Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на хората за новата тема и какви предложения се правят за подобрения?
Какви са мненията за гоблени, конци и схеми?
Какви са мненията за коригиране на грешки в бродирането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на хората за новата тема и какви предложения се правят за подобрения?
Форумът има разнообразна обратна връзка относно новата тема. Предложено е да се добавят полезни връзки към конвертори, албуми и дизайнерски уебсайтове в началото на всяка нова тема. Освен това се обсъжда идеята за заключване на стари теми, като се изразява изненада от продължаващите работни „мравчици“ в тях. Освен това възниква въпросът дали форумът трябва да бъде по-активен в подкрепата на морално пострадали майки.
-
Какви са мненията за гоблени, конци и схеми?
-
Какви са мненията за коригиране на грешки в бродирането?
-
Какви са мненията за създаването на гоблени по собствени дизайни?
-
Какви са разликите между конците на DMC и Dimensions?
Мамин убавец,много си го харесвам и аз.Благодаря ви за хубавите думи
къде ще си го сложиш този Адам ?!?!
.Успешно шиене! И да се похвалиш ,като стане!
Благодарение на теб вече го шия този ръстомер
....много ,много ти благодаря!!!!



