"Гоблени " - 8

  • 41 386
  • 507
# 330
SV, благодаря за указанията. Гледах, гледах и уж намерих всичките конци, които ми трябват. Дано на живо да са по-хубави и да стане красиво. Този път сериозно отивам и си купувам каквото съм намислила, пък каквото стане.
Виж целия пост
# 331
ето ги и моите гоблени
http://www.bgphoto.net/request/photo/27753/100847/5330255/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/27753/100847/5330257/.jpg
Това е един гоблен в две части "Велики владетели" размер 20/39см
http://www.bgphoto.net/request/photo/27753/100847/5330258/.jpg
"Хубавата мадона" размер 20/28см
http://www.bgphoto.net/request/photo/27753/100847/5330262/.jpg
"Коне в реката" размер 36/44см
http://www.bgphoto.net/request/photo/27753/100847/5330261/.jpg
"Малката фрегата" размер 32/39см
http://www.bgphoto.net/request/photo/27753/100847/5330263/.jpg
"Лятна градина"размер 46/32см
http://www.bgphoto.net/request/photo/27753/100847/5330259/.jpg
"Пролет в селото"размер 27/36см
PS: Качеството на снимките не е много добро, но снимах с GSM, други нямам за съжаление, а и снимах нощно време...
Виж целия пост
# 332

Не мисля, че тук е място за това. Тук си разменяме идеи, схеми, помага ме си една на друга, не е място за търговия тук.
Виж целия пост
# 333
SlaDk0_i_SoLeNo, ако откриеш някой да купува свиркай  Peace ама тук едва ли
Виж целия пост
# 334
Ами и аз това търся щото не са малко на бройка, а ми се шият- но няма къде да се продават за жалост...та ако намеря някой ще ти кажа....естествено това непременно винаги съм готова да помогна
Виж целия пост
# 335

Не мисля, че тук е място за това. Тук си разменяме идеи, схеми, помага ме си една на друга, не е място за търговия тук.
Ако толкова много ти пречат ще ги махна!!!
Виж целия пост
# 336
ами ший си, като имаш желание  Peace ако искаш може да споделиш какво шиеш в момента
Виж целия пост
# 337
Ами в момента шия "Воденицата размер 72/55см
Виж целия пост
# 338
уууууу големичко дай снимка, не се сещам коя е тази воденица
Виж целия пост
# 339
Ами в момента нямам снимка- в тия дни ще снимам и ще покажа.  Hug
Виж целия пост
# 340
Kita, ако не е тайна, какво шиеш от Майкъл Пауъл? Аз търся от много време схемата на това (Harbour I):

http://www.michaelpowellart.co.uk/onlineshop/productdetail.aspx? … os60type=STANDARD
ако го имаш, моля те давай го насам, плиййз.

Провери тук http://photofile.ru/users/bavlnka/2294076/
Виж целия пост
# 341
Брех, Здравче, 1/3 ябълка си направила, браво! Все така да си почиваш. Видях един младеж /гол/ дето в дланта си държи една мадама, пак е този стил, дали да ти кажа къде е???
Мойте кончета лесни, защото съм мързелива, искам бързо да стават /ама с моята Ина избор нямам/
Ще сложа едни коне, да ви се оплаквам /ама като си измия боята/
Manzhelka, Ето това имам да довърша, че ми беше свършил черният конец на Anchor.
ketri, много бързо дойдоха конете, мерси. Голям галоп Simple Smile
sissak, аз търсих тази Есен, кажи къде я намери, да видя дали схемата е същата. Аз я открих в сайта с дамите.
Ети я негърката /още ме е яд, че не избелх панамата на места/
Това е пермина, който ме мързеше да снимам.
Снимките са много отвратителни Sad
Виж целия пост
# 342
kita99 давай, давай!  smile3521 Пък и кончета!  newsm10 Изобщо всичко доката съм на фаза почивка!  smile3503 Че после ката го замъча пак.....  smile3514
Виж целия пост
# 343
докато си почиваш и ще го свършиш  hahaha
Виж целия пост
# 344
То цяла галерия се формира през почивката  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия