Корема май голям е доста вече и се крие в него НОЕМВРИйското човече!

  • 12 264
  • 286
# 150
Клер, да пазиш малко леглото и стискам палци за отлични резултати от амниото. Peace
За щастие не мога да се оплача много-много от бременността: безсъние, перманентна умора, схващане на прасеца нощем (дали и раждането боли толкова?).
Сега с мъжо оглеждахме дограмата в квартирата и единодушно решихме, че се нуждае от боядисване, но не си струва да влагаме толкова много средства (сваляне, махане на стъклата, шпакловка, боядисване, слагане на стъклата и монтиране) при положение, че сме под наем. А прозорците са големи (подобни на френски) и е грозновато с тази олющена боя, но... Money
Желая ви лек ден и да си починете добре, а на заминаващите на почивка - весело изкарване! Party
 
Виж целия пост
# 151
Здравейте момичета. Как сте в този хубав съботен ден/най - вече защото е почивен/.
Весело изкарване на всички които заминават на море. Аз нали ходих за 5-6 дни , но пак ми се ходи!!! Ама няма.
Sladurka потърси и друг гинеколог , ако трябва в друг град. Това са сериозни неща според мен. Може да има други алтернативи. Недей оставя нещата така.
Виж целия пост
# 152
Здравейте и от мен на всички Flutter
Пиша само два реда че с моя отиваме да си купя един панталон, че вече нищо не ми става освен няколко рокли които хич не ми харесват Crazy
На тези които са на работа пожелавам да им мине по бързо денят, дугите в почивка да се насладят на прекрасния ден.
А за бременноста за сега освен повръщането в началото от нищо друго не мога да се оплача, освен че малко повече ме мързи Whistling
Ставам за сега от компа.Приятен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 153
Здравейте!
ВЪрнах се малко в предишната тема,неможах естетсвено да изчета всичко,но......Радвам се за ПростоАз,както всички предположихме всичко си е наред с бебето Peace
Клер,неразбрах какво става с теб?Нещо обезпокоително ли се случи та се налага амниоцентеза и трябва да лежиш Cry?Дано бързо се оправи всички и резултатите ти бъдат отлични Praynig
Радвам се за всички които са доволни от изследванията си и са по-спокойни.Честити нови щъкелчета на всички рабрали вече  bouquet
За коластрата да ви кажа (както неведнъж се писа и тук и по другите форуми) няма нищо общо с това дали имаш в момента и дали ще имаш кърма след това.Аз нямах никаква до вторият ден след раждането на Вяра,после до година и 4 месеца единственото мляко което детето ми приемаше беше маминото мляко Mr. Green Така,че нямането на коластра в момента хич да не ви бърка,вижте,че и неудобства създава,както казват "изпатилите" Grinning (в най-добрият смисъл го казвам Hug)

За екстрите - аз единствено се оплаквам от бързото уморяване,предполагам дължащо се на килограмите наследство от предната бременност Rolling Eyes Embarassed (сега май не съм качила много) иначе друго няма.Апетит почти нямам за нищо,което ме радва Party Тоалетната я посещавам умерено често,но доста по рядко от преди когато бях бременна.За друго не се сещам....... newsm78 Бебо нещо много рита от вчера насам,сигурно му хареса на морето и иска пак,ама майка му неще Joy Mr. Green

Виж целия пост
# 154
Здравейте момичета Hug
Направо се затъжих тия дни за вас, но какво да се прави - не мога да се добера до компа въобще. Ние от 3 вечери вече си спим в новия дом и съм много доволна - най-накрая легло с хубав матрак, а не разтегнат диван с дупка по средата. Та и тия 3 дни не сме се спрели - постоянно се ходи по някакви магазини и се купуват разни неща от първа необходимост за живеене в нов дом. Ето днеска например прекарахме 2 часа в Била, направо на излизане хората ни гледаха като кроманьонци - все едно се запасяваме за атомна атака - представете си 2 огромни претрупани колички с храна и разни там неща- ужас ви казвам. После още 1 час подреждах неща по кухненските шкафове...Но цялата тая работа си има и положителен момент - удоволствието е голямо, колкото и да е уморително - все пак създаваш свой собствен дом. А и хората в стария ми квартал, ах милити ми стари комшии /много ще ми е мъчно за тях Cry/ - от одеве 3 пъти слязох да напазарувам зеленчуци и плодове, саксии и почва за цветята ми - та постоянно се намира някой мил комшия, който не ме оставя аз да си нося чантите, колкото и да са малки - само ми помагат и ми ги мъкнат до вратата Grinning Много съм свикнала с тия хора, с тия сладки баби и дядовци и направо много ще ми липсват, а и аз на тях, защото съм им любимка и винаги ги изслушвам и си правя мохабет по половин час с тях Crazy
За съжаление нямах възмогност да прочета всичко, което сте изписали и затова съвсем накратко ще спомена за някои неща.
Например за дневник на бременността - ами не си правих такъв. Купила съм си бебешки дневници - 3 на брой #Crazy Но от миналия ден реших, че ича толкова много неща, които ме вълнуват и толкова емоции, които бих искала никога да не забравям, та взех да си пиша разни неща. И може би не е точно дневник, а по-скоро описвам една история, като в книжка - така, че да е като готова приказка за четене, когато бебчо порастне. Може да ме се смеете, но започнах отдалече - в смисъл, започнах от това как са се запознали мама и татко и как са решили да имат бебче, как е станало то и така нататък.../не ми се смейте, моля ви/ Blush ,но е толкова вълнуващо, че снощи, когато си дописвах нещо, чак се разплаках Blush
З а екстрите - слава Богу, от седмица вече се чувствам съвсем добре - болките спряха, но и аз като ПростоАз, продължавам да си пия шепата лекарства и да си трая..
Ами хайде, оставям ви и отивамда пресаждам китки #CrazyГушкам ви всичките и до скоро Hug
Виж целия пост
# 155
Здравейте и от мен!
Само минавам да ви се оплача, защото вече ми писна да не ме разпознават за бременна (сигурно защото бедрата са ми бая дебели и като се разширил и корема (преди най- много си харесвах талията, защото беше единственото хубаво тънко нещо по тялото ми) просто ме смятат за дебела (или подута от запек, както се изрази една колежка Simple Smile ) Вчера точно един стар познат срещам и спокойно си говоря за бебето и бременността (мислейки, че вече е очевидно...), а той "ми не ти личи". Все още имам колеги, които с изненада ме питат защо няма да съм класна на еди кой си клас догодина... а после учудено викат "а, ама сериозно ли си бременна?"- ужас! Не мога да повярвам! Излиза, че всички ежепролетни диети, които съм пазела са били само загуба на нерви! Никой не ми е обръщал внимание!
Затова реших да взема крути мерки и разпечатах една снимка, която си правих миналото лято (август 2006)- исках да видя дали мога да приличам на жените от кориците на фитнес филмчетата  Joy  добре, че не съм изтрила снимката... сега си направих още една като гледах да се издокарам в същата поза. Разпечатах и нея. И двете снимки си ги сложих една до друга в калъфчето при документите ми. Сега само някой да посмее да каже, че не ми личи!  smile3515  newsm66   box
Ето качвам снимките, за да се уверите и вие, че разликата е доста очевадна!
Вижте тук и тук.
Радвам се, че ви има, че да мога да си споделя! Благодаря ви за вниманието и приятни почивни дни!  bouquet Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 156
ani2,  разбира се че ти личи!Не ги слушай.Аз съм стигнала до извода че хората като чуят "бременна" и очакват магически да си ходиш 9 месеца с голям корем.И аз така в началото много се нервех като ми кажеха-ми то не ти личи!! - аз съм, примерно, била 10 г.с.!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 157
Здравейте момичета аз сутринта изпратих мъжо и щерката на море и сега ми е много криво не съм се отделяла от нея за повече от 3 дена и направо ще се побъркам а отгоре на всичко като тръгваха моята принцеса се разплака няма да ви казвам как се почувствах само това ми трябваше за да се newsm45                                                                                                                ani2  не се ядосвай аз със каката като влезнах да раждам бях все едно съм във 6-ти месец и не ми личеше изобщо а като те гледам теб във момента си имаш много сладко коремче и си ти личи доста.
Виж целия пост
# 158
Благодаря ви, момичета!
Ама на мен точно затова ми е кофти, Данче, защото хем ми е явно голям корема, хем никой нищо не подозира... (ПП даже ей сега се сетих за думите на секретарката в нашата школа: "на корем изобщо не си наддала, само на цици" !!!!!!!!!! Като гледате снимките как ви се струва????? Не е ли откачено!!!??!!! Затова вече ще си нося снимка и от преди, за да има база за сравнение!) Нима преди никой не е обръщал внимание на талията ми  newsm78  а аз така се гордеех с нея и мислех, че всички я забелязват  Cry  Възможно ли е хората да са толкова ... необръщащи внимание! И винаги да са ме смятали за дебела?! Това доста ме депресира...  Cry 
Но стига съм мрънкала! Много ви благодаря за съчувствието!
 Hug
Виж целия пост
# 159
Ani2,много ме разсмя Laughing ма как да не ти личи,то е очевадно,и както казва Ditta хората очакват като кажеш,че си бременна и автоматично корема ти става като в 9-ия месец,а преди това спокойно могат да го отдадат на напълняване. И на мен миналия месец ми казаха,че май съм се "променила"и съм "леко раздута",че не посмяха да ми кажат дебела JoyАми такива са си..
Дес,включвай се по-честичко,съжалявам,че морето е било по-скоро изпитание,а не почивка.
Виж целия пост
# 160
Ами, Сладур, то май наистина си е за смях, при такива големи и явни разлики! Ама вече съм се запасила и с други снимки "преди" - да натривам носове и да карам незабелязващите да се чувстват неудобно!  smile3508 
Ей, много сте мили всички!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 161
Абе ani2,не мога да разбера що се впрягаш толкова,ти нали си знаеш,че си бременна,пък който не знае в последствие ще разбере пък и защо трябва да "натриваш" носове-да покажеш,че все едно имаш комплекс от това,че изглеждаш по-различно сега.Гедай да си добре,то всички ще дебелеем малко или много,но после ще си даваме кураж и воля да смъкваме.Аз апример виждам,че вече доста се променям и раздувам,но нито се ограничавам от храна,нито от нищо,приемам,че е неизбежно и ще мисля после живот и здраве!
Виж целия пост
# 162
Sladurka  напълно съм съгласна всички ще станем дебеланки важното е да сме живи и здрави ние и бебоците а пък после яко jump running
Виж целия пост
# 163
Да ви питам: някой от вас ползва ли Mozilla Thunderbird и ако да, как да си настроя абонамент за форума чрез тази програма (иначе известията си ги получавам, но нали самата програма дава такава възможност, та се чудех...)? Съвсем наскоро преминах от Incredimail на Thunderbird и още не съм разучила всички настройки, но иначе програмата обещава да е много добра, особено с разните там добавки...
Мерси предварително!   bouquet

А, да! имах и още един въпрос: днес разглеждах книжки за бебето и малкото дете, но бяха толкова много и всичките изглеждаха много полезни, та в крайна сметка не можах да си избера фаворит. Не че ще си купя само една книжка, но все пак не мога да купя всички. Ако някоя от вас има впечатления от някои заглавия, моля да сподели.   Hug

А това е малко за разведряване албумче със смешни снимки. Дано ви хареса!
Виж целия пост
# 164
Ани,ама на такива като мен трябва да обясниш с думи прости що е това Мозила................ Joy Шегувам се де,може да има някое момиче с компетентност в тази област Thinking
Сладурка,ми аз се включвам бе Grinning От вчера откакто се върнах виж що постове спретнах Mr. Green
Мишунка,много сладък пост си спретнала.Много е хубаво че си толкова спокоен и уравновесен човек,представих си как съседките и съседите ти те боготворят и тичат да ти помагат.Просто от думите ти личи колко добричка и мила мадама си Hug И честито ви преместване в новият дом,само с хубави емоции да го пълните и да сте живи и задрави  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия