Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на хората за новата тема и какви предложения се правят за подобрения?
Какви са мненията за гоблени, конци и схеми?
Какви са мненията за коригиране на грешки в бродирането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на хората за новата тема и какви предложения се правят за подобрения?
Форумът има разнообразна обратна връзка относно новата тема. Предложено е да се добавят полезни връзки към конвертори, албуми и дизайнерски уебсайтове в началото на всяка нова тема. Освен това се обсъжда идеята за заключване на стари теми, като се изразява изненада от продължаващите работни „мравчици“ в тях. Освен това възниква въпросът дали форумът трябва да бъде по-активен в подкрепата на морално пострадали майки.
-
Какви са мненията за гоблени, конци и схеми?
-
Какви са мненията за коригиране на грешки в бродирането?
-
Какви са мненията за създаването на гоблени по собствени дизайни?
-
Какви са разликите между конците на DMC и Dimensions?
Имам и др. завършени творения,но ще снимам после.Снимайте и вие моля.
Къде се изгуби,бе,човек?!
Ама и ти не си си почивала,като гледам....а аз си мислех,че я на моренце,я на планина....я на кални бани си заминала
....
....ами да взема да те похваля за чудесните гоблени!Наистина са "голяма работа"!
....а,я, да те попитам за тази фирма Goldenkite
....дали можеш да ми пратиш схемичка на жабите-кикерици....направо се влюбих в тях! 


Ооооох, sissak иде ми да го разцелувам. Браво, много е хубав