Корема май голям е доста вече и се крие в него НОЕМВРИйското човече!

  • 12 264
  • 286
# 165
Ами Дес,аз ти четох постовете,но имах впредвид да се включваш по-често,че ни липсваш Mr. Green Чуя се къде изчезна ProstoAz..пак Twisted EvilКраси,също по-рядко се отчита..май на някакви бунгала щеше да ходи ThinkingКоремите ви вдигат ли се нагоре? Аз може да си вниушавам,ама си мисля,че моя май се е дигнал нагоре..доста Thinking
Виж целия пост
# 166
Здравейте, ние се върнахме от морето днес. Беше страхотно!
Ето малко снимки, предимно на Иво: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153196
Ще чета и ще се включвам по темите утре, сега ще гледаме филмче.
Виж целия пост
# 167
Simple Smile и ние гледкаме филмче...уж Simple Smile кой се прозява,кой пише на компа  Laughing

Сладурка
тук съм ... ама инкогнито  Laughing нямам време да пиша.То РС-то ми е постоянно включено и аз съм във форума,ама ... всъщност ме няма пред него Simple Smile  Днес обикалях малко по магазините да разглеждам бебешорски работи...пих две кафенца с приятели,гледах две филмчета (Треньорът Картър и Брулени Хълмове  Heart Eyes )  полежах си,помързелувах си както си пиеш по книгите! А... и работи мах цял половин час  Laughing

Утре мисля да се вейна до София да гледам още две филмчета в арена,че съм си ги набелязала. А...аз вметнах ли някъде,че някога докато ходех на училище (не чак толкова отдавна)  работех във видеотека  Laughing 

А корема ми седи като топка...на никъде не се качва,само мърда ту вдясно,ту вляво Simple Smile  Дес много яка нова снимка имете Simple Smile

ani2   я...не им се впрягай! Пука ти,че ти дреме!
Аз даже днес това се заговорих с мъжо по повод това,че някой мой познати си мислят,че съм напълняла,че ако някой ми каже на корема шкембе ще го нокаутирам,защтото ще го възприема като обида към бебка!  Но ... май не трябва да се дразним ! Изглеждаме,неизглеждаме - ние сме бременни и носим безцени дарове в коремите си  Heart Eyes
Виж целия пост
# 168
Ето ги и нашите снимки Доста са,даже в момета ги качвам.....Ако някой иска може да гледа Peace
Просто Аз,много хубаво си замислила да си прекараш неделята.Дано филмчетата ти харесат Peace
А за коремите и това бременна ли съм или дебелана вече спря да ми пука.Аз по скоро приличам на сериозно закръглена мама,отколкото на бременна и доста хора не подозират,ама живи и здрави това да ми е проблема Whistling
МАй имам проблем със зъб и ще се наложи да посетя зъболекар в най-скоро време ooooh! Tired В потрес съм.........
 
Ще взема да си легна най-накрая че май ми се доспа...
Лека и мека на всички Hug
Виж целия пост
# 169
Дес,малката наистина  е голяма сладурана Hug Така се бях навила за момче,ама и момиченцата са супер Peace
Мене тая вечер нещо ми е гони безсъние..ито не,че не ми се спи,ами наистина не мога да си намеря удобна поза,боли ме глава и още куп неразположения Tired
Виж целия пост
# 170
Дес,бързо да нацелуваш малчуганката от една луда кака във форума   Crazy  Hug  Пу Пу! Гоялама мацка! Браво Simple Smile

Сладур,аз толкова се кефя вече на малката принцеса,че се чудя как съм искала момче  newsm78  То наистина ще излезе "Каквото и да е - тове си е"  хи хи

Ам... аз ще се оправям да изчевам да гледам филми!  Но преди това ще хвърля един-два погледа на Малкълм Simple Smile
Виж целия пост
# 171
dan4e, недей да тъжиш за малката а го приеми като малка почивка... Mr. Green
Юлче, Дес ми те много сладки вашите мишоци! Пу да не им е на уроки.
Prosto_Az, тъкмо наскоро се чудех дали съм кака или леля на децата на мойте приятели при положение, че познатите ми са по-големи от мен  newsm78 Абе май щом ще ставаме мами сме си лелки  Mr. Green
Весел ден на всички!    Peace
Виж целия пост
# 172
Здравейте! Когато бяхме гаджета с мъжа ми, племеницата му ми викаше како и сега продължава така,въпреки че на него му вика вуйчо, но детето така е свикнало. На мен ми е все тая. Странното е, че съседски деца викат на баба си како е това вече е прекалено според мен..........
Виж целия пост
# 173
Днеска пак е пълно мълчание във форума,а? Laughing Само аз като редовна кукувица пак съм тука,въртях се досега в леглото,тъй или иначе не заспах както трябва до 5 ч и сега ме мързи и нищо не ми се прави,не че няма какво ooooh!
Снощи бая дълго се рових и четох темите на августниките и юлските мами,ох кога и дали ще дойде това време да сме в 34 г.с. и да си говорим за контракции..направо ми се струва като да е след 100г.,тогава пък живот и здраве като ни завърти един кръг..та няма да имаме време да влезем да пишем,нали виждам родилите вече мами само се включват с по два реда от сорта на"ядем на 3 ч.наддали сме и сега спинкаме,айде чао" Laughing
Виж целия пост
# 174
Сладурка, аз ровя из другите теми и само проверявам, някой дали е казал нещо... От няколко дена имам тъпи болки ниско долу, като преди цикъл и малко съм притеснена....
Виж целия пост
# 175
Сладурка, аз ровя из другите теми и само проверявам, някой дали е казал нещо... От няколко дена имам тъпи болки ниско долу, като преди цикъл и малко съм притеснена....
Ако не са мнго силни и придружени с втърдяване на корема не се тревожи,мисляче всички си ги имаме от време на време,аз също.Но все пак нали знаеш-обаждаш се на лекаря ти.
Виж целия пост
# 176
Понеделник ще отида, може би защото карам лека бременост и сега се притесних. Май тепърва се почва при мен с некомфорта newsm78
Виж целия пост
# 177
Здравейте мамита днес най после и аз да се включа.Madchen благодаря за съвета успокоих се вече просто ми трябваше малко време да свикна а и се чуваме по няколко пъти на ден засега изкарват добре и всичко е наред.
Виж целия пост
# 178
ПростоАз,заръката ти е изпълнена на  100% и това се повтаря по няколко хиляди пъти на ден Hug
Сладурка,ще си седнеш ти на дупето за момиченце.Аааааааа момче та момче,ми нека малката стане на годинка и следва момчето Grinning Peace
юл4е,много хубави снимки сте направили и браво за безаварийната почивка,нашата за съжаление не беше такава Rolling Eyes
Мишунка,насади ли китките?Как върви нансянето в новият дом?А ти как си?

Хайде почивайте и после пишете ейййй....... Crazy
Виж целия пост
# 179
Дес,права си за момиченцата Heart Eyes Аз моето си го обичам вече каквото и да е,нали е расло в корема на мама и си правим компания BlushАз исках момченце много най-вече заради татито,че като гледам как се радва на момченцата и как се обичат с племенника,а пък към момиченцата на мои приятелки няма никакъв подходи и ми азвал още прди многократно,че иска момченце да си сглобяват конструктури Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия