам на "работа"  Joy и след това пак ще ви видя.
 Hug
Виж целия пост
# 126
Добро утро Laughing,

Сори за неволното подхлъзване Mr. Green

Диди, както винаги мноого тактична Twisted Evil

Деси и Креми, който подслушва, ще чуе всичко, респективно, който не спи по нощите , ще види всичко Joy

Деси, и аз от суеверие ще запазя поздравите за близнаците за по-късно.  hahaha

Снощният ви разговор дава благодатен материал за водещите психиатри, на мен ми трябва преводач, Mr. Green

Ели, пийни и едно компотче с бозичката, аз ще се задоволя с кафето на Деси. Twisted Evil

Пепи, дупето не ти хареса нещо. Wink Предубедена си ти към бразилката, дай да й отидем на гости и да я разцъкаме на място. Laughing
Виж целия пост
# 127
Добро утро Laughing,


Снощният ви разговор дава благодатен материал за водещите психиатри, на мен ми трябва преводач, Mr. Green


Добро и от мен!!! Laughing

И аз сутринта като изчетах с кафето 2-3 страници се почувствах ОСОБЕНО руса!!!! Помислих си, обаче, че не вдявам, защото съм сънена!!!!.. но явно НЕ СЪМ САМА!!!! hahaha hahaha hahaha Mr. Green
Виж целия пост
# 128
Тука съм ...оппппааа , 44 компота - врят и 2 тави сладко у фурната - се пекът ...уууоооппппааа , рано пиле , рано пее ... само да не заспя и рано да ме заколят , некои бомбиращи другари ... давайте ми кураж дружина и пускайте по малко смех , да си поддържам духа .... Какво сега Деска ни хързулна ли ..ееее... аз прецаках ли се с поздравите ... никой нищо не казва , много сте лоши.... НОИЧКА --- оная бразилеса сега ще види и пати , аз от компа веднъж да и вляза в къщата ...оооо....страшен енергиен вампир .... ужасссс ... ще я култивираме , няма къде да ходи , а той душицата веднъж да я доведе в България , ама май-юни , като копаем царевицата , да и покажа аз на нея какво е живот....опппаааа... тя какво знае --- пачанга , меренге и дай пари , той не прилича горкия на човек ...ааааа
Виж целия пост
# 129
Гостенката, пак ли си гладна .... за любов? Mr. Green Хайде нахрани ме, хайде изгори  ме.... Joy hahaha

Пепи-вампито, rotfImbo rotfImbo, концентрирай се върху сладката, докато обсъждаме тактиката. Joy
Виж целия пост
# 130
Добро утро и от мен!
ох едвам гледам, моя малък звяр като каза в 12 че няма да спи повече и ще реве за сок, ами до 3 ме държа така, направо съм разногледа #Crazy #Crazy #Crazy
Деска наистина много готина новина!
Ноя верно може да бръкнеш в д...то на някой с това пръсче Joy hahaha Joy hahaha
А гостенката акто си пи кафето да беше драснала някой ред, не сега от работа да си под прикритие! #2gunfire newsm78  bouquet
пепи не так абе мила, кръвта и ври сигурно на момичето, просто са по темпераменти!А сладко от кайсийки как обичам, дано майка даз направи Crazy
хаиде лек и ползотворен ден от мен  bouquet
Виж целия пост
# 131
Нямаше време за четене на 3 страници, за пиене на кафета, за разсъмване и ЗА ГЛЕДАНЕ НА ОХЛЮВИ!!!!! Laughing Laughing Joy  chef
Виж целия пост
# 132
Добър ден и от мен!!!

Дидонка, честито на майка ти!!
Да ви е жива и здрава!!!

Миленка, успех!!
Стискаме палци!!

Деси, тенкс, за кафето!!

Лек ден от мен, днес почивам и ще бягам навън колкото и да е горещо!!   Sunglasses
Виж целия пост
# 133
миленка да не ражда? #Crazy newsm78
 аз съм пропуснала май нещо, но съм в дупка като пещера и още се катеря! Sick Tired
деске, верно ли си с близнаци ,направо ме оцъкли и събуди, но признавай, да няма тояги на голо по арабските закони! Mr. Green
отивам за каната кафе, ина4е ще рухна, не спах, кошмари, проблеми ми дойдоха, гадост, искам си пещерата в гората или морския безлюден бряг! #Cussing out
лек ден   bouquet Hug
Виж целия пост
# 134
Здравейте !

Деси, честито за близнаците  Heart Eyes Значи се в по-напреднала бременност щом се знае пола ?  Wink Дано да са живи и здрави!  Praynig Ще бъдат много глезени . Най-малките и толкова каки около тях - идилия.

Ноя, как са Хватката и Хапката ? Кога заминавате на почивка по света и у нас ?  Grinning

Ели, започваме да тренираме за утре. Кой ще постне най-хубавия букет, кой ще направи най-хубавото пожелание.  Hug Аз започвам ...

Пепи, ти ме уби с тази бразилка. Какво прави жената ? Само това, че е ревнива ли е проблема ? А брат ти видя ли се на колажа от Катето или ти си го гледаш за собствена употреба ?

Аз от сега съм се зачудила как ще издържа на морето през август. Големи жеги , ей !   ooooh! Моя приятелка пристигна от Лондон и каза, че тук е рай. Там имало 2 месеца само дъжд. Чудя се кое е за предпочитане.  Thinking Аз харесвам много свеж въздух и зелени морави . И май ще се впиша идеално в Германия или Ирландия. Ноя, май Ирландия е прекрасна страна ? Много ми се иска да отида до там. Дано...
Да ви се оплача - на мъжа ми за 2-ри път му връщат документите за БГ гражданство и всеки път причините за отказ са все по-абсурдни. Като например една от тях в последния отказ е : да докаже, че има достатъчно средства за издръжка в БГ. Той е представил актулно състояние на фирмата си и бележка от НАП, че си внася редовно данъци и осигуровки. Какво повече искат ?  newsm78 #Crazy И още няколко такива простотии от такъв характер. Май ще трябва да даваме пари на някой, но се чудя на кой ?  ooooh! Абсурдистан !!!

Много дълго стана . Лек ден от мен  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия