Корема май голям е доста вече и се крие в него НОЕМВРИйското човече!

  • 12 264
  • 286
# 135
Клер много се радвам,че всичко е минало добре!  Hug  Сигурна съм,че резултатите ще са страхотни!

Аз днес цял ден метлосвам улиците по кафета и кръчми и работих точно 2ч  Crazy  Така,че все едно съм си в отпуска!
Сладурке няма да свикнеш много бързо,но пък може да се налсаждаваш на новото си отпускарско положение,(както и останалите майчета) ... като го гледаш от хубавата страна - после няма да имаш грам покой,а сега се възползвай Simple Smile

Дита...аз не разбирам много от скайп,но името ми там е Des Pesh ...ако можеш ме намери и аз сравнително често съм пред  компа,вярно,че не се задържам дълго но все пак...

А ... каква е тази кафява черта на кроема  newsm78  От какво и за какво се появява?

А да се похваля и аз...днес си взех изледванията за Токсоплазмозата и са отрицателни пак Simple Smile (правя си на месец и половина)

И... много ви благодаря за стихчето! Радвам се,че ви харесва...ще ви показвам от сега нататък,какво съм писала по темата - бебче! Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Клер , радвам се че процедурата е минала нормално. Сега ще видиш като излязат резултатите , че всичко ще бъде наред.
А на мен ми омръзна хората да ме питат дали съм в деветия месец Днес на две места ми се случи :първо зареждам на бензиностанцията и мъжът там ме попита дали съм в 9 месец , после в кафето в квартала , където ходим малкия да си играе момичето ми зададе същия въпрос. Почвам да се притеснявам.
Аз и с първата бременност бях така , защото съм дребна и с тесен тас. Но като двама човека питат едно и също...
Виж целия пост
# 137
vasiags   да не те бърка! Simple Smile на всички коремите изгклкеждат толкова различно...на мен понякога ми личи,че съм в 6миесец,понякога трябва да ги убеждавам,че съм бременна.Даже не смея да не си сложа колан в колата,че полицаите може дане ми повярват  Crazy 

Дес
Simple Smile добре дошла! Върни се от почивката да си починеш  Heart Eyes

krisi4 добре дошла!  Party
Виж целия пост
# 138
Добро утро! Добре дошла на krisi4 и на Дес. Дес, моренцата с малки деца винаги имат лек кошмарен привкус-децата де разболяват, хленчат и повръщат, и нашите пет-седемдневни отпуски оставят не особено романтични спомени.И аз навремето с малко повече късмет успявах като отидем на море да случа едни 2-3 дена, мужду месечния цикъл и морската болест на малкия /ако той не се разболееше той, разбира се , разболявах се аз/. Ние , или по-точно аз ,нали не исках да ходя на море, ама сега има дни в които просто наистина сякаш цял ден ми мирише на море, и май първите дни на септември ще се приютим някъде по южното Черноморие.
Клер, радвам се и аз, и всички предполагам, че всичко е минало добре и без болка.Говори и досаждай ежедневно на тази сестра,че то притеснението и чакането е достатъчно, чак пък 10 дни да ги бави тези резултати...Точно по Великден се падаше седмицата, в която трябваше да ида на ехограф за регистриране на сърдечна дейност, обаче заради празниците трябваше да изчакам. Нямаш представа колко зловещо ми звучеше онази детска песничка за Великден-"чук, чук, яйчице, имаш ли си сърчице"...Трите дни празник ми се струваха безкрайни.Знам, че звучи ужасно глупаво...Bilkata, чудех се коя мама беше с голямата разлика мужду каката и бебока, и къде се скри, хубаво е , че и при теб нещата са минали безболезнено...
Виж целия пост
# 139
  Joy   Тиха Вода,благодаря ти за сърдечния смях,който предизвика у мен и за трахотното расънване!  Тази твоя история с Великден,просто ме уби!  Някой ден като го разкажеш на бъдещия бебок има да се смее и той Simple Smile   Hug

А трагикомедията за морето...сега ме кара да се усмихвам мило,но някой ден ще се озъбя! Simple Smile

   Момичета разкажете нещо - какво се случи с вашите първоначални симптоми? Как си чувствате гърдите,прилошаването,спането,ходенето до тоалетна... чувствителността,подуването на краката? 
   На мен още понякога ми става лошо,но за последно повръщах преди месец.Краката много ми се подуват.Гърдите не ме болят нито изпитвам напражение,само ми тече коластра,до тоалетна ходя почти всяка сутрин,много радко пропускам,иначе пишкам по.... 20-30 пъти на 24ч,предимно във втората половина на денонощието.Още ми се доревава понякога,а преди да забраменея ми се случваше веднъж годишно...Спи ми се много,но не мога да спя.Легам си към 1 и ставам в 7.30
Виж целия пост
# 140
Добро утро и от мен. :)bilkata защо се наложи амнио при теб?Вчера ходих на безплатното училище за което ви бях писала и съм много доволна.Беше в Тина Киркова и имаше лекция на една много симпатична млада лекарка,която и отговаряше на всичките ни вапроси относно раждането.Пред всяка една от нас имаше пликче със рекламни материали и две пасти за зъби,подходящи за нас и интимен сапун.Освен това имаше и бутилка с минерална вода и вафла Grinning.Разведоха ни из цялото отделение и нагледно ни запознаха със всичко.Аз останах много силно впечатлена от видяното.Сега има и по един безплатен триизмерен ултразвук към курса.
Виж целия пост
# 141
Днес ходих да си разбера резултата от амниоцентезата. Всичко е ок, бебчо е момче 

ooooh! къде са ми очите? bilkata много се радвам за резултатите ти! И...честит момък  Simple Smile  Ние с мъжо сега гледаме Малкълм и се радваме за щерката  Laughing (шегув) ...Сега чакаме значи още резултати от амнио! Да се похвалят и те с хубави резултати Simple Smile
Виж целия пост
# 142
bilba1, завиждам ви за големите градове, в които живеете. Тук имаме една болница, за която отзивите са добри. Изборът се свежда само до това, да си избереш лекар, които пък са само 3-4, за екстри като курсове и лекции някакви, развеждане из отделението и др. такива-само  сме чели по списанията. Добре, че ви има, за да си разширя малко полезрението, и просто за
rнформация да поназнайвам това-онова...
<
ProstoAz, от всички неудобства ми останаха подуването на краката и безсънието. Стъпалата и пръстите на краката са поредните части от тялото ми, който се окръглиха...А съня-нощем въобще не ми се спи, излизаме, и стоим до късно  навън, да убием малко нощно време, в резултат не ми се доспива, но се измарям много, и като се прибера от работа към 4-5 часа, прилягвам за час-два, просто така се обърках съня и режима...А като знам как ще ми е мил съня след няколко месеца?!
Виж целия пост
# 143
Добро утро!

bilkata, много се радвам за хубавите резултати!И честит мъж!

ПростоАз, намерих те в Скайп, сега ще чакам да ми дадеш оторизация. Wink

Тиха вода, и аз се посмях на историята със сърчицето и яйцето.Едва ли ти е било до смях тогава, но сега е забавно. Simple SmileА знаеш ли, че тези дни има Ден на отворените врати в Търновското АГ? Ако има пак по-нататък искаш ли да идем двете?Че аз сама да се изтърся малко тъпо ми се струва... Wink

Дес, добре дошла!   bouquet

Сладурке, моренцетоооооо  и на мен ми е под кожата....и аз мисля като Тиха Вода - септември с мъжо и корема и беж към някое плажче!  grinning039Усещам, че това море започва да ми се "пощява" както се казва за бременна! Laughing
Мойто мъж духна към Метро в Русе, аз пасувах, защото переспективата да се друсам в колата и после да прекарам половин ден в този магазин и да броя мухите ми се струва мнооого отегчителна... smile3507 Ние сега си търсим камера и мойто е пощуряло и само обикаля, сравнява, записва...луда работа. Grinning
Вчера се добих с две нови бременни дрешки, супер евтини от едно затънтено магазинле, ще кача снимчици да се изфръцкам newsm03

Иначе, аз да чукна на дърво, мойта бременност е приказка до тук!Не съм повръщала, имах малко киселини, малко главоболие, но нищо страшно.Ни запек, ни гадене...коластра не ми тече, пишкам веднъж нощем и нормално през деня...краката ми още не се подуват, само дето много ми се спи.

Виж целия пост
# 144
Добро утро на всички мами сладурани! Bilkata,честит ти момък,да те слушка и радва! Hug
Клер
,радвам се,че и ти си герой, на мене самата процедура ми звучи страшно..Айде да се похвалиш с хубави резултати PeaceАз се поуспокоих малко,още повече,че се оказа,че нямам голям избор..сама взех решение да не пия никакви лекарства,те действително били много силни и се давали за разкритие Shocked,питах още един акушер-гинеколог и той ми потвърди,че са силни и не се знаело дали са подходящи за мен,просто мислят,че моя лекар просто се е презастраховал с тях и ми казаха на моя си отговорност да действам,щото никой не иска да се меси в лечението на моя лекар.Още повече,че той е завждащ гинекологично отделение в нашата единствена болниц в града Joy,та по този повод TIHA VODA-съвсем разбирам какво искаш да  кажеш-какви ти курсове,какви ти разходки из болниците Joy
ProstoAz-кафявата черта се появява в следствие на хормоналните изменения  органзима и изчезва с раждането,моята все още бледичка,но си се появи,чертата е вертикалан и почва обикновено от пубиса нагоре до гърдите,тънка белезникаво до наситено кафява,но при всеки е различно,при някои ъобще не се появява както при теб например.
Виж целия пост
# 145
Ditta, аз съм за, стига да не се падне този ден  с някоя 40-градусова жега. Момичета, аз по принцип и тази събота съм на работа, но току що разбрах, че сме поканени на селски уйкенд в къщата на наши приятели и барбекю. Имат и басейн, така че ще си ходя в къщи да се справя набързо с излишните косъмчета-мисля да се топна и да си хапна. Чао от мен спокоен уйкенд!
Виж целия пост
# 146
Забравих да споделя и аз екстрите на бременеенето на този етап:значи-ходенето до WC пак е много рядко и помагам са разни средства,но не е като 3-4 месец,тогава щях да полудея просто,щото нищо не помагаше ooooh!,краката ми се подуват като стоя права и всички вени са ми изскочили,коластра си ми капе вече редовно,а и зърната ми изглеждат ужасно...грозни са Sickвечер ми се доспива много и рано и като дремна два часа се ококорвам...в най-добрия случай спя докъм 5.30 сутринта.Корема ме сърби ужасно! Казват,че е от разтягането на кожата,друго какво трябаше да се оплача..а,да-апетит страшен,в резултат стрии по задника..защо ли не знам и мнооого целулит,е ами това стига май...
Виж целия пост
# 147
TIHA VODA-приятно изкарване Peace И аз искам приятели с такава вила,ама нема.. Laughing
Виж целия пост
# 148
Здравейте, момичета!
Изчетох темите по диагонал, че нямам време за повече. Още една седмица и се прибираме. Радвам се за преодолелите премеждията. В сряда вечер имам час при доц. Балев /Варна/ да видим как е бебо и дали кистичката му е намаляла. Често си играем на ритничета с него и това ме кара да съм оптимист.
Някой има ли преки или косвени впечатления от коланите за след раждане на Данет. Мисля да си поръчам, че като видях как изглеждат коремите на три мои приятелки няколко месеца след раждането /едната дори 8/ се ужасих. ooooh! Престъпно суетна съм, какво да се прави  Embarassed
Лека седмица на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 149
Добро утро мамита!!! (или Добър ден)
Как сте днес? Аз съм на работа, а много ми се спи smile3507, и аз като повечето от вас не мога да спя нощем.... Crazy а през деня съм като пребита. Иначе за другите екстри от бременеенето - ами имам вече страшен апетит, ям през час, нямам запек Sick дори напротив, не ми се поддуват краката, но ми изтръпват от коляното нагоре особено левия и не мога да си обясня защо. Друго к'во, нямам коластра и се притеснявам като ви слушам как повечето от вас вече са с редовна такава екстра. А иначе са ми огромни (не че преди бяха като копчета), ама сега са bombs.
И аз излизам другата седмица в отпуска, отивам на моренце с мойта бременна братовчедка Laughing,
И иииии поздравявам всички, които се похвалиха с добри новини  bouquet И лек уикенд
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия