"Гоблени " - 8

  • 41 381
  • 507
# 60
Здравейте и от мен в новата тема.Това сътворих мин. седмицаИмам и др. завършени творения,но ще снимам после.Снимайте и вие моля.
baba_mravka,браво супер са ти произведенията  bouquet
gesh44,екстра са станали маковете,а и това за конкурса.
Виж целия пост
# 61
Хей,geniko ! Hug  Къде се изгуби,бе,човек?!   bouquet Благодаря за похвалите! Blush  Ама и ти не си си почивала,като гледам....а аз си мислех,че я на моренце,я на планина....я на кални бани си заминала Joy ....
baba_mravka,добре си дошла!  bouquet  Ти ,все пак, откри пътя до темичката gydi ....ами да взема да те похваля за чудесните гоблени!Наистина са "голяма работа"! smile3501....а,я, да те попитам за тази фирма  Goldenkite www.goldenkite.com....ти как си поръчваш от тях? И как ти доставят-чрез куриер ,по пощата?И разплащането как става?....  (за озадачените,казвам,че я е споменала в предната -7тема,след като се прехвърлихме тук,в 8-мата....) ....И,ако, вече, не е нахално  Flushed....дали можеш да ми пратиш схемичка на жабите-кикерици....направо се влюбих в тях! Praynig
Виж целия пост
# 62
слончето е страхотно  Hug
Виж целия пост
# 63
Здравейте, момичета.
Бях се включвала при вас още в първата тема, после ви следях до 6-та тема, ама пусто време не стига за нищо-изпуснах края Grinning
Имам една голяма молбба- една от вас бродираше ръстомер с Мечо Пух и приятели на едно дърво с ябълки, Аз също реших да го избродирам за детето на една приятелка- до месец трябва да е готов. Но имам проблем с един цвят- основния от магаренцето. В ключа е даден с номер 384-светло синьо, а знакът му е квадратче,  неоцветено, но в магазина, от който купувах конците ми казаха, че ДМЦ изобщо нямат цвят с такъв номер. Ако можете да ми помогнете- наистина нямам време да изчета назад и да видя коя точно от вас бродираше това, за дап иша на лични и да не занимавам всички ви с това.

Иначе ето една снимка за добро настроение- моят помощник Grinning

http://www.sabev.net/george/images/601.jpg
Виж целия пост
# 64
Tchara, ти затова си се захванала с този голям чаршаф, защото имаш помощник. Laughing Кой е този голям гоблен?
Виж целия пост
# 65
Tchara, ти затова си се захванала с този голям чаршаф, защото имаш помощник. Laughing Кой е този голям гоблен?

"Веселите музиканти"- наистина е големичък-950 квадратчета. А всъщност той е половината от един друг, ама му забравих името. Като го купувах се чудех дали да не взема целия, но прецених, че с моето темпо ще ми трябват 10 години, за да го свърша и се отказах Grinning
Виж целия пост
# 66
tchara, мисля е печатна грешка 3840  Peace
Виж целия пост
# 67
Благодаря за хубавите думи.А това уших за една малка принцеса,приятелка на моя син.


tchara,помощникът ти е голям сладур.Покажи ръстомера като го ушиеш моля.
Виж целия пост
# 68
Но имам проблем с един цвят- основния от магаренцето. В ключа е даден с номер 384-светло синьо, а знакът му е квадратче,  неоцветено, но в магазина, от който купувах конците ми казаха, че ДМЦ изобщо нямат цвят с такъв номер.


Ето ти цветната карта за сините оттенъци на ДМЦ





И аз мисля ,че една цифра е изпусната,но не съм сигyрна дали е 0 или някоя друга
Мисля ,че можеш сама да прецениш- на око -кой нюанс е подходящ.
Изкарах цветовете така ,че сравнявай:)



Виж целия пост
# 69
Джъмпарче, благодаря Grinning
Хипатия-както винаги- перфектна Grinning Благодаря ти- и аз си мислех да преценя на око, но аз нямам възможност да ходя по магазините, ходя много рядко, и обикновено мъжът ми изпълнява поръчките, които му давам, но не мога да оставя той да избере цвета. Дано мониторът ми не променя цветовете, ще се пробвам да избера по каталога, което си ми дала. Още веднъж много благодаря Grinning
Виж целия пост
# 70
 Здравейте,вижте какво намерих

 http://www.darklilac.com/upload.jsp

Тук можете да си направите собствен гоблен.Трябва само да посочите картинката,размера на гоблена,цветовете и това е.Генерира се схема в *.pdf формат.Какво ще стане обаче след ушиване е друга работа,но поне може да се позабавлявате.
 А тук са най- популярните схеми,направени по този начин
http://www.darklilac.com/popularchartlist.jsp

 Вие също може да  споделите схемата,която сте генерирали  beer
Виж целия пост
# 71
Ето го и моят Адам,вече завършен

Виж целия пост
# 72
  Heart Eyes Ооооох, sissak иде ми да го разцелувам. Браво, много е хубав   bouquet
Виж целия пост
# 73
и мен ме кефи  Hug
Виж целия пост
# 74
Чудесен е тоя Адамчо, ммммм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия