32 арабско-българска победоносна

  • 15 510
  • 286
# 135
Сноу, те на мъжа ти ако не дадат, на кого тогава? Да не би откровено да си просят пари? При Катето ли ще ходите на море? Grinning Ние също заминаваме другия месец, живот и здраве.  Ирландия е супер, природата е разкошна, нещо невероятно, наистина си заслужава името-Изумрудения остров. Но, за живот там не знам, много е лошо времето, може би юли-август са единствените по-сносни месеци в това отношение.

Марси, днес къде да те търся? Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Марси, не, не знам Миленка да ражда днес  Whistling
Аз просто си й пожелавам успех всеки път като се сетя за нея, че тя милата е уплашена от операция  Praynig
Миле, я, бързо да разсееш съмненията, че раждаш днес!!  baby_neutral

Сноу, май всички си мечтаем за свеж въздух и свежи поляни  Hug  bouquet
Аз искам само по малко дъждец да пада тук- от време на време.  Joy
Успех на третия път, дано стане!!

Лек ден на всички!!


Виж целия пост
# 137
Нои, на къде отпрашвате?
Бг или други такива?
Да не се засечем някъде по трасето  Joy Joy

Мис кол?  Peace
Виж целия пост
# 138

Репетирам за 14-ти  Laughing, от снощи все на репетиции ми е тръгнало. Twisted Evil

Отпрашваме за Щатите през Хонг Конг, и вашата дестинация е примамлива, да не говорим за перспективата да се видиш с Динчицито. Grinning
Виж целия пост
# 139
Кой каквото няма такова иска, от 3 седмици не е спряло да вали, или прира за един ден, ама нито да изведеш децата на разходка, нито на пясъчник!
и не се изваля това време, едни черни облаци, едни тряскания, !По си ми харесва горещичкото!
Ами то е 15С тук един ден да пекне и става 25 и от ессени дрехи изваждаш летни!
И не знаеш нито как да се облечеш нито ако задуха по силно дали няма да те изкъпе!
а ирландия е още по дъждовна доколкото знам!
ох наоплаках ви се!
отивам да дремна със Сами
Виж целия пост
# 140
  bouquetДобро утро и от мен момичета
На всички весело настроение и прохладен ден
Дтти Ти май ни баламосваше за тояяяяяяяяяяяяяя доктор Той фиброскопия ли  правеше или ултразвук Като гледам много си поспиваш днеска от близнаците или от лекарствата на доктора
Дани къде се изгуби Как е  Фатима  Свиквате ли Пиши ако искаш още по някоя рецепта
Сноу пиши докъде стигнахте с документите ,че и мъжа ми иска да подава за двойно гражданство Омръзнаха му док и визи
ЛюбИтУ  Успешна работа
Виж целия пост
# 141
На ноя успешни репетиции Peace
На Умсами  слънчев ден и да не забравяш сока преди да си легниш  chef
Виж целия пост
# 142
svear, мерси!!   bouquet
Днес съм почивка, да видим къде ще е ихото  Joy Joy

Нои, мммда, нас на там ни влече- дини пъпеши и всякакви такива...
Като каза 14-ти, пак ми напомни, че влизам в 20-те  hahaha bowuu

Виж целия пост
# 143
Миленка, нещо не се включва, кой знае къде се шматка с дЯцата  Joy
Чакаме отчет  bowuu
Виж целия пост
# 144
Аз ви напускам за сега, мили мои  Hug
Поканена съм на лаф-моабет с морска салата най-отпред  Crazy Flutter
Днес ми са се прияли морски деликатеси, отивам да ги търся  Wink

Лек и маааалко по-прохладен ден на всички ви!!!
Виж целия пост
# 145
svear, БГ не допуска двойно гражданство. Само за децата от смесени бракове, доколкото знам. Иначе мъжа ти трябва да се откаже от неговото и да приеме БГ такова. Аз искам мъжа ми да приеме БГ гражданство, за да можем заедно да ходим на почивки в чужбина, а не всики път да трябва да губи време и нерви да се реди по посолства.  Crazy Парадокс е, че той има карта за постоянно пребиваване и може с нея да ходи в която и страна да пожелае от ЕС, а те паспорт не му дават и до една Турция не можем да отидем  Crossing Arms Не, че ние сме се засилили толкова да пътешестваме, но аз съм свободолюбив човек и самата мисъл за ограничения адски ме дразни !  #Cussing out

Ноичка, за съжаление няма да ходим при Динчицата т.е на серев, а на юг - в Приморско. Август месец, но само тогава можем. Не съм била на море от 4-5г. Дано да не се разочаровам много.  Peace
А вие да щракате в Щатите. Много ми харесва на мен там...Но съм била само като турист.

Любс, и аз искам само малко дъждец от време на време, но нама-а-а. Допълнително са полазили градинките кърлежи и бълхи и ме е страх за Илияс. Казали, че ще пръскат само, ако има сигнал.  Whistling
 
Виж целия пост
# 146

деске, верно ли си с близнаци ,направо ме оцъкли и събуди, но признавай, да няма тояги на голо по арабските закони! Mr. Green
лек ден   bouquet Hug
щом е така да си призная няма близнаци,опитах се да вържа една персона но тя се усети Peace,но това не пре4и да се опитва
СНОУ на моя позната 5 пъти отказваха гражданство на мъжа и ,не се от4айвай ако есента ни приемат в шенген ще можете да пътувате и без него
Виж целия пост
# 147
.............и вашата дестинация е примамлива, да не говорим за перспективата да се видиш с Динчицито. Grinning

Варна, морето сините вълни, вятърът в косите и голите жени.... smile3521 smile3534 smile3533 newsm48
Виж целия пост
# 148
.............и вашата дестинация е примамлива, да не говорим за перспективата да се видиш с Динчицито. Grinning

Варна, морето сините вълни, вятърът в косите и голите жени.... smile3521 smile3534 smile3533 newsm48

 Peace Много яко !!! Браво Кате ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 149
мерси КАТЕ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия