"Гоблени " - 8

  • 41 389
  • 507
# 315
Как мога да си изтрия поста тука.Уж има "изтрий",ама тц,не ще.Дава грешка.
Виж целия пост
# 316
можеш само да редактираш  Peace функцията за триене отдавна я махнаха
Виж целия пост
# 317
marulka_s честит рожден ден на патерица   Gift   bouquet,много здраве на теб и твоето семейство и продължавай да правиш такива интересни и красиви неща ,а малката принцеса е страхотна /много целувки  lovekiss/

Намерих интересна страница и споделям ,ако случайно я знаете вече /извинявам се / fiuuuuuu

http://www.riolis.ru/catalog/6/1

http://www.cking.narod.ru/nwoman/   -  програма за правене на схеми,модели
Виж целия пост
# 318
Момичета, бихте ли ми помогнали да се ориентирам къде да видя цветната палитра на ДМЦ. Наскоро Хипатия беше показала синята гама.
Виж целия пост
# 319
Ако тя не се включи да ти я покаже, мога да ти кажа къде да ги търсиш по номера! Ако ти върши работа!  Peace
Виж целия пост
# 320
Момичета, бихте ли ми помогнали да се ориентирам къде да видя цветната палитра на ДМЦ. Наскоро Хипатия беше показала синята гама.

http://www.nikmark.hit.bg/Picteres/DMC/cat31.htm   - това е синята гама

http://www.nikmark.hit.bg  Там натискаш

Там появява се каталога, като щракнеш върху всяка от картинките, тя се показва в уголемен вид в отделен прозорец.

Виж целия пост
# 321
Едно закъсняло ЧРД на marulka_s  от края на света.
ketri - за кончетата rokoboko1@yahoo.com, много благодаря.
Питане, в моя любимец Michael Powell, има странни конци, като А300, М300, и Аr801. Първите два са металик /не знам как е на бг/ а последния копринен, би следвало да са на Anchor, някой да има идея, в магазина ме гледаха с ейййй  #Shocked такива очи!
Пиша за да ви дам един сайт - Този
Има схеми и снимки на около 3000 на дами, който си загуби времето /като мен/ ще му дам адреса да дойде да ме изяде. smilie=smile3533.gif]
Там намерих и въпросния гоблен на моята приятелка, сега се измъкнах и това ще и е подаръка за деня на майката /при нас 15 август/
Бонбо-Нелла, хиляди хиляди благодарности за сайтовете.  smile3525
Здравче, дай чадо да видим ябълката на раздора до къде си я докарала, че е сега ще те замеря с някой нов кон.
Виж целия пост
# 322
някой търсеше риби  Rolling Eyes
http://photofile.ru/users/liliandr/2748753/?page=1
за метализираните конци и други подобни странности поръчвам по нета, щото в магазина нямат  Shocked доставят до цял свят, ако искаш ще ти дам координати
Виж целия пост
# 323
давай, въпроса е, че на Anchor номерата за метализирани са с 7 хиляди, а копринените с 4 хиляди или обратно.
Виж целия пост
# 324
на дмц са с букви отпред, но мисля почват с Е  Thinking
http://search.ebay.de/_W0QQsassZhatboa
това са всичките артикули, които продава в момента, но по мейл може да си поръчаш от метализираните или други
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1901294665 … ME:B:EOIBSA:DE:11
hatboashop@yahoo.com
Виж целия пост
# 325
мда, не става, тук има всякакви конци, включително и светещи, но нямам идея как да разбера тези номера какво значат. А на картинката на гоблена изобщо не се вижда Sad
Виж целия пост
# 326
kita99 ето го:



А и с конче да ме уцелиш, много ще ти се зарадвам!  Flutter Твоите са супер! Бързи, лесни и красиви!  Hug Само за почивка!  Wink
Виж целия пост
# 327
Kita, ако не е тайна, какво шиеш от Майкъл Пауъл? Аз търся от много време схемата на това (Harbour I):

http://www.michaelpowellart.co.uk/onlineshop/productdetail.aspx? … os60type=STANDARD

ако го имаш, моля те давай го насам, плиййз.

Виж целия пост
# 328
kita кончетата препускат към края на света...

Здравче, много хубаво бедро показваш,бързо върви..
Виж целия пост
# 329
Мисля че някой търсеше тази есен.Намерих приемлива схема,така че свиркайте



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия